Перейти до змісту

Учіться на чужих помилках!


Yaryk

Рекомендовані повідомлення

До чого може привести халатне ставлення до підготовки і підбору спорядження:

http://www.e1.ru/talk/forum/read.php?f=106...3031&page=0

дітям і слабонервним краще не дивитись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут треба все обдумати і зробити висновки, щоб знати як діяти в подібній ситуації.

До того-ж коменти там є зі слушними порадами, можна трохи почерпнути інформації.

А від подібного ніхто не застрахований, всі ми, час від часу, здійснюєму не надто розумні вчинки і йдемо на ризик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До того-ж коменти там є зі слушними порадами, можна трохи почерпнути інформації.

А від подібного ніхто не застрахований, всі ми, час від часу, здійснюєму не надто розумні вчинки і йдемо на ризик.

почитать Лондона, к примеру.

А Таню я иногда убить готов. Не потому, что она "похо делает", а потому что за ней велосипидисты едут. И ей пох, а они думают, что нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут треба все обдумати і зробити висновки, щоб знати як діяти в подібній ситуації.

До того-ж коменти там є зі слушними порадами, можна трохи почерпнути інформації.

А від подібного ніхто не застрахований, всі ми, час від часу, здійснюєму не надто розумні вчинки і йдемо на ризик.

ну які там поради, їхня затєя с початку вже була провальна. Замерзлі кінцівкі треба розминати, ненадягати багато носків, щоб рух там був. А він не міг розминати руки бо за руль тримався. І взагалі кому треба була та поїздка, Мересьев блин :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Тронікс

Ти не прав в частині:

І взагалі кому треба була та поїздка; Їхня затєя с початку вже була провальна.

Ми здійснюємо часом не завжди виважені поступки (я маю на увазі туристи, альпіністи... ;) ) Бувають прорахунки з відстанню, з екипіруванням, бувають не завжди оптимальні маршрути......

Але !!!

Одні сидять вдома, читають форуми.... а інші пишуть на ці форуми звіти з походів, звіти з покатушок... і буває дійсно всяке... і кульки на груди щоб вітер не продував, і вийняв з рюкзака, віддав сухі чи тепліші речі.... і чайку налив... або й свій віддав........

В тому випадку справа була конкретно в тому, що людина намокла і не було сухих речей щоб переодягтися... а смекалки не вистачило, щось придумати (згадайте розпалювання вогню в Карпатах після зливи). Ось і все.....

Так що це воля випадку..... якби не провлився було б все ок.. ніби по одежі все було в порядку. Падіння Ді в Карпатах.. за кілька секунд після того, як я особисто там проїхав.... теж випадок.. але каска... (яку так деякі не люблять) і правильні дії групи не дали відмінити похід, а взята аптечка дозволила надати всю необхідну допомогу.

Катати, ходити, літати, бігати, лазити........... ТРЕБА !!! І хай в цьому допомагає нам (туристам, альпіністам, орєнтувальникам........) БОГ, бо від нещасного випадку ніхто, ні разу, не застрахований... (цивілка не канає.. :D )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Лишня тепла пара сухих носків, кофточка і куртка не мішала ніколи, я і рукавиці запасні вожу.

Така фігня йк пакет целофановий в зимовій покатушці в ргзаку має бути по дефолту. І на ноги можна відіти, і на грудак щоб не задувало.

І під дупу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, зачем про этот случай на велопати писать? Он, по моему, не имеет отношение к велотуризму. Эти дурачки могли использовать для своей глупой авантюры любой инструмент, рано, или поздно.

Этим и отличается мой "пофигизм" от их безразсудства. Он тчательно продуман (со стороны это не заметно), хоть и не все спланированно.

После наших авантюр, по обыкновению, отчеты в большинстве веселые. С шариками, к примеру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам таких в умовах їздив, там в голові нічого не залишається , є тільки напрямок і ти по ньому їдеш, мунешся, позеш, і вже нічого не відчуваєш бо вже все болить, і те шо відмерзло навпаки не болить, в кайф, так що відморозити дуже легко, знаю на досвіді 3-4к км їзди від і до -16

Коли я в школі піротехнікою занявся, в мене схожа рука була, лице собі опалив нафіг, трохи волосся і всю рослиність з лиця(1-ий ступінь),

а права рука в які то було 2-ий ступінь, між пальцами майже 3-ий, шрам залишився, в мене так само вся шкіра злізла.

А тут 3 на руці і 4 на пальцях амупотаваних був, на накроті сидів, бо я так без неї мовчки тащився в опіковому

P/S:

Читаю Джека Лондона "Время не жде-т" - жесть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Джура.

Якби ти тоді намок... вибач на слові був би тобі такий самий 3.14дєц.

2 КМД

ДА. +1 Якщо не тобі то комусь пригодиться.

2 Одна.....

В більшості да... але часом бувають моменти..... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яу я знаю зі свого досвіду, ніхто не вчится на чужих помілках, ТІЛЬКИ на своїх. Ця авантюра дуже мені нагадує наш похід в Словаччину. В складі групи були досвідчені туристи, але допустили такі "ссикатні" моменти, таку непідготовленість, що все могло закінчитись можливо й гірше ніж в даному випадку. Але все обійшлось і оцінки кардинально відрізняються, і спогади викликають приемні "мурашки по спині".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...