Перейти до змісту

Прыгуны


difoto

Рекомендовані повідомлення

Є новини.

Ідея з парком Лесі Українки на разі закривається. Там така ж...па з меліорацією, що вам не передати. Якщо ми хоча б за кілька років отримаєм більш-менш сухий і нормальний парк в центрі - це буде дуже великий успіх. Питання навіть не стоїть в тому щоб створювати якісь нові обєкти там, а питання стоїть: що робити з тими що є, щоб йому не прийшов кінець.

Це позиція наукових установ, які готують проектну документацію на відновлення парку.

Натомість є гарна новина, що є можливість реалізувати ту ідею, про яку ми говорили в суботу ввечері, а саме - створення велосипедного парку в парку 900-річчя Луцьку.

Відповідно до юридичних процедур, для початку конструктивної роботи має бути підготовлений лист на міського голову. Тоді він вносить резолюцію "до виконання", або "для роботи" і тоді ми вже працюємо безпосередньо з відділами, які є відповідальними за ці речі (відділ благоустрою, містобудування, архітектура і т.д.)..... і це ніяким чином не стосується департаменту молодіжної політики, куди ви звертались....хоча вони мусили вам допомогти :(

Але.

1. Лист ні в якому разі не має бути наступного змісту:

Хочемо

Дайте

Бо так

Має бути максимум конструктиву з конкретними пропозиціями з приблизно наступним змістом:

1. Хто. Описати орагнізацію, яка подає цей лист (АВЛ), її бачення, стратегія, плани, можливості і т.д.

2. Що. Описати суть ідеї. Вибрати місце, намалювати схему, розписати що і де... і т.д.

3. Коли і за що. План дій. Скільки це все має коштувати приблизно. Що коли ви плануєте зробити. Що за свої гроші, а що за кошти місцевого бюджету, а що за кошти спонсорів.

Це дуже коротко. Навряд чи це все вдасться зробити до велодня (маю на увазі дерт-майданчик). Дуже багато юридичних процедур. Але починати треба вже і це є абсолютно реально.

Що треба зробити зараз.

1. Кільком зацікавленим особам, активістам (можна домовитись на суботу) треба піти в парк і вибрати ділянку під свою ідею. Можна кілька. Потім обговорити всі за і проти і готувати ескізи пропонованого проекту НА КОНКРЕТНЕ МІСЦЕ. Маршрути дерт-траси, схема велоскейтпарку і т.д. і т.п.

2. Потім сідаємо за лист.

Це поки все. Це треба зробити за місяць.

Я постарають на наступний виконком винести нарешті рішення про затвердження Концепції велоінфраструктури. Якщо це буде зроблено, лист по велопарку виглядатиме набагато переконливіше і солідніше.

Поки все. Домовляйтесь про зустріч в парку в суботу. Якщо не буде проблем зі здоровям я приєднаюсь.

Основна рекомендація для вибору місця: обирайте найбільш дике, загажене і необлаштоване місце, бо:

1. Легше буде аргументувати необхідність створення обєкту;

2. Від зробленої роботи буде соціальна користь для міста.

Це теж не треба забувати ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь

Ок! Я зможу підїхати в парк десь на 13:00 годину.В кого які пропозиції щодо годин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у нас в Ковеле свояли кое-какой скейт-роллер парк. Рампочка есть. Еще че-то (не знаю точно как оно называется). И сами вроди как. Мы тогда еще ничего не требовали от властей. Если нуна, то смогу выложить фото, только не раньше 10 марта, когда в Ковеле окажусь. Так вот как-то...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ніхто незаперечує то я пропоную зустрітися напроти Естета перед Сапалаївкою по вул. Відродження

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було проведено огляд території парку і найдено сектор землі якій більш підходить під будування дьортів.На карті позначена червоною стрілкою.Чи можна розраховувати на цей участок?

post-3825-1235894265.jpg

post-3825-1235894277.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закінув приблизний початковий план для забудови.Тут можливі деякі зміни в подальшому.

post-3825-1236195349.jpg

post-3825-1236195367.jpg

post-3825-1236195375.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закінув приблизний початковий план для забудови.Тут можливі деякі зміни в подальшому.

Це ти намалював конструкції для скейт-парку чи дьорту?

Я так розумію, що дьорту, бо скейт-парк передбачає більш-менш стандартні конструкції.

Ось.

post-2316-1236235480.jpg

А для дьорту спробуй шось таке:

post-2316-1236235947.jpg

Думаю це буде простіше а в той же час зрозуміліше і простіше потім візуалізацію зробити.

Але обовязково роби з привязкою до території. Бо варто показати де буде дерево, де кущ і максимально використати потенціал існуючого рельфу.

Обовязково розміри мають бути, щоб хоч якесь уяалення склалось про масштаб цієї штуки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я уявляв собі перешкоди таким чином, що всі ті місця, де велосипед не їде (тобто за межами стежки) все треба засіяти травою.

1. Естетичніший вигляд.

2. Кращий дренаж (не застоюватимуться калюжі)

3. Кращі будуть укріплені схили (не руйнуватимуться і не розмиватимуться від вітру та дощу).

Треба порадитись з інженерами (з тим що на сусідній гілці форуму :)). Думаю, треба робити якей міцне ядро перешкоди (або глина або навіть трохи бетону), а верх засипати щільно землею, а в тих місцях, де їде велосипед додавати до землі вміст глини, а може й з суцільної глини.

ЗІ. Ніколи не робив і не бачив дьортів. Але про стійкість і ерозію грунтів в університеті вчив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дьорт треба робити суто з глини бо вона коли висохна то буде краще за бетон.А на рахунок засіяння травою мість де не буде їздити велосипед то я тіки ЗА!

Скинув пару фоток для уявлення яким має бути дьорт парк.Якщо потрібно ще то таких фоток є безліч.

post-3825-1236278075.jpg

post-3825-1236278088.jpg

post-3825-1236278101.jpg

post-3825-1236278126.jpg

post-3825-1236278150.jpg

post-3825-1236278173.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мдя... не верю!

хоча сам з задоволенyям спробую

Если б с начала работы по ассоциации я каждый раз брал по червонцу за слова "не верю" или "ничче не выйдет", я б уже за свои деньги велотрек построил! :D

А пока - парк в комунальном владении, мэрия готова идти нам на встречу, причем весьма и весьма.

Открою завесу: если все получится, то кроме дерт-площадки будет крытый скейт-парк и стенка для альпинистов. ;)

Не сцать!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будет крытый скейт-парк и стенка для альпинистов. ;)

Не сцать!

Сссссцццу кіпітком :woohoo::lol::0107::0139:

я як знаю але в нас вже є одна стіна для альпіністів! нашо ще одна? краще більший дьорт майданчик зробить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стінка є в спорткомплексі ВДУ, правда не знаю чи туди пускають всіх бажаючих

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по перше стінка для скелелазання, а не для альпіністів! та шо в комплексі вона попсова.

розмір дьорт майданчика суттєво не зменшується,а інші екстримальні види спорту теж мають право на життя!!!! і більш ніж впевнений що декілька вело пригунів попробують і паралельно з вело будуть займатись скелелазанням і боулдерінгом!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Climber ну взагаліто я непроти навіть щоб стінка була! навіть за! завжди хочеться щось новенького попробувать!

але це все покі слова! поживем побачим! бум робить все що тре!!! але на даний час тут обговорюємо про дьорт-майданчик і те що близько до нього!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну и еще: шобы развеять илюзии некоторых, скейт-парк, естественно НЕ БУДЕТ бесплатным. Надеюсь все понимают, что есть такие вещи как аренда и содержание. Но, думаю, со своим скейтом/велом/снарягой это будет вполне по карману даже студентам(тем более, что у некоторый байки стоят огого ;))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну якщо критий, з охороною, нормальною апаратурою і тд... - то добре!!!

тікі коли це буде?))) в якому році?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

IMG24-1240046305.jpg

То, что обведено красным, дальний край парка Л.Украинки, будет зачищено, и отведено под молодежный велогород. Там будут детские велодорожки, дерт-площадка, дорожки для инвалидов, возможно прокат велосипедов. Ну и кафешку замутить мона.

Это недавно мы обсудили с директором "Зеленого хозяйства". Для этого надо вывести этот участок, "пташиный рай", из заповедной зоны, документы готовятся.

ЗЫ это с виду ничего не делается, я с друидом ганяем, шо лошади - ж*па в мыле! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

дак там болото … после зимы когда снег растает туда не проехать не пройти …

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...