Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Ніхра собі, невже в шахтаря красна :_09:

Виявляється - і таке можливо!

Суддя ризикує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін. Ми вдома і в більшості, а все рівно возять Волинь мордою по газону. Я розумію, що нічійний результат може все списати. Але наразі гордість від такої гри не обуріває мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін. Ми вдома і в більшості, а все рівно возять Волинь мордою по газону. Я розумію, що нічійний результат може все списати. Але наразі гордість від такої гри не обуріває мене.

Ви забуваєте, з ким ми граємо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну хто б сумнівався120px-Trollface_HD.svg.png

А взагалі, краще б не виходили з Першої ліги... Стільки лайна всякого полізло... Тоді цікавіше було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Враховуючи теперішню ситуацію, це - МАЙЖЕ ПОДВИГ "Волині" !

Зіграли достойно. Молодці! (Тим більше - послабленим складом).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб Шахтарю не дали пенальті, не пам'ятаю такого! скоро будуть давати пенальті, якщо футболка у футболіста донецького ворохнеться від вітру...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб Шахтарю не дали пенальті, не пам'ятаю такого! скоро будуть давати пенальті, якщо футболка у футболіста донецького ворохнеться від вітру...

Начинається...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормал, повторилась історія з "Динамо", коли грали без Шикова і Масло :)) Ладно, Дем’яненко, даю вам шанс, на "Динамо" мабуть прийду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досаднл програвати в рівному матчі.Пенальті не було, а був штрафний, бо поштовх рукою був до карного иайданчика.Але цього б не сталося,якби наші не берегли очко, а грали так як в першому таймі.

Ну і випускати треба було Майкона та Бабиря, а не цих остолопів Пищура з Шумахером.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бабиря стрьомно , молодий ще , недосвідчений грати з такими командами як Шахта . Майкон напіврозібраний , до того ж без бажання грати в Луцьку, зловив зірочку ,хоче в європу. А Пищур і Шумахер справді надто дерев'яні для гри проти технічних команд. Тому команда зіграла на максимум того ,що могли, з чим і вітаю команду та всіх вболівальників . Не все втрачено , надія є!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...