Перейти до змісту

паркур у Луцьку


TIMKA

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 96
  • Створено
  • Остання відповідь

нарешті знайшов однодумців, коротко про себе: кувирок вперед, кувирок назад, рендат, переворот з приземленням на дупу, стійка на руках з падінням в невизначеному напрямку і це все 115кг живої ваги, мрію скакати по дахах -_-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Під час відпочинку в селі зняв відео.. :)

Щось таке)

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" align="center">

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Якщо так подивитись паркур у Луцьку набирае не поганого розвитку серед молод1...але...бач1ти псевдотрейсера з цигаркою в зубах...або маленького хлопчину рок1в 10 який пригнув з висоти 1 скал1чився...то не то...або при розмов1 або знайомству з новим л1цом яке тоб1 доказуэ шо пригати акро то паркур,а паркур то екстр1мальний спорт...ну 1звен1те паехал1 с катушак...то вже якесь оскверн1ння ф1лософ11 виходить... <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паркур придумали ті, хто не вміє битись а лише драпать, і драпать так - щоб не догнали, через забори, криші і т.д :D

Перефразую - захищаючи себе чи кохану людину ви здивуєте нападника никававши пятами з сальто через забор :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паркур придумали ті, хто не вміє битись а лише драпать, і драпать так - щоб не догнали, через забори, криші і т.д :D

Перефразую - захищаючи себе чи кохану людину ви здивуєте нападника никававши пятами з сальто через забор :)

Вибач, але виглядає як монолог невдахи-заздрісника  ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибач, але виглядає як монолог невдахи-заздрісника ;)

:jeer:

є чому заздрити ^_^ ? тому що вмію, і те що можна було б навчитися і вдосконалити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паркур придумали ті, хто не вміє битись а лише драпать, і драпать так - щоб не догнали, через забори, криші і т.д :D

я з тобою частково не зг1дна...паркур не для того було придумано <_< по перше ше навчись так драпать...по жруге-да,э так1 ситуац11 коли тре внести ног1-паркур допоможе,але не завжди-есл1 ти якись там гавр1к який раз на два тижня виходить попозувать перед друзями то пеши пропало...

Перефразую - захищаючи себе чи кохану людину ви здивуєте нападника никававши пятами з сальто через забор :)

тупе позерство... :angry:

тре бути велик1м дурнем...шоб так зробить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:jeer:

є чому заздрити ^_^ ? тому що вмію, і те що можна було б навчитися і вдосконалити...

Десь такої відповіді і очікував - репліка в дусі попередньої  ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Паркур придумали ті, хто не вміє битись а лише драпать, і драпать так - щоб не догнали, через забори, криші і т.д :D

Перефразую - захищаючи себе чи кохану людину ви здивуєте нападника никававши пятами з сальто через забор :)

ехх. не знаю як там інші. скажу про себе... я завжди (чи то характер чи що) будь яким способом намагаюсь уникнути бійки... але я не кажу що я облажаюсь при ній.. 3 роки заняття дзюдо і + фізична база яку дає мені паркур якраз стануть мені у пригоді особливо коли захищаючи кохану людину.. а коли ти сам треба вміти і захиститись і вчасно маху дати... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо так подивитись паркур у Луцьку набирае не поганого розвитку серед молод1...але...бач1ти псевдотрейсера з цигаркою в зубах...або маленького хлопчину рок1в 10 який пригнув з висоти 1 скал1чився...то не то...або при розмов1 або знайомству з новим л1цом яке тоб1 доказуэ шо пригати акро то паркур,а паркур то екстр1мальний спорт...ну 1звен1те паехал1 с катушак...то вже якесь оскверн1ння ф1лософ11 виходить... <_<

вибач, але як на мене то називається бидло а не трейсер.. ;) люди які не знають чого вони хочуть від життя і шукають у всьому чогось крутого.... Імхо якщо в них не хватає розуму самим зрозуміти те що вони з собою роблять, вбиваючись дарма неправельними тренуаннями то їм він 100 років і не треба..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ось трохи новенького кому треба)

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" align="center">

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Кому цікаво, трохи кадрів з UPfeast-у, який проходи в таборі Сонячному неподалік Луцька.

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" align="center">

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" align="center">

чергове відео команди. на ньому тільки 2.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Наше Відео з смішними кадрами (і не дуже) за 2009 рік. :)

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" align="center">

Gravity fun 09
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="853" height="505"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" align="center">

слизько зимою. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TIMKA

ось почитав тему, класно ви хлопці зажигаєте, я аж сам загорівся, от сніг трошкі спаде і почну знову бігати, здоровя як не крути - це круто!

а от скажи - скільки ви там на турнічку і на брусях робите, форма в вас повинна бути нічого - хочу собі якусь планку поставити - буду до неї тянуться.

Віджиматись на руках і ходити по сходах - сподобалось (по відео)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви як черепшкі ніндзя пригаєте :D Ваша команда з 33го ? на ГПЗ ще знаю тоже паркуром займаються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TIMKA

ось почитав тему, класно ви хлопці зажигаєте, я аж сам загорівся, от сніг трошкі спаде і почну знову бігати, здоровя як не крути - це круто!

а от скажи - скільки ви там на турнічку і на брусях робите, форма в вас повинна бути нічого - хочу собі якусь планку поставити - буду до неї тянуться.

Віджиматись на руках і ходити по сходах - сподобалось (по відео)...

ну наприклад я. : (зараз трохи форму втратив, розжирів+росту :D ) то на брусях разів 30 зроблю, на турнічку 20. Є хлопці поспортивніше :), наприклад той що "Віджиматись на руках" - взагалі спортсмен :)

p.s. бігати і зараз можна :) я бігаю трохи + на турнік - нормально :)

Ви як черепшкі ніндзя пригаєте biggrin.gif Ваша команда з 33го ? на ГПЗ ще знаю тоже паркуром займаються

ну в нас всі розкидані по місту :) так збираємося. де вже вийде. просто найчастіше тренуємося на Відродження, Профспілки і тд.. рідше в центрі.

так на ГПЗ хтось там є)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s. бігати і зараз можна

та ну, зранку задубнути можна (хоча можливо я відмазуюсь..)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ну, зранку задубнути можна (хоча можливо я відмазуюсь..)

трохи побігаєш коли снігу по коліна, то роздягатись ще будеш, повір :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...