Перейти до змісту

Пррахвост банк бл@


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Скажіть мені прошу. Коли той кончений приват зі своєю експансивною політикою глобального найобування людей взірвуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 89
  • Створено
  • Остання відповідь

От коли приймуть рішення (про яку вчора згадували на сесї Верховної Ради), де мають дозволити банкам "тупо відбирати майно".

Прийдуть до мужичка в якого 3-є дітей і хата в кркдит і скажуть а віддавай - а він скаже а ніхрена. Дістане обріза і шарахне по колекторам.

І таких буде багато..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну судячи як добре йдуть справи в одного великого алігарха з дніпропетровська - то не скоро...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи :)

Такого не буде, бо такого просто не буває) Бюджетні установи через них працюють)

Хіба що комуністи знов до влади прийдуть)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хіба що комуністи знов до влади прийдуть)))

вообще-то для комсомольцев это только плюс :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От коли приймуть рішення (про яку вчора згадували на сесї Верховної Ради), де мають дозволити банкам "тупо відбирати майно".

Прийдуть до мужичка в якого 3-є дітей і хата в кркдит і скажуть а віддавай - а він скаже а ніхрена. Дістане обріза і шарахне по колекторам.

І таких буде багато..

а той мужичок хіба живе в своїй хаті? по моєму ні, і жив він раніше десь в іншому місці, з мамою наприклад. Так вперьод к істокам. А чого я не маю права на безкоштовну квартиру як той мужичок. В нього логіка - "коли будуть віддам" і я так хочу давайте і мені таку хатку, а разом ми як вийдем на вулиці як крикнем "Віддайте нам ненаше" , а вдруг віддадуть? Звичайно інша справа коли йти не має куди, тому мужичку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комуністам не до банків, комуністи влаштовують "лічную жизнь", тішаться фактом збереження репродуктивної функції і плодять послідовників марксизму-ленінізму. Детальніше - тут: http://tabloid.pravda.com.ua/focus/4991a34c146cf/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а той мужичок хіба живе в своїй хаті? по моєму ні, і жив він раніше десь в іншому місці, з мамою наприклад. Так вперьод к істокам. А чого я не маю права на безкоштовну квартиру як той мужичок. В нього логіка - "коли будуть віддам" і я так хочу давайте і мені таку хатку, а разом ми як вийдем на вулиці як крикнем "Віддайте нам ненаше" , а вдруг віддадуть? Звичайно інша справа коли йти не має куди, тому мужичку.

Ми не про те зараз. а про "коли?" от коли прийдуть і скажуть - тоді й вибухнемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дааа, сімоненко эта вовремя - ще би перед самими виборами надумав :)

тоже, аднака, прохвост, мля :D

вже й поє..ться дядькові не можна..доживіть до його років, тоді побачим..:))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть мені прошу. Коли той кончений приват зі своєю експансивною політикою глобального найобування людей взірвуть?

А чо його взривать??!!! Там куча вкладів населення. Комусь, можливо, і на руку буде цей взрив, але не вкладникам точно.

Вони в чому винні??? Що не встигли взяти халявні кредити і тепер хизуватись тим, що не буде віддавати і боротись з коллекторами??!

дааа, сімоненко эта вовремя - ще би перед самими виборами надумав :)

тоже, аднака, прохвост, мля :D

вже й поє..ться дядькові не можна..доживіть до його років, тоді побачим.. :) )

толік, поє....ться - це одне, а такого шороху на всю страну наводити це вже інше.

мені здається його можна слівать. ЦЯ партія ТАКОГО не пробачить.

буде грач чи ще там хто главним комуністом.

А Грач не того? не ї...ця?? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а той мужичок хіба живе в своїй хаті? по моєму ні, і жив він раніше десь в іншому місці, з мамою наприклад. Так вперьод к істокам. А чого я не маю права на безкоштовну квартиру як той мужичок. В нього логіка - "коли будуть віддам" і я так хочу давайте і мені таку хатку, а разом ми як вийдем на вулиці як крикнем "Віддайте нам ненаше" , а вдруг віддадуть? Звичайно інша справа коли йти не має куди, тому мужичку.

Ми не про те зараз. а про "коли?" от коли прийдуть і скажуть - тоді й вибухнемо.

а якщо в мене в банку депозит заморозили, мені можна разом з колектором і ружжом прийти і бабахнути щоб банк зміг продати квартиру і віддати мені мої гроші?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Мені противно буде мати зп картку банку у якого постіно черги біля банкоматів, часто встановлюють ліміти на зняття готівки, постійно не працюють поси.

Цей кончений банк в умовах тотального пиздеця ще й намагається колективно втулити мега не вигідний картковий кредит.

При цьому не дають навіть прочитати договір. Платять хабарі людям які приймають рішення про вибір банку для ЗП проектів.

Вимагають в заявці заповнення полів які я їб блядям ніколи вжитті не заповню, так як це є конфіденційна інформація.

Сука нерви мої не витримають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.swedbank.ua/

сейчас в луцке рулит...

жаль руль в них правосторонній :D

такі ж жадібні потвори як і інші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.swedbank.ua/

сейчас в луцке рулит...

жаль руль в них правосторонній :D

такі ж жадібні потвори як і інші

ИМХО.

Мне сейчас пофиг жадность банков главное стабильность.

Я с Захида перескочил в СведБанк, посмотрим, выбирал, смотрел много единственные что понравились это:

1. Универсал - пока стабильный, условия просто бомба, отношение к клиенту лучше не видел, но блин у них была раньше фишка если есть заведеный как физик то облом, неьзя завести второй раз как СПД, уже починили но уже завелся в другом банке.

2. УкрСибБанк - пока стабилен, но не люблю большие банки они не поворотливые и отношение к клиенту ужас, много знакомых в него пошли.

3. Свед - вроде "мамка" сильная, хотя и они падают, отношение нормальное, пока стабилен.

Самый дешовый в обслуге Универсал, все предоставляют нужные мне услуги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Универсал - пока стабильный, условия просто бомба, отношение к клиенту лучше не видел, но блин у них была раньше фишка если есть заведеный как физик то облом, неьзя завести второй раз как СПД, уже починили но уже завелся в другом банке.

уже починили? :) не прошло и 2 года...

кстати, поговаривают о возможной продаже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Универсал - пока стабильный, условия просто бомба, отношение к клиенту лучше не видел, но блин у них была раньше фишка если есть заведеный как физик то облом, неьзя завести второй раз как СПД, уже починили но уже завелся в другом банке.

уже починили? :) не прошло и 2 года...

кстати, поговаривают о возможной продаже

Та да :) 2 года я сам был в шоке, я не верил девочке операционисту ибо бред :). Звонили на 8-800, говорили с начальством. А видать двинуло к ним народу с других банков вот и подсуетились :) Они опоздали примерно на 2 дня как я завел счет, хотя говорили что будет примерно к лету, а сделали за 2 недели. Тоже слышал о продаже но думаю ББС, а вообще сейчас если послушать и посчитать каждый банк стремный, исключений нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

эта проблема была выявлена еще до старт-апа банка... и висела со статусом "хай прайёрити" :)

так что 2 недели - это не тот срок :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а нам москалі дєнєг дали, багацько :)

ідіть до нас :D

а ще розрахунки за газ між нафтогазом і газпромом будуть йти через нас. а це суми з 9ма нулями :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а нам москалі дєнєг дали, багацько :)

ідіть до нас :D

а ще розрахунки за газ між нафтогазом і газпромом будуть йти через нас. а це суми з 9ма нулями :)

а хули толку? нам - простым вкладчикам (хотя я даже и не вкладчик, так з.п. карта у Вас обслуживается...)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...