Перейти до змісту

паркур у Луцьку


TIMKA

Рекомендовані повідомлення

молодці. по скільки вам років? по відео- геть малюки:)

^_^ мені і ще одному 15, одному 14 і одному 16

кому відео спобобались то Дивіться всі наші відео тут ,в нас на сайті, там їх повно і появляються часто :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 96
  • Створено
  • Остання відповідь
TIMKA ти Вєталя Faint'а знаєш?

І я його і він мене знає ,часто разом тренуємося

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С камерой закреплённой на голове, сальто крутить не пробовали? ;)

там камера не на голові а в руці))) а сальто з камерою в руках багато раз пригали, прикольно виходить :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TIMKA ти Вєталя Faint'а знаєш?

І я його і він мене знає ,часто разом тренуємося

раді спортівного інтереса: хто кручє ? :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нууу фейт на 4 роки старший, його рівень трохи вищий, але в мене в команді кожен щось вміє набагато краще за нього. ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нууу фейт на 4 роки старший, його рівень трохи вищий, але в мене в команді кожен щось вміє набагато краще за нього. ^_^

У вас в команді такіж нікі ( я про тебе ), TIMKA да?

буду його трохі падстрікати :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да. ТІМКА. а ти звідки його знаєш? дсь живеш біля нього? :)

Одногрупник мій :P

Ваше прикольний тіпочьок :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нове відео :)

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" align="center">

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

03.05.09 Відбувся збір трейсерів міста. Ось коротеньке відео (нажаль знімали мало :( )

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" align="center">

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

щойно бачив як вони скакали біля бару "Квартал" на пр. Волі... купа народу .. камера ...

чесно кажучи, увагу привертає зразу .... купа народу витріщалося =))

ждем новий мувік ? =))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
щойно бачив як вони скакали біля бару "Квартал" на пр. Волі... купа народу .. камера ...

чесно кажучи, увагу привертає зразу .... купа народу витріщалося =))

ждем новий мувік ? =))

так так! це проводились зйомки репортажу про паркур у луцьку.

21 червня 2009р., Неділя.13:30 всі вмикаємо Волинське телебачення!

У програмі "20:до і після" в рубриці "Знай наших" буде показано репортаж про паркур. В зйомках брала участь наша команда - Gravity. Зйомки проводидись 5.06.09 і 10.06.09. Пропонуємо всім подивитись :)

я й не думав що хтось так замітив нас)))

якщо хто подивиться, відпишіть свою думку) в нас на сайті

Було б приємно ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

03.05.09 Відбувся збір трейсерів міста. Ось коротеньке відео (нажаль знімали мало :( )

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="

type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" align="center">

то вєталь як сенсей :D

буде він в теліку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну да. ми ж одна команда. ну раніше було 2. гравіті і урбан трейсерс. тепер ми об"єднались і тепер просто гравіті. а фейнт там ше й як буде)) там таке буде мутити шо ппц)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачів на вулиці як знімали ...

і по тєліку .. то шо зняли ...

вийшов КРАБ ....

З.І.

на вулиці було дуже еффектно ... купа народу стояла і тупо немогла догнать шо то робицця і пялилась з відкритим ротом=)

а по тєліку ... ніпоймі шо ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив декілька раз як тренуються трейсери.. у старших вже є певний досвід а малі побачивши це намагаються повторити теж саме і потім дивуються чого в них нічого з першого разу не виходить.. а воно з першого і не вийде.. потрібно ретельно тренуватись щоб все було гарно і точно..

Сам іноді тренуюсь але покищо нехочу хвалитись своїми вміннями)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...