Перейти до змісту

Багатотарифні лічильники на електроенергію


espert

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Задумуюсь поставити у себе у квартирі багатотарифний лічильник на світло. От і маю питання, в першу чергу до тих, хто має такі речі в себе, чи вигідно це є?

Що краще ставити, двохтарифний лічильник чи трьохтарифний?

Чи це проста марна трата грошей?

І хто знає, скільки ця послуга вартує у Луцьку.

.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скільки ж в квартирі нагорає світла? Я розумію коли великий будинок на електроопаленні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скільки ж в квартирі нагорає світла? Я розумію коли великий будинок на електроопаленні.

Ну не знаю, в нас в середньому виходить 250-300 Квт. зимою. Звідки - сам не знаю. Але опалення - насос постійно воду ганяє, всякі електрочайники, фени, праски.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скільки ж в квартирі нагорає світла? Я розумію коли великий будинок на електроопаленні.

Ну не знаю, в нас в середньому виходить 250-300 Квт. зимою. Звідки - сам не знаю. Але опалення - насос постійно воду ганяє, всякі електрочайники, фени, праски.

погоджуюсь, так на ніч можна закинути стіралку чи ше шось придумати,

впринципі в європі це нормальна практика,

а трьохтарифний це як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скільки ж в квартирі нагорає світла? Я розумію коли великий будинок на електроопаленні.

Ну не знаю, в нас в середньому виходить 250-300 Квт. зимою. Звідки - сам не знаю. Але опалення - насос постійно воду ганяє, всякі електрочайники, фени, праски.

погоджуюсь, так на ніч можна закинути стіралку чи ше шось придумати,

впринципі в європі це нормальна практика,

а трьохтарифний це як?

якщо не помиляюся:

1 тариф години пік приблизно 7-9 і 18-20 відповідно це найдорожчий 100%

2 тариф між годинами пік вдень середній 75%

3 тариф так званий нічний 50% пікового

Приблизно так, в часі можливі неточності, але сам принцип змалював.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо точно - то так:

За двозонними тарифами:

  • 0,7 тарифу в години нічного мінімального навантаження енергосистеми (з 23.00 до 7.00),
  • повний тариф в інші години доби.

За тризонними тарифами:

  • 1,5 тарифу в години максимального навантаження енергосистеми (з 8.00 до 11.00 і з 20.00 до 22.00);
  • повний тариф в напівпіковий період (з 7.00 до 8.00, з 11.00 до 20.00 і з 22.00. до 23.00);
  • 0,4 тарифу в години нічного мінімального навантаження енергосистеми (з 23.00 до 7.00).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво, думаю в обл енерго добрепоганяють за всякими справочками шоб такий лічильник поставити

резонно ставити тризонний лічильник

яка приблизна ціна питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На разі цікавився лічильниками в інтернеті. Ціни різні. В середньому для квартири вартує 1200 грн. Думаю в обленерго +- пару гривень. Прикидаю, що в 2 тисячі наших гривень вкластися можна. На разі цікавлюся, чи дійсно це вигідно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо точно - то так: ...

Буде трошки нетак, а краще щодо тарифного коефіцієнта

http://www.nerc.gov....x.php?news=4258

"Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, прийняла зміни до Порядку застосування тарифів на електроенергію.

Зміни передбачають зменшення для населення тарифного коефіцієнта з 0,7 до 0,5 тарифу в години нічного мінімального навантаження енергосистеми (з 23-ї години до 7-ї години доби). Ця норма застосовується у разі використання побутовими споживачами двозонного обліку електричної енергії. ...

... Зазначене рішення набуде чинності з 1 квітня 2015 року після державної реєстрації в Міністерстві юстиції та офіційного опублікування в «Офіційному віснику України»."

Двозонний тариф вигідніший, ніж трьохзонний, так як в періоди години максимуму треба обмежувати себе в користуванні електроприборами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо точно - то так: ...

Буде трошки нетак, а краще щодо тарифного коефіцієнта

http://www.nerc.gov....x.php?news=4258

"Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, прийняла зміни до Порядку застосування тарифів на електроенергію.

Зміни передбачають зменшення для населення тарифного коефіцієнта з 0,7 до 0,5 тарифу в години нічного мінімального навантаження енергосистеми (з 23-ї години до 7-ї години доби). Ця норма застосовується у разі використання побутовими споживачами двозонного обліку електричної енергії. ...

... Зазначене рішення набуде чинності з 1 квітня 2015 року після державної реєстрації в Міністерстві юстиції та офіційного опублікування в «Офіційному віснику України»."

Двозонний тариф вигідніший, ніж трьохзонний, так як в періоди години максимуму треба обмежувати себе в користуванні електроприборами

Дуже дякую за інформацію.Про це прочитав вперше. Думаю тоді варто дзвонити в обленерго і вже говорити з ними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

espert,

Зазначене рішення набуде чинності з 1 квітня 2015 року після державної реєстрації в Міністерстві юстиції та офіційного опублікування в «Офіційному віснику України».
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

espert,

Зазначене рішення набуде чинності з 1 квітня 2015 року після державної реєстрації в Міністерстві юстиції та офіційного опублікування в «Офіційному віснику України».

А Ви думаєте така штука робитиметься менше як місяць) Аби до літа змінити лічильника)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про зональні лічильники тут вже писано-переписано, в тому числі і мною. Вчіться користуватись пошуком.

Вигідно при споживанні понад 700 кВт/годин на місяць (принаймні так було в 2011 році).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзвонив в обленерго, сказали, що задоволення вартуватиме близько тисячі гривень зі всім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У встановленні зонного лічильника ще є одна "біда". В лічильнику може бути "обмежувач", запрограмований на дозволену потужність споживача. Наприклад - в квартирі 3 кВт, то при включенні бойлер 1,5 кВт+пралка(1.5-2 кВт) - і обмежувач відключає електроенергію. Точно не знаю чи це так, бо ще не вияснив остаточно, але про таку можливість незручностей треба не забувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

espert побачив ваш пост в схожій темі про лічильники.

Вже оплатив. Вийшло 1066 грн для квартири. Чекаю на заміну.

Будь-ласка коротко опишіть всю процедуру -

-яка заява

-що входить в цю суму 1066гр.

-який лічильник [виробник]

-який ваш місячний розхід електроенергії в кВт,

-що спонукало перейти на двотарифний лічильник [крім реклами на це],

-які електроприлади стоять що споживають багато електроенергію особливо цікавить це бо я так зрозумів що ви живете в квартирі багатоквартирного будинку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...