Перейти до змісту

Поможіть вибрати фотоапарат - зеркалку


tarasmv

Рекомендовані повідомлення

2 Thorgalll. Ну и фотографируйте на здоровье своим К750. Я никому не говорю чем фоткать. Каждый выбирает, что ему по душе. Главное, чтобы результат устраивал. ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Когда-то давно мой директор на спор сделал фотку аппаратом за 6 у.е. , самой простой кетайской барахлой , лучше (по признанию других людей) ,чем другой человек сделал зеркалкой.

якби нашим фотографам платили так би як і йому вони б теж мали стільки техніки і так готувались - як платить народ - так і знімають йому а платити у нас рідко хто хоче правильні гроші - думають фотік купив і він навіки буде у фотографа - мол прийде  понажимає кнопочку і бабки знімає - не все так просто. і фотік коштує великі гроші і оптика пристойна теж немало

А к некоторым и в Луцке в очередь записываются, причем за бешеные деньги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та нету там мерса... L-ка 70-200 стоит 2000 баксов. Объективов там штук 20, это 30000-40000. Ну еще пять тушек по.. 5 штук грубо, еще 25. Пульты, штативы - еще 10000. Итого ~75 тысяч долларов. Нормальный мерс стоит 120-200 тысяч.

Ну по моим скромным подсчетам получилось около 32304$ по ценам инет магазина(у них).

135 395$

35 1180$

24/1,4 1690$

16-35 1450$

16-35 1450$

85 350$

24-TS 1150$

45-TS 1130$

90-TS 1150$

24-70 1250$

70-200 1780$

70-200 1780$

400DO 5349$

1DmkIII 3800$

1DmkIII 3800$

1DmkIII 3800$

580EX 400$

580EX 400$

За такое бабло только А-Класс(у нас) ;) Но теоретически можно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 ДіФото та Мадкот

І не кажіть, куме. От у нас, наприклад, криза повна. Ніхто не хоче віддавати свої 400 грн за фотку, хоч вбийся. Я вже і ціну підняв з 200 до 400, і виставку зробив, і безкоштовно диски записую - хай би їм грець. Це черговий доказ, що техніка не при чому, а просто наші люди не хочють НАМ платиць нічого. І я по білому заздрю людям, яких знає ДіФото :(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб робити гарні знімки, крім техніки потрібен ще й талант. Якщо мені дати найдорожчі і найкращі фарби й пензлі, навряд чи я намалюю щось варте уваги - немає в мене таланту художника :(

А справжній художник і шматком вугілля може створити шедевр.

Так і з фотографією - справжній майстер і найдешевшою "мильницею" зробить шедевр, якого ніколи не досягти пересічному фотографу, хай хоч яка техніка в нього не була б...

Просто дорога апаратура потрібна спеціалісту, щоб якнайповніше проявити свій талант. Початківцю така апаратура нічим не допоможе...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб робити гарні знімки, крім техніки потрібен ще й талант. Якщо мені дати найдорожчі і найкращі фарби й пензлі, навряд чи я намалюю щось варте уваги - немає в мене таланту художника :(

А справжній художник і шматком вугілля може створити шедевр.

Так і з фотографією - справжній майстер і найдешевшою "мильницею" зробить шедевр, якого ніколи не досягти пересічному фотографу, хай хоч яка техніка в нього не була б...

Просто дорога апаратура потрібна спеціалісту, щоб якнайповніше проявити свій талант. Початківцю така апаратура нічим не допоможе...

Це ви шановний правду кажите але з перегибом бо дати в руки талановитому фотографу просту автоматичну мильницю - так він максимум що з неї витягне це правильно побудову композиції і знайдений об'єкт зйомки - і буде чарувати у фотолабораторії при проявці плівки тому що як  фотік визначить режим зйомки йому практично невідомо тому результати

 непередбачуванні, хіба що після тривалої практики.

Якісна апаратура дозволяє  маніпулювати режимами зйомки і дає ширший простір для творчості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паржал!!! Гыгы!!! Каждому, купившему шапочку для плавания - медаль олимпийского чемпиона!!! :D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

NIKON vs CANON — Один из вечных споров, с поразительной регулярностью возникающий на фотографических форумах, берет свои истоки в 17-м веке, когда патриарх Никон по инициативе царя провел реформу православной церкви. 

Эта реформа привела к расколу верующих на последователей Никона (Никонистов) и тех, кто хотел жить по старому канону (Канонистов). 

Дальнейшее развитие событий общеизвестно, открытым остается лишь вопрос, при чем тут фототехника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як власник Nikon скажу, Саnon найкращий. :D

:sq_ye: У меня уже пол года Никоша Д40 И я ним страшно доволен и родные стёкла примерял и советского поризводства... У сотрудника Канон 350д ну не нравится он мне, всем хорош... да не тот... Никон оптимальный априант и стёкла по дешевле будут...

аналогічєскі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я ото стою перед питанням - є Д300, 12 Мегапікселів, кроп 1.5. Хочу взяти Д700 - теж 12 мегапікселів, тільки фулфрейм. Але в той же час на ринку є куча мильниць з 12 МП, але з оптикою, аналог якої на Д700 коштує теж десь 4000. Ото що мені робити? Плюс, Д700 досі не пише відео :( .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я ото стою перед питанням - є Д300, 12 Мегапікселів, кроп 1.5. Хочу взяти Д700 - теж 12 мегапікселів, тільки фулфрейм. Але в той же час на ринку є куча мильниць з 12 МП, але з оптикою, аналог якої на Д700 коштує теж десь 4000. Ото що мені робити? Плюс, Д700 досі не пише відео :( .

Купи Hasselblad  чи Mamiya це буде крутіше ніж у будь кого в Луцьку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За один Hasselblad чи Mamiya можна купити Nikon D3, або Canon EOS 1Ds Mark III з суперовим "легендарним" об"єктивом, і ще залишаться гроші на професійну відеокамеру і студійне світло. ;) І буде тобі щастя, і відео теж буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ порадьте вспышку до Pentax-а, дуже хотілося б з поворотною головкою і ведуче число 24-36. Орієнтовно від 100 до 200 у.е.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За один Hasselblad чи Mamiya можна купити Nikon D3, або Canon EOS 1Ds Mark III з суперовим "легендарним" об"єктивом, і ще залишаться гроші на професійну відеокамеру і студійне світло. ;) І буде тобі щастя, і відео теж буде.

доречі про Хаселі - ось тут можна глянути оригінальні фото зроблені ним і почитати про ціну http://www.kadrik.com/hasselblad/samples/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не религии малых народов, а конфессии, секты и ордена посвящённых. 

Canon - буддисты, поклоняющиеся бодисатве Канон (читаем историю компании на сайте).

Nikon - католики-паписты.

Minolta - лютеране. 

Olympus - иудеи.

Pentax 35mm SLR/DSLR - православные по греческому и армянскому обрядам.

Хассельбладщикам очень подходит роль иезуитов. 

M42 без разбора брэндов - православные-никонианцы. Не пробиваемые никакими проповедями зенитчики причислены к МП РПЦ. 

Любители TLR (кроме Mamiya) причисляются к язычникам, ибо встречаются нечасто и настроены мирно. 

Mamiya people относятся к кришнаитам - бубны громкие, но деятельность заметна мало. 

Pentax 645/67 - кальвинисты, проигрывающие в неравном бою кришнаитам, ортодоксальным коммунистам и масонам с одной стороны и синтоистам на пару с буддистами - с другой.

Bronica и Contax 645/67 - дзен-буддисты, вынуждаемые принять католичество. 

Shen Hao - шаолиньское братство.

Yashica - ортодоксальные коммунисты-подпольщики (обычно никого не трогают и малозаметны, но следы присутствия ощущаются повсюду, особенно в рядах новообращённых МП РПЦ).

Vivitar - совращённые адвентистами седьмого дня православные, православнутые, агностики и коммунисты. 

Цифрозеркалки Fujifilm SxPro - полинезийская трактовка папизма.

КИЕВ/Pentacon - греко-католики (униаты в просторечии).

В доску упёртых любителей довоенной техники причислим к старообрядцам.

Дальномерщики без разбора на брэнды скопом отнесены к индуистам. Священная корова - Nikon 35Ti. Слон-первооснова - Leica M-series. 

Обладатели Leica R-series (например, R9 с цифровым задником и полной линейкой оптики) - братья-тамплиеры.

Тушки от Sigma признаются ересью Свидетелей Иеговы, оптика от Sigma и Soligor - заблуждением с отбыванием епитимьи в виде зарабатывания на EF L/Nikkor G/M-AFD/P-KA/O-ZD, а если силёнок не хватает, то Tamron и Tokina AT-X Pro. 

Потребители-нефотографы, снимающие на мыльницы и цифромыльницы - агностики. 

Полумыльницы (типа Panasonic FZ, Fujifilm S-тысячные, Canon PS Pro), приобретённые после/вместо японской/немецкой/советской механики - сомнениям в выборе пути, предлагаемом любой из доминирующих конфессий. 

Хвастающиеся результатами съёмки камерафонами причисляются к сайентологам и подлежат истреблению путём насильного обращения в одну из доминирующих религий.

Sinar/Linhof/Horsmann - масоны высшей степени посвящения.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ порадьте вспышку до Pentax-а, дуже хотілося б з поворотною головкою і ведуче число 24-36. Орієнтовно від 100 до 200 у.е.

Ось таку б дуже рекомендував, правда в 200 у. о. вкластися не вдасться. При необхідності можу дати потримати в руках, зробити пробні знімки :)

http://www.it-trade.kiev.ua/product/Metz_4...dig_Pentax_Sams

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я ото стою перед питанням - є Д300, 12 Мегапікселів, кроп 1.5. Хочу взяти Д700 - теж 12 мегапікселів, тільки фулфрейм. Але в той же час на ринку є куча мильниць з 12 МП, але з оптикою, аналог якої на Д700 коштує теж десь 4000. Ото що мені робити? Плюс, Д700 досі не пише відео :( .

Купи Hasselblad  чи Mamiya це буде крутіше ніж у будь кого в Луцьку

з мамкою крутіше вже не буде - в мене є з півтора роки 2 штуки RB67 ЖВ. скоро ролік планар 2.8 має прикотитись (нарешті *YAHOO*). A Hasseblad - топтику екпляти на нього дорого (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про цифрожопу щось згадки не знайшов о_О

і взагалі - для відео - є відокамери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про цифрожопу щось згадки не знайшов о_О

і взагалі - для відео - є відокамери.

а ти думаєш якщо ми обговорювали Нікон Д300 чи Д700 і потім згадали про Мамію і Хасель то нас цікавить плівка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ех, шо з вами, цифрами, говорити...

зберу таки гроші на ф/з кайзер, буду друкувати з плівки... для себе, для душі... а ви міряйтесь мікропікселями, лініями на метр, діаметрами пластикових фільтрів на таких же пластикових обєктивах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я вот к фото отношуся как к способу зарабатывать бабки, и мне пофиг, на чем и чего снимать, лишь бы клиент был доволен. Хочет фотки с Ейфелевой башней - на тебе Ейфелевую башню, хочет быть красивым - на тебе себя красиво... И пиксели мне ни во что не упираются. А всякие тонкие художники нехай с горящими глазами по выставкам друг у друга бегают, друг друга нахваливают и других поносят - то не наш формат ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

d50 -> d300 -?d700

так і невпираються? а, ну да, 300 і 700 по 12 мають. так для чого лишні гроші викидати? краще обєктив купити кращий... а, ну да, 700 - full frame, значить заганяти роботи можна буде дорожче.

а для чого заганяти якщо можна просто гарно зняти і клієнт сам запропонує немаленьку сумму?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...