Перейти до змісту

Пррахвост банк бл@


kmd

Рекомендовані повідомлення

а хули толку? нам - простым вкладчикам

ну не скажи. в часи тотального гривнедефіциту і кризи ліквідності на міжбанку сісти на ТАКИЙ грошовий потік - це для більшості банків зараз велика рожева мрія.

а простих вкладників ми любим, облизуєм і віддаєм депозити по терміну за 15 хв ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 89
  • Створено
  • Остання відповідь
а нам москалі дєнєг дали, багацько :)

ідіть до нас :D

а ще розрахунки за газ між нафтогазом і газпромом будуть йти через нас. а це суми з 9ма нулями :)

Не верю москалям :). Я так понимаю это Ексим?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ну і якого милого наші ідіоти вибрали Прахвост? Якщо є купа хороших добрих банків?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і якого милого наші ідіоти вибрали Прахвост? Якщо є купа хороших добрих банків?

оно было самое стабильное, мы тоже (не самая последняя в луцке фирма) на нем сидели...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если ты про платежи за газ - то речь о ВТБ :)

а если ты о выборе вашего руководства - тогда это к ним :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не верю москалям :). Я так понимаю это Ексим?

нєа, ВТБ

я теж не особо вірив коли йшов. але після привата - тут все кардинально вище, інший пілотаж, інша філософія. і по відношенню, і по коефіцієнту "жадності" власників (він тут практично 0), і по методам роботи - тут головне домовлятися з клієнтом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прохвост був дійсно одним із самих стабільних. Потім почалася диктатура, політика нав'язування.. Ха! он скільки в нас відділень та банкоматів!

(а тепер ту всю шоблу тра кормити.. а грошей ..ма..). Нічо.. дядьки калєктари допоможуть. Прапор їм в руки та скіпідару під хвіст..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сбербанк России - наше все)))) Я когда услышал о существовании филиала в Киеве, очень удивился)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут все кардинально вище, інший пілотаж, інша філософія. і по відношенню, і по коефіцієнту "жадності" власників (він тут практично 0), і по методам роботи - тут головне домовлятися з клієнтом

Європа?

Сбербанк России - наше все)))) Я когда услышал о существовании филиала в Киеве, очень удивился)

а філіям Швейцарських банків не дивуєшся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут все кардинально вище, інший пілотаж, інша філософія. і по відношенню, і по коефіцієнту "жадності" власників (він тут практично 0), і по методам роботи - тут головне домовлятися з клієнтом

Європа?

і європа теж. філії практично у всіх фінансових центрах європи... а ще китай, індія, азія і африка ;)

наша лондонська філія - бувший "пєрвий русскій банк", якому вже майже 100 років...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всєх на, це ж флейм :)

і вапсчє, я на карпаратівє, сюди вони точно не заходять читать сводкі біржевих індексав :D

ps як казав один мій файний знайомий банкір - "уважающий себя банкір послє 12ті дня уже может хлопнуть 50 холодной водкі" :) Діма прювєт :0006: собсно я уже :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і європа теж. філії практично у всіх фінансових центрах європи... а ще китай, індія, азія і африка ;)

наша лондонська філія - бувший "пєрвий русскій банк", якому вже майже 100 років...

в сомали у вас нет отделения, а то никак не могу своей доли дождаться?(шутка)

приват конечно самый мощный частный банк украины, спрору нет, но, по моему, это и его слабое место, он начинает мало внимания уделять требованиям\проблемам клиентов, в погоне за количеством этих самых клиентов..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і європа теж. філії практично у всіх фінансових центрах європи... а ще китай, індія, азія і африка ;)

наша лондонська філія - бувший "пєрвий русскій банк", якому вже майже 100 років...

в сомали у вас нет отделения, а то никак не могу своей доли дождаться?(шутка)

да-да, налажуєм контакти. пока тіко в намібії. ну це лічьно містер Б.Обама просив :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всєх на, це ж флейм :)

і вапсчє, я на карпаратівє, сюди вони точно не заходять читать сводкі біржевих індексав :D

ps як казав один мій файний знайомий банкір - "уважающий себя банкір послє 12ті дня уже может хлопнуть 50 холодной водкі" :) Діма прювєт :0006: собсно я уже :)

Прювєт. Прювєт. Я казав шо 50 після 12 дня тіко в пятницю. А то подумають шо ми тільки тим і займаємось :P . А взагалі недостачі від клієнтів в ВТБ не відчуваємо. Зараз дуже багато відкривають рахунки клієнти з Привет банка та Заходу (юрікі та фізікі). Аргументація приблизно така яку виклав KMD :D .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перше і головне в політиці Прихвата це НаЙоБанк ....

На борді говорив як наказав відділення на привокзальній площі то касирша мну згадує я страшний сон :)

списавши з картки по посу 2 рази по 115 уе і взявши комісію за обготівку 3% з 1 єї суми.

Касир думала шо лох- не вийшло, пришлось грошики повертати (вичислив по приват24) і комісію повертати все з власної кишені.

підтримую кмд шо це Кончений банк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перше і головне в політиці Прихвата це НаЙоБанк ....

На борді говорив як наказав відділення на привокзальній площі то касирша мну згадує я страшний сон :)

списавши з картки по посу 2 рази по 115 уе і взявши комісію за обготівку 3% з 1 єї суми.

Касир думала шо лох- не вийшло, пришлось грошики повертати (вичислив по приват24) і комісію повертати все з власної кишені.

підтримую кмд шо це Кончений банк

та ти, бля, Бетмен:)спасаєш мір, караєш всєх прохвостів, і ночью снишся кончєним касіршам:)у страшних еротичних снах....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ночью снишся кончєним касіршам:)у страшних еротичних снах....

і карточкою по тому мєсту вжжжик - "ОПЛАЧЕНО!" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підтримую кмд шо це Кончений банк

ну так уже тоже не гоните...

есть очень много функций, которые можно выполнить ТОЛЬКО через выше упомянутый банк...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть очень много функций, которые можно выполнить ТОЛЬКО через выше упомянутый банк...

ииии... :unsure: к прімєру?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть очень много функций, которые можно выполнить ТОЛЬКО через выше упомянутый банк...

ииии... :unsure: к прімєру?

да оплатить тот же скайп

п.с. у вас все там такие веселые?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да оплатить тот же скайп

бери реквізити і плати. ексклюзиву тут мало. тим паче на таку послугу що буде цікавою аж 0,0005% клієнтів ;)

п.с. у вас все там такие веселые?

ні, сьогодні тільки я

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні, сьогодні тільки я
логічно - ти ж 50 холодної після обіду вже собі дозволив.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...