Перейти до змісту

дво-тритарифні лічильники


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Дякую.Щось там не зрозуміло,як би сказали мін.12 кв на будинок дають і 9300-1кв.3 кв в мене є(3 фази)то 9 треба докупляти і не знаю ще як лічильник переводити,чи на 3 зони,чи на 2.Після розмов з людьми схиляюся до 2 зонного.В 3 зонного нічний 0,4 а в 2 зонного 0,5.Але в трьох зонного в часи пік 1,5 ,а це 2 насоси(котел,підігрів підлоги,скважина,рано на роботи збираємося,все включаємо-то може добре нагоріти.А електро котел я тільки вночі буду використовувати,в мене десь 80% підігрів пілоги,то за ніч нагрію,а вдень тільки на мінімумі газом підігрівати(якщо мороз),а так довго тримає пілога,7 см бетону.

з останньої статті на сайті

З практики зауважу, що найбільш дороговартісним є збільшення дозволеної потужності. Зробімо примітивний розрахунок. Для прикладу: дозволена потужність визначена договором на користування електроенергією становить 2 кВт. Для опалення будинку потрібна потужність, що дорівнює 1/10 опалювальної площі. Тобто для будинку з площею 150 кв. м. необхідно встановлювати електрокотел (чи будь яке інше електронагрівальне обладнання) не менше 15 кВт. Для отримання ТУ необхідно сплатити близько 900 грн. за кожен додатковий кВт.: 15 кВт. х 900 грн. = 13500 грн. (з ПДВ). За ці кошти проводиться реконструкція зовнішньої електромережі (заміна проводів на вуличній лінії, заміна силових трансформаторів, вузла обліку, електролічильника, апаратів захисту і т.і.) до межі земельної ділянки заявника.

як правило, потрібно не менше 10-15 кВт загальної потужності. ДБН передбачає при проектуванні котеджів розрахункове навантаження здається від 12 кВт.

стосовно двох чи трьохзонного обліку, то на сьогодні краще вибирати двохзонний облік.

1 кВт 900 грн а не 9 тис.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 144
  • Створено
  • Остання відповідь

Звичайно 900 грн,я помилився.Так,проект збільшення потужності дорогий.Але видно прийдеться робити.В Любомлі(найбільш *продвинуте* місто по альтернативним джерелам енергіі-там газу не має),так ємкості 2-х тонні ставлять.Вночі топить+нагріває воду,а вдень тільки насоси ганяяють нагріту воду.Сьогодні питав по ціні,Будунок більш як 300м/кв -десь зимою 700 грн/міс. виходить за електроенергію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ціна приблизно 1500грн.

Вже оплатив. Вийшло 1066 грн

(з роботою по заміні) 1300 грн.

хтось вже може сказати точні цифри?

лічильник не міняється а щось там перепрограмовують і все

це така процедура перепрограмовування як на відео, чи як в реальності це виглядаю на дому в споживача?

лічильник не міняється а щось там перепрограмовують і все.

це,, певно, просто у вас уже стоїть багато тарифний лічильник. А коли стоїть звичайний, однотарифний, то чуда не зробиш, потрібно міняти

мене це теж цікавить, ну наприклад в мене як і у всіх в більшості стоїть лічильник НІК 2102

http://www.nik.net.ua/ru/product/NIK-2102-single-phase

то що це потрібно купувати новий, чи щось туди приєднують, як взагалі це виглядає.

Будунок більш як 300м/кв -десь зимою 700 грн/міс. виходить за електроенергію.

ig_rok а можна посилання на схожі пристрої для опалення бо для мене це якось фантастично виглядає.

Ну і ще народ краще витрати в кВт писати, а то в гривнях не зовсім достовірні факти виходять,

можливо ці люди що використовують на 300м/кв - 700 грн/міс мають одночасно пільги, субсидії а в ночі ще і дроти накидають на лінію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже оплатив. Вийшло 1066 грн

(з роботою по заміні) 1300 грн.

хтось вже може сказати точні цифри?

бухгалтер, який видасть вам на руки рахунок до оплати. Ціна для кожного різна і залежить від відстані до будинку. 1300 повинно для більшості лучан хватити, для великих районів можна і не вкластись

мене це теж цікавить, ну наприклад в мене як і у всіх в більшості стоїть лічильник НІК 2102

99% шо треба новий. Багатотарифні лічильники дорожчі за звичайні і просто так їх не ставили.

треба на буковки після цифр дивитись, пізніше скину розшифровку по буквах, зараз не маю часу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні оплатив рахунок на однофазний лічильник. 1107 грн. Район Кравчука (ціна ніби й від відстані від РЕСа залежить). Як встановлять відпишу (як не забуду).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ig_rok а можна посилання на схожі пристрої для опалення бо для мене це якось фантастично виглядає. Ну і ще народ краще витрати в кВт писати, а то в гривнях не зовсім достовірні факти виходять, можливо ці люди що використовують на 300м/кв - 700 грн/міс мають одночасно пільги, субсидії а в ночі ще і дроти накидають на лінію.

Це дані по цій зимі,гріється тільки вночі,Тариф на опалення+нічний тариф.Я точно не скажу,але це десь 25-30% від звичайного тарифу.90% підігрів підлоги,в мене,на приклад температура води на підігрів підлоги десь37-40 градусів,та й датчик гарячішу не пустить.В людини хата нова,утеплення супер.Вдень тільки насос працює ,ганяє нагріту воду(десь 2 тонни)За день при такому режимі, підлога не остине.В мене 7 см.бетонуз пластифікатором,під низом пінопласт і спец плівка,то довго тримає тепло.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні оплатив рахунок на однофазний лічильник. 1107 грн. Район Кравчука (ціна ніби й від відстані від РЕСа залежить). Як встановлять відпишу (як не забуду).

Аналогічно проплатив 1097+послуги банка, чекаю перепрограмування.

Напишу інструкцію як замовляти послугу:

1. Берете документи власника квартири (паспорт, техпаспорт), можуть і не питати, але на всяк випадок.

2. Їдете в обленерго (Залізнича 1, http://energy.volyn.ua/header/contact-center.php)

3. Йдете в інформаційно-консультаційний центр (від прохідної прямо до кінця, 2 поверх, кабінет 5, посередині поверху).

4. Пишете заяву.

5. Через декілька днів дзвонять вам на мобілку, вказану в заяві, і повідомляють про те що техумови готові, проплатіть гроші.

6. Їдете ту ди ж (п..2.), йдете в бухгалтерію (від прохідної наліво, 3 поверх, кабінет направо). Там берете весь комплект документів і рахунок.

7. Проплачуєте в будь-якому відділенні банку рахунок і чекаєте дзвінка, коли прийдуть майстри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні поставили лічильник. Міняли повністю. За кілька днів відпишу про результат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора замінили лічильник. Роботи - хвилин 20, писанини - теж 20. Сьогодні зафіксував, що за ніч (з 23ї по 7му) набігло 3 кВт*год - це бойлер 1,5кВт+холодильник+лампочки трохи звечора і трохи зранку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене от цікавить, чи є можливість перевірки чи вірно вони запрограмовані? І сам лічильник показує вже кількість кіловат зі знижкою -50%?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене це теж цікавить, ну наприклад в мене як і у всіх в більшості стоїть лічильник НІК 2102

http://www.nik.net.ua/ru/product/NIK-2102-single-phase

то що це потрібно купувати новий, чи щось туди приєднують, як взагалі це виглядає.

У вас звичайний електронно-механічний лічильник. Він перепрограмуванню не підлягає. Має бути повністю електронний, такий як оцей наприклад. Або 3-х фазний із серії 2303.

Програмується він в ОблЕнерго, або є ще фірма "Енергоцентр" (вул. Стрілецька) дається вам протокол параметризації, де написано яка зона за яку відповідає (маю наувазі позначкі Т1, Т2 - що є на лічильнику). В лічильник записується в які години в яку зону рахувати ну і закривається то все діло паролем, який знає тільки Обленерго, щоб "шибко" умні собі нічого не міняли. Є ще інші моделі лічильників, але на них тяжко взяти дозвіл, так як Нік виграв тендер, тому ОБленерго їх і пропускає)).

Мене от цікавить, чи є можливість перевірки чи вірно вони запрограмовані? І сам лічильник показує вже кількість кіловат зі знижкою -50%?

Програмування перевіряє Обленерго, якщо не вних програмували. Але я знаю тільки дві фірми які мали дозвіл на це, це "Енергоцентр" і ще "НЕП" був. Лічильник рахує кіловати, тільки розносить їх в різні комірки (зони). І вже потім згідно цих зон вам і виставляють рахунок, згідно коефіцієнту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене от цікавить, чи є можливість перевірки чи вірно вони запрограмовані? І сам лічильник показує вже кількість кіловат зі знижкою -50%?

Вдень і вночі лічильник рахує кількість використаної електроенергії і на неї не може бути ніякої знижки. Знижка на використані квт-год вночі рахується -50% від вартості денної квт-год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене от цікавить, чи є можливість перевірки чи вірно вони запрограмовані? І сам лічильник показує вже кількість кіловат зі знижкою -50%?

Вдень і вночі лічильник рахує кількість використаної електроенергії і на неї не може бути ніякої знижки. Знижка на використані квт-год вночі рахується -50% від вартості денної квт-год.

Це й мав на увазі, трошки не так виразився, прошу пробачення. Просто суть питання полягає в наступному: на лічильнику показується реальний показник електроенергії використаної вночі, чи вже за урахуванням -50%?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене от цікавить, чи є можливість перевірки чи вірно вони запрограмовані? І сам лічильник показує вже кількість кіловат зі знижкою -50%?

Вдень і вночі лічильник рахує кількість використаної електроенергії і на неї не може бути ніякої знижки. Знижка на використані квт-год вночі рахується -50% від вартості денної квт-год.

Це й мав на увазі, трошки не так виразився, прошу пробачення. Просто суть питання полягає в наступному: на лічильнику показується реальний показник електроенергії використаної вночі, чи вже за урахуванням -50%?

Не читаєте, я вище писав, що лічильник рахує кіловати, тобто все. Нічого сам не віднімає. Розрахунок вже потім вам зроблять коли знімуть покази.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто від тепер у мене мають знімати 2 покази лічильника?

Якщо ви бирали 2-тарифа то так, в кого 3 то три показника. Кожен має свій коефіцієнт, і вже по ньому вам будуть розраховувати. Але ящо вам вдруг стане не вигідно таке то можете написати заяву щоб ви не хочете зонного обліку і тоді будуть брати загальний показник. Це щоб знову не робити програмування, бо воно коштує десь від 200 грн здається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

припустимо денний тариф склав 50 квт-год, нічний - 15 квт-год.

Отже сплата буде 50*1,86+15*(1,86/2) = 106,95 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, а хтось робив приблизні розрахунки власного [в середньому] місячного росходу електроенергії

ну і звісно перерахованого в грн. наприклад по теперішній тарифній сітці 1,04,15р.-31,08,15р.

в двох варіантах: з одно-тарифним лічильником і двох-тарифним лічильником.

Бо скільки не читаю, і конкретики не має - всі якось тільки емоціями керуються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рахував приблизно, по теперішніх тарифах окупність лічильника приблизно 2-2,5 роки, але з нашими графіками підняття - думаю за рік-півтора окуплюся. Більш детально зможу сказати чуть пізніше. Зараз за 10 днів використання лічильника бачу що в квартирі економія приблизно становитиме 30-40 Квт в місяць. Зимою думаю буде більше. Плюс в планах перехід на бойлер. Але це на стадії обрахунків-роздумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рахував приблизно, по теперішніх тарифах окупність лічильника приблизно 2-2,5 роки, але з нашими графіками підняття - думаю за рік-півтора окуплюся. Більш детально зможу сказати чуть пізніше. Зараз за 10 днів використання лічильника бачу що в квартирі економія приблизно становитиме 30-40 Квт в місяць. Зимою думаю буде більше. Плюс в планах перехід на бойлер. Але це на стадії обрахунків-роздумів.

Якщо бойлер буде не дешевий і триматиме тепло протягом дня, то нагріваючи його вночі економія буде разюча. А якщо привчити себе ставити прання в пралці на ніч, то еконмія ще покращиться. І лічильник окупится за рік, а то і раніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...