Перейти до змісту

дво-тритарифні лічильники


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Рахував приблизно, по теперішніх тарифах окупність лічильника приблизно 2-2,5 роки

espert а можна приблизний ваш розрахунок.

Ну і ще, ви так і проігнорували моє питання в вашій темі http://board.lutsk.ua/topic/174099-bagatotarifn-lchilniki-na-elektroenergju/page__st__15#entry1053283464 пост номер 18

І лічильник окупится за рік, а то і раніше.

народ хочеться цифри побачити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 144
  • Створено
  • Остання відповідь

народ хочеться цифри побачити

Я поки не можу надати цифір, оскільки в квартирі ще йде ремонт, буду жити, надам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, а хтось робив приблизні розрахунки власного [в середньому] місячного росходу електроенергії

ну і звісно перерахованого в грн. наприклад по теперішній тарифній сітці 1,04,15р.-31,08,15р.

в двох варіантах: з одно-тарифним лічильником і двох-тарифним лічильником.

Бо скільки не читаю, і конкретики не має - всі якось тільки емоціями керуються.

вже неодноразово наводилось http://energy.volyn.ua/topical/calc/voe-calc.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже сплата буде 50*1,86+15*(1,86/2) = 106,95 грн

vaz75 а що це за тариф 1.86

З довідника Стеля, так, для прикладу.

Справжні тарифи: http://energy.volyn.ua/foruser/tariffrate/physical/tariffrate-p.php

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже неодноразово наводилось http://energy.volyn....c/voe-calc.html

я на цьому сайті вже давно був і все порахував

думаю можливо в когось є більш оптимістичні підрахунки

бо особисто в мене економії з двох-тарифним лічильником

виходить 0,70коп. ну або по самим вищим тарифам 1.79грн.

а це приблизно років 80 щоб окупити цей лічильник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більш оптимістично можуть продавці лічильників порахувати.

а які дані вводили, якщо не секрет? скільки всього споживаєте за місяць, скільки вночі, і які є енергоємні прилади? бойлери для прикладу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більш оптимістично можуть продавці лічильників порахувати.

у них мета продати, а не щось там рахувати.

а які дані вводили, якщо не секрет?

можливо дійсно я щось не правильно вказую і виходить така сміхотворна економія.

Ну давайте порахуємо разом

Вкажіть обсяг середньомісячного споживання, кВт*год:

в середньому за добу я споживаю 8 кВт, отже множу 8кВт х 30діб = виходить 240кВт місячного споживання

Вкажіть орієнтовний обсяг споживання електроенергії в нічний час, з 23 год до 7 год в кВт*год:

ну тут як на мене питання не зовсім чітке, чи це мається на увазі за одну ніч чи на протязі місяця

ну добре будемо вважати що це тільки за одну ніч з 23 до 7 год

так орієнтовно я споживаю 3кВт за ніч

Розраховуємо - ну і виходить 0.70грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, як правило, споживання за місяць беруть з рахунку за місяць. Засікати одноденне споживання і множити на 30 дає похибку.

і якщо вже йде мова про місячне споживання, то вказувати нижче денне споживання не зовсім вірно.

у Вашому випадку (помноживши 3 на 30) виходить 23,40 грн економії (знову ж таки за місяць) по діючих тарифах, і 60,98 грн псля останнього зростання тарифів в 17 році.

чи вигідно Вам вкладати 1300 грн (то з запасом, для багатьох на борді ціна виявилась дешевншою) щоб мати економію щомісячно від 23,40 грн до 60,98 грн - вирішувати Вам.

Чи можна збільшити економію, перевівши роботу деяких електроприладів на нічний час - це теж вирішувати Вам. Чи будете включати бойлер в нічний час, прати після 23-ї і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, як правило, споживання за місяць беруть з рахунку за місяць. Засікати одноденне споживання і множити на 30 дає похибку.

taurus07 240 кВт це не зі стелі взята цифра, а точний мій середньомісячний росхід електроенергії.

а ділив я на 30 діб для зручності, щоб в середньому вивести нічний росхід.

і якщо вже йде мова про місячне споживання, то вказувати нижче денне споживання не зовсім вірно.

я бачу з другим пунктом в калькуляторі ви теж не розібралися

чи там мають на увазі щоб вказати данні за одну ніч чи нічний час на протязі місяця.

чи вигідно.... для багатьох на борді ціна виявилась дешевншою щоб мати економію

так я уже тут і на схожій темі, разів три запитував, покажіть розрахунок приблизної економії і термін окупності лічильника, а мені і в тому числі ви дають посилання на калькулятор обленерго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

240 квт це

По звичайному тарифу

100 квт по 36,6коп і 140 по 63 на загальну суму 124,8 грн

По двохзонному 240 квт всього з них 90 вночі 37,5% і150 вдень 62,5%

З 100 квт по тарифу 36,6 коп 37,5% використано вночі за півціни на 6,86 грн і 62,5% вдень на 22,87 грн

З 140 квт по 63 коп відповідно 52,5 квт вночі за півціни на 16,53 грн і 87,5 квт вдень на 55,12 грн

Разом 101,4 грн

Економія 23,4 грн

так само і калькулятор показує.

термін окупності лічильника: 1300/23,4 = 55 місяців, але по Луцьку вартість заміни може бути менша десь до 200 грн, і економія внаслідок поступового зростання тарифів теж збільшується, реальний термін окупності років 3-4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так само і калькулятор показує.

можливо у нас різні цифри він показує, в мене наприклад ось що показує [див. скріншот]

І виходить що ваші розрахунки по звичайному лічильнику збігаються,

а ось по двохзонованному ні.

Мені здається що ви з цими відсотками самі себе заплутали, а насправді там інша формула підрахунку.

post-15107-0-42087400-1429612352_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але по Луцьку вартість заміни може бути менша десь до 200 грн,

як 200 ? так вжеш люди написали скільки вони заплатили

Вже оплатив. Вийшло 1066 грн для квартири. Чекаю на заміну.

Сьогодні оплатив рахунок на однофазний лічильник. 1107 грн. Район Кравчука (ціна ніби й від відстані від РЕСа залежить).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

усьо, моя твоя непонімая

це що така типу відповідь

зробіть скріншот калькулятора вашого розрахунку

по моїм даним які я надав в 109 пості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

taurus07 напишіть цифру яку ви вказали в другому полі питання

Вкажіть орієнтовний обсяг споживання електроенергії в нічний час, з 23 год до 7 год в кВт*год

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вкажіть обсяг середньомісячного споживання, кВт*год:

в середньому за добу я споживаю 8 кВт, отже множу 8кВт х 30діб = виходить 240кВт місячного споживання

Вкажіть орієнтовний обсяг споживання електроенергії в нічний час, з 23 год до 7 год в кВт*год:

так орієнтовно я споживаю 3кВт за ніч

3х30 = 90

По двохзонному 240 квт всього з них 90 вночі 37,5% і150 вдень 62,5%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Передзвонювали на вул. Залізнична, 1

чіткої відповіді теж не надали щодо другого поля

питання Вкажіть орієнтовний обсяг споживання електроенергії в нічний час, з 23 год до 7 год в кВт*год

чи це мається на увазі що на протязі 1 доби чи 30 діб.

Буду чекати місячний звіт тих форумчан які вже поставили двохзонний лічильник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

По показах мого нового двохзонного лічильника по денному тарифу споживаю 78-80%, а по нічному 20-22% загального обсягу електроенергії. За місяць раніше було 270-280 кВт (холодильник+бойлер+решта побуту, квартира-двохкімнатна) Рахунку на електроенергію ще не отримував, а щось конкретніше про економію зможу написати на початку червня, бо лічильник встановили всередині квітня, і в травні він буде рахувати цілий місяць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деякі думки так би мовити в голос.

При реальній і відчутній економії на оплаті за електроенергію,

не достатньо просто поміняти лічильник з звичайного на дво-тарифний.

Також потрібно міняти і в якійсь мірі свій спосіб життя чи звички.

Тому підтвердження

По показах мого нового двохзонного лічильника по денному тарифу споживаю 78-80%, а по нічному 20-22% загального обсягу електроенергії

Тобто що я маю на увазі, треба стати або "совою" або "жайворонком"

розповсюджені побутові електроприлади які найбільше споживають енергії

це- праска, пральна машина, бойлер, духова шафа.

Отже прати, прасувати одяг, пекти пироги, і нагрівати в бойлері воду потрібно або дуже пізно в ночі або дуже рано зранку.

Бо якщо ви всі ці речі будете продовжувати робите в день ефективність від дво-тарифного лічильника дорівнює нулю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А какой смысл от них?

Падло, ти ще не затрахалось срати в кожній темі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо якщо ви всі ці речі будете продовжувати робите в день ефективність від дво-тарифного лічильника дорівнює нулю.

Нічого подібного, навіть якщо і 1 квт-год використаєш вночі і заплатиш на 50% менше, то це вже не нуль. А от окупність лічильника - це вже інше питання. Так, за можливості треба перенесоти на ніч енергозатратні процеси, до прикладу, у деяких пралок і духовок є відкладання вмикання, точно так працює і мультиварка. Отже просинаючись о 8-й будеш мати попрану білизну і готовий сніданок. Але якщо і не матимеш таких приладів, то холодильник, морозильник та бойлер теж працюють уночі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку двохтарифний лічильник варто встановлювати у випадку, якщо в будинку є електроопалення або гаряча вода нагрівається бойлером. В решті випадків цей лічильник буде окуплятися ну дууууже довго. Або прийдеться спати вдень, а дивитися телевізор, працювати за комп*ютером, прати, готувати їжу вночі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...