Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

Це просто пі...дєц, ну це тільки в нас на Україні таке може бути...

Шо цікаво рішення про першу пєнку приняв боковий арбітр який був в 5 метрах від епізода, друга пєнка то вроді була і без офсайда, ну і рукі в штрафній кротів бачило напевно пів стадіона тільки не гандулян.

А тепер про хороше і приємне, Волинь канєшно дала жару, молодці, а емоцій то скільки... не очікував що колись в Луцьку буде така атмосфера на стадіоні, чесно сказати нічим не поступається матчам в ЛЧ за участю Динамо на яких я був!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Блііін! Я давно так не кричав, якщо завтра не буде голосу, не здивуюсь :)

Так і хочеться написати: "всіх вітаю з перемогою!". Реально, програли, а таке відчуття, що виграли.

Кінцівка матчу - це було щось!

"Волинь" - молодці! Мабуть, тільки три команди в Україні можуть дати БІЙ "Шахтарю"- "Динамо", "Металіст" і "Волинь", але мотивований "Металіст", а не такий, як буде в наступному матчі, без 5-ти легіонерів.

Чомусь ніхто не пиши "Кварц - наше все", чи "верніть Кварца", чи "ось побачите, в кінці сезону Кварца вернуть". Реально, я покладав надії на Дем’яненка, "Волинь" Кварца - це був перш за все бійцівський характер, тепер "Волинь" Дем’яненка в останніх матчах - це бійцівський характер+школа Лобановського, яка "мєдлєнно, но увеєрєнно" впихається в голови гравців. Грубої гри практично немає, в захисті, відборі, підборі грають досить впевнено, хай ще думка в атаці не появилась, але прогрес є.

Хочеться сказати, що враження зі стадіону і з телевізора - це зовсім різні речі. В телевізорі бачиш більше різних нюансів, повтори, всі діла, після стадіону складно щось описувати, коли така пруха!

Дякую "Волині" за цю гру! Реально, минулого тижня ця команда грала з "Динамо", можна було б говорити про якусь втому, адаптацію, але я сьогодні не побачив, що "Шахтар" сильніше "Волині", якщо забрати пенальті - 2:2, і це був би справедливий рахунок..

Привіт всім, хто був на стадіоні, це було незабутнє видовище! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уххх!

Оце так емоції! Матч видався на славу! :)

Волинь дійсно молодці, боролись до кінця!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був на стадіоні до кінця.

Волинь чемпіон.

Те що судья був продажний, бачили всі.

Те що ВОЛИНЬ була краща за Шахтар також бачили всі.

І те що годулян ГАНДОН також всі знають!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надіюсь що ці всі судді кротам вилізуть боком, якщо не в золотому матчі то в лізі чемпіонів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останні 15 хвилин дивились по двох телевізорах - по одному я, по другому, на кухні - теща, жінка і доня... і все одно я до них бігав з криками "ВИ БАЧИЛИ??!!!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останні 15 хвилин дивились по двох телевізорах - по одному я, по другому, на кухні - теща, жінка і доня... і все одно я до них бігав з криками "ВИ БАЧИЛИ??!!!"

Difoto останні 15 хв в мене стало Сердечко.

І не даремно!

Весь стадіон сказав що думає. (МИ ЧЕМПІОНИ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Волинь" показала достойну гру, а "Шахтарю" повинно бути соромно за роль тендітних балерин на футбольному полі

P.S.Мені класний футболіст Лопес,грає в футболці з 5 номером. Розкажіть,хто що про нього знає,в інтернеті дуже мало інформації

post-11128-0-55802300-1335557930_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Волинь" показала достойну гру, а "Шахтарю" повинно бути соромно за роль тендітних балерин на футбольному полі

P.S.Мені класний футболіст Лопес,грає в футболці з 5 номером. Розкажіть,хто що про нього знає,в інтернеті дуже мало інформації

В Волині він вже четвертий рік грає. Ну а зустріти його частенько можна в севені, можливо і сьогодні там буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Волинь" показала достойну гру, а "Шахтарю" повинно бути соромно за роль тендітних балерин на футбольному полі

P.S.Мені класний футболіст Лопес,грає в футболці з 5 номером. Розкажіть,хто що про нього знає,в інтернеті дуже мало інформації

В Волині він вже четвертий рік грає. Ну а зустріти його частенько можна в севені, можливо і сьогодні там буде.

навряд він буде під 5 номером )))) ще переплутаю з кимось :g09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти крикни "Рамон!" (це його ім’я), якщо відгукнеться - 99% що він ;)

а вигукувати з яким акцентом - українським,російським,бразильським ,англійським ? :0161:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти крикни "Рамон!" (це його ім’я), якщо відгукнеться - 99% що він ;)

а вигукувати з яким акцентом - українським,російським,бразильським ,англійським ? :0161:

це вже буде залежати від того, за кого ти плануєш себе видавати і які в тебе щодо нього плани :)))

П.С. Подивився перший пенальті в наші ворота... За що??? Цей Тейшейра тупо впав... Як ще має захисник грати з цими баляринами, щоб вони не падали? Некрасіво...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На пресуху Містер вийшов під гул залу і обідився...

А що він скаже? Два подаровані арбітром пенальті <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БРАВО ВОЛИНЬ! І ГАНЬБА таким фіналістам!

Минулого разу, щоб обіграти Волинь треба було проплатити за одне абсолютно ліве пенальті. Щоб не ризикувати в кубку, вирішили проплати вже за два! Не соромно!

Де пряма червона картка фернандіньо за удар ліктем гравця Волині?!! (В ЛЧ Террі вигнали не за таке).

Де пенальті за гру рукою у штрафній Шахтаря?

За ЩО два пенальті у ворота Волині?!!

Скільки може валятися на газоні срна, затягуючи час?!!

Чи буде моральне задоволення від таких "перемог"?

чи не варто запитувати про мораль у таких?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти крикни "Рамон!" (це його ім’я), якщо відгукнеться - 99% що він ;)

а вигукувати з яким акцентом - українським,російським,бразильським ,англійським ? :0161:

це вже буде залежати від того, за кого ти плануєш себе видавати і які в тебе щодо нього плани :)))

П.С. Подивився перший пенальті в наші ворота... За що??? Цей Тейшейра тупо впав... Як ще має захисник грати з цими баляринами, щоб вони не падали? Некрасіво...

плани ,як і в будь якого шанувальника, автограф взяти і сфотографуватися :0020::0053::0059:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

плани ,як і в будь якого шанувальника, автограф взяти і сфотографуватися

Вчора було: бігають донецькі біля 28го, розминаються. Біля кута чекає гурба дітей щоб автограф взяти. І тут стається трагедія - з сектору, з оглушливим виттям бомби, летить запальничка. Донецькі покосились на людей, поплювали і більше там не розминались :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора був на стадіоні. Сьогодні передивився огляд на ютубі, та реально моментів ми більше створили і ті фоли з пальця (якщо не з чогось іншого :) ) висосані суддею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж був на стадіоні,захрип :).Бравісімо "Волинь"!!!Після матчу наші вболівальники ще довго біля автобуса "Шахтаря" проводили гостей :)

Смачно плюнув на автобус і пішли бухати з друзями :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так гартується сталь.Щоб таки перемогти Шахту нам треба буде на дві голови сильнішими бути.Зате потім вже ніхто не зупинить каток.Жоден гандулян.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

paksivatova,зліва в "акулярах" чи зверху обнімаємсо?)

нєа, я справа в чорній сукні :g25:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...