Перейти до змісту

Раздел "Астрономия. Наблюдения неба."


ursa

Раздел "Астрономия. Наблюдения неба."  

51 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Хотелось бы видеть у нас на форуме раздел "Астрономия. Наблюдения неба."

В нём - анонсы предстоящих интересных событий (солнечных и лунных затмений, парадов планет, метеорных потоков), сообщения об атмосферных явлениях (например, гало), новые открытия в космосе...

Готов поискать все топики, относящиеся к этой теме, чтобы легче было всё собрать в кучу :)

Что скажет комьюнити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Труби не маю, але цікаво.

(Парад планет був не так давно - до наступного чекати 5К років :) )

ще б можливість фоткати все це гарненько..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене трішки глобальніша пропозиція. Не здається Вам, що наш розділ "відпочинок" починає "потріскувати"? Можливо, в ньому краще створити підрозділ "Все про природу та погоду"? Або "Луцька погода та природа"? І астрономію туди. А також було би логічно і полювання, звірушки, рослинний світ, тощо із відпочинку.

Міг би про астрономію дещо писати з практичної точки зору. Це, звичайно, хобі, не професія. Було б цікаво і про власні фото і техніку їх виконання зоряного неба та інших природніх явищ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

какая разница в одном разделе с 10 форумами и в двух по 5?

наоборот, лишний подраздел появится

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

какая разница в одном разделе с 10 форумами и в двух по 5?

наоборот, лишний подраздел появится

Давайте подумаємо разом. Не проти. Просто сама астрономія замало, думаю. Щось би з природою, погодою, астрономією, фенологією придумати би було ліпше.... "Природа навколо нас"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки цікаво саму Астрономію, якщо бачиш що саме туди можна додати, напиши конкретні приклади...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

icon_plus_1.gifПример тем, которые можно было бы отнести к разделу:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

icon_plus_1.gifПример тем, которые можно было бы отнести к разделу:

еще темы про Черновецкого :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я только за! Сам интересуюсь астрономией, тоже труба есть х20 правда, но за туманностями наблюдать самое то, построена на базе старых фотообъективов от Зенита. :)

Думаю, будет не мало людей, что интересуется астрономией.

Только вот, посланников космоса, вроде Черновечцкого и прочего бреда путать сюда ненужно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...