Перейти до змісту

Прыгуны


difoto

Рекомендовані повідомлення

Привет БМХерам (слово то какое :) ), дерт-джамперам и тралистам.

Мучает мой моск чувство неудовлетворенности по отношению к вам.

Есть идея и вероятность, что её поддержат можновладци в виде какой-либо влоплощадки ака скейтпарк или что-то другое.

Сразу оговорюсь: в стране кризис, и поэтому делать все надо будет самим, но, если получится, с максимальным содействием миськрады.

К примеру: в парке 900-летия, что на балке возе поликлиники сделать дерт-трассу - трамплины и тому подобное по окружности некоей территории, а в центре - триальные выпендрасы типа "накупить поддонов и слепить из них хрензнаетшо". Но поскольку я мало знаком с фаном экстремального велоувлечения - без ваших идей это ноль на палочке.

Делаем так: ВЫ, как активная велосреда - говорите, чего вам хочется, а МЫ с ВАМИ, ак организация, представляющая права велосипедистов, пробуем разумными способами это вотворить в жизнь. Если постараться (и подключить друида :)), то к лету будете иметь отрытую площадку_для_высвобождения_энергии и при этом не надо будет сбивать пешеходов :)

Жду идей.

ЗЫ звякните кому-то из триалистов, кто в курсе. Я так понял, начался сезон - закончился интернет, а других способов донести инфу я пока не придумал - телепата уволил по причине глобальной жопы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь

Дякую за розуміння.Але ось що я можу розказати з власного досвіда,наші "мужновладці"рахують що це все є небезпечно і допомагати вони нам відмовились. :angry: Щоб зробити скейт парк потрібно дуже велику фінансову підтримку,якої від держави не дочекаєшся.А дьорти ми і без їхньої допомоги зробимо. :)Якщо хтось з "мужновладців" хоче допомогти,цікаво їх послухати,якщо дійсно виділять кусок землі то я непроти там порить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скейт парк я поки навіть у планах не бачу. Навіть з моїм альтруїзмом отак дати 3-5 тисч баксів на те, що буде занедбане за півсезона -нєєєє.

А от якщо ви, як громада, нариєте собі трамплінів у місці, яке виділить міськрада - це буде крок. І якщо ви хочете якихось дій від "можновладців" - раджу говорити з громадською організацією "Асоціація самі знаєте чого".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо влада надасть нормальне місце і трахтора - то можна зробити дьортову трасу!! і не тількі!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо влада надасть нормальне місце і трахтора - то можна зробити дьортову трасу!! і не тількі!!!

Так ви можете сказати, шо вам треба? Окрім трахтора?

бля

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[Так ви можете сказати, шо вам треба? Окрім трахтора?

бля

можем!!! але які є гарантій? чи знову скажуть шо це є небезпечно? і знову бум сидіти і потроху трощити і переривати місто!?

саме говоне нам тре нормальне місце з справжнім лігальним дозволом на будівництво дьортів!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стукайте... !!! Рано чи пізно відкриють... ;)

Якби ми не старалися.. чи була б Асоціація? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну знаєте таваріщі. З таким підходом в Луцьку НІКОЛИ НЕ БУДЕ чогось подібного.

Я розкажу що буде. Поставлять в парку одну заводську "лавку" аля велоскейтпарк і відправлять вас туди, а по місту муніципали будуть штрафувати неслухняних вел-тів.

Я не розумію чого ви чекаєте? Що міський голова чи хтось з заступників пересяде на БМХ?

Чи міська рада зробить спортивну команду БМХ-рів і почне будувати по місту майданчики для них?

Так от. Послухайте "мужновладця".

Те, що я зрозумів з цієї теми.

Приходить чувак до "мужновладця" і каже: хочемо в Луцьку і бажано в центрі дьорт-майданчик.

Чиновник здивовано запитує "а що це?". Молодий активіст кількома незвязними словами розказує що це, а може навіть і показує фотки.

"Мужновладець" починає думати..... і абсолютно правильно робить. Було б жахливо якби деякі чиновники зовсім не думали, а сприймали світ з високого дерева очима БМХ-ра.

І до чого ж він додумався?

Варіант №1.

Він дає дозвіл на створення ДМ (дьорт-майданчика). Всі раді і щасливі. Починають рити ями, робити насипи, закопувати брьовна в землю. І раптом, опа! Забили. На півдорозі перестали цим займатись. Причин маса може бути: ентузіазм пропав, місце перестало подобатись, ресурсу немає і т.д. і т.п.

Питання: хто дасть гарантії, що ви ту територію не перетворите в купу гамна? І якщо так, то з кого питати? З Літра чи Купера?

Варіант №2.

Вам дають досвіл на будівництво ДМ. Ви його успішно створюєте, катаєтесь, тащітесь, всьо зашибісь. Поки одного прекрасного дня не трапляється трагедія (не буду описувати варіанти). Питання до міськради: хто мав право давати дозвіл на будівництво обєкту без дотримання норм безпеки? І це питання не совісті, а судова справа проти чиновника з можливістю на кілька років потрапити за грати.

Варіант №3.

Вам дали дозвіл на створення ДМ. Ви його зробили з дотриманням всяких там норм. Питання: Хто буде за ним дивитись, облаштовувати? Це не так просто. А де гарантія, що місце буде знаходитись в нормальному стані?

Варіант №4..... 5...... 6.......

Рекомендую.

1. Ви маєте зібрати тони інформації про це. Вивчити всі правила, норми (якщо є), ситуацію в інших містах.

2. Розробити схему створення, технічні характеристики, бюджети, бажані місця і т.д. і т.п. Щоб можна було чітко бачити що ви хочете і що вам для цього треба. Важливо в цьому пункті показати де буде братись фінансування, якщо його не треба - обгрунтувати, якщо треба, то скільки, якщо немає - то зробити запит відразу.

3. Розробити план облаштування і утримання території. Запропонувати варіанти: як майданчик буде ремонтуватись, хто за ним буде дивитись і т.д. щоб ця річ жила і працювала.

4. Найважливіше: треба авторитетна громадська або наукова або приватна організація, яка буде відповідальною за все це. А не літр, купер і Со.

Якщо ВИ цього не зробите - не буде в Луцьку ДМ.

Врахуйте, якщо така річ як ДМ є взагалі незаконною (або на неї не розроблені норми) - то це нереально в місті зробити. Спілкуйтесь з представниками заводів чи будівельних майданчиків, щоб вам дали можливість зробити ДМ. Або за межами міста.

ЗІ. Це не ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Druid. Шутіть ізволітє? Можливо я помиляюсь, але більшість ВМХ-ерів явно неповнолітні, судячи з моїх спостережень. Тому жодному представнику заводу чи будівельного майданчика нафіг не треба, щоб якийсь підліток, не дай Бог, завдав там шкоди свому здоров"ю, а потім тати і мами побігли до суду з позовами до того, хто дозволив таку фігню.

Тут треба ціла купа організаційних заходів з приводу безпеки, і розмежування відповідальності у випадку якихсь нещасних випадків. Тут все дуже і дуже непросто.Тому що знову таки, те що хтось впав і зламав мізинець, один може подати як свою помилку, а другий скаже, що це сталось через неправильно закопане брєвно і буде вимагати компенсацію сто тищ міліонів.

А з приводу муніципалів, згідний, тих балбєсів, котрі гоцають своїми драндулєтами по сходах театру, Лесі, меморіалу і т.п., не те що штрафувати, а і якийсь впливовіший метод треба застосовувати. :0094:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Druid. Шутіть ізволітє? Можливо я помиляюсь, але більшість ВМХ-ерів явно неповнолітні, судячи з моїх спостережень. Тому жодному представнику заводу чи будівельного майданчика нафіг не треба, щоб якийсь підліток, не дай Бог, завдав там шкоди свому здоров"ю, а потім тати і мами побігли до суду з позовами до того, хто дозволив таку фігню.

Тут треба ціла купа організаційних заходів з приводу безпеки, і розмежування відповідальності у випадку якихсь нещасних випадків. Тут все дуже і дуже непросто.Тому що знову таки, те що хтось впав і зламав мізинець, один може подати як свою помилку, а другий скаже, що це сталось через неправильно закопане брєвно і буде вимагати компенсацію сто тищ міліонів.

А з приводу муніципалів, згідний, тих балбєсів, котрі гоцають своїми драндулєтами по сходах театру, Лесі, меморіалу і т.п., не те що штрафувати, а і якийсь впливовіший метод треба застосовувати. :0094:

От власне. Жодному представнику заводу це нафіг не треба. А міському голові треба?

А те, що вік і досвід БМХ-рів недостатні для конструктивного діалогу з владою - це факт.

Тому Діфото і звернувся до них з пропозицію співпрацювати.

Ну і де крок назустріч?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо ви до тих BMX-ерів пристали?!! з них тікі 3-4 людини нормально катаю! а остальна шпата це тіпа в них панти!

а в основному МТВ в нас більше їздять і більше розвивається!

А з приводу муніципалів, згідний, тих балбєсів, котрі гоцають своїми драндулєтами по сходах театру, Лесі, меморіалу і т.п., не те що штрафувати, а і якийсь впливовіший метод треба застосовувати. :0094:

ти за яких болбесів кажеш?

2druid кажеш построїти шось за межами міста!? а смисл тоді казати шо можете допомогти построїти шось у місті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоч я і не велосипедист =)....

на рахунок травм і тд хочу сказати дешо ...

можна зробити шось типу абонементів на катання в "скейт парку" в ціну абонементу буде входити страховий внесок, аля як в Буковелі зробили ...

але тоді в*їзд на територію скейт парку буде платний =) і тд .... варіантів куча =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2LITR. От за ту шпану з понтами й кажу. Нема кому підсрачників їм надавати, щоб знали, де демонструвати свої таланти. Могли б вже хоч розуміти, для чого є театр, і що таке пам"ятник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня складывается мнение, что мы должны упрашивать экстремалов, чтобы они согласились на то, что мы поможем сделать для них площадку.

Не хотите - не надо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2druid кажеш построїти шось за межами міста!? а смисл тоді казати шо можете допомогти построїти шось у місті?

Блін. До таких питань треба підходити максимально обдумано, серйозно і конструктивно.

А ти навіть один пост не хочеш уважно прочитати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня складывается мнение, что мы должны упрашивать экстремалов, чтобы они согласились на то, что мы поможем сделать для них площадку.

Не хотите - не надо.

Хочем!! але це не зразу все пишеться! тре спочатку обговорити зі своїми про це все! а потім і з вами зустрітись і про све домовлюватись!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так бачу що проблема вся в тому що більша половина людей не хоче визнати екстримальний вид занять СПОРТОМ.Чого коли на різних спорт майданчиках люди получають травми,ніхто не валить вину на когось.

druid:розкажи мені чи так само будуються парки в Польші(плани,проекти,дозвола,гарантії).

Я ж не проектант щоб складати плани і сумніваюсь що серед тих хто катається знайдуться такі,як ще можна обяснити владі що ми хочимо?Дуже тяжко втлумачити людині те в чому вона не тямить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что вернулся с разговора сс друидом.. ой.. с совещания ассоциации.

Так вот ваши бездарные походы в мэрию.... неудачный способ отстаивать свои требования, если мягко сказать.

Еще раз говорю:

давайте свои идеи и мы их будем грамотно продвигать! Харош говорить о том, кто что может и нет!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вечір суботи, в центрі. Для конструктивної розмови потрібна наявність друїда. Узгодим з ним - скажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо нового? які сь новини є? :0139:

ми згадали до кого звертались в міській раді(Олена Петрівна 310-й кабінет)

Це так для загальної інформації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...