Перейти до змісту

паркур у Луцьку


TIMKA

Рекомендовані повідомлення

хтось з вас займається паркуром? або можливо подобається,пишіть! я представляю команду Gravity (раніше була Urban Tarecrs) ось сайт http://urbantracers.at.ua заходтьте :D

У цій темі я буду показувати наші нові відео :) Пишіть відгуки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 96
  • Створено
  • Остання відповідь
Хм, не знав, що у Луцьку є паркур. :)

Ще б пак :D . Є вже досить багато команд і я скажу досить непогнаний рівень:). На сайті можна подивитися наші відео

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив це мистецтво (чи спорт ;) ) на фестивалі "Бандерштат", гарно виглядає, мегаріспект вам хлопці :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мистецтво долати перешкоди))

немає границь є лише перешкоди, дад?))

знаю кілька команд... РЕСПЕКТЬ! дивно що місті незамічав -літунів- чи не там брожу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

oSs ми тренуємось найбільше на Відродження і в центрі, однак буваєм всюди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="295"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" align="center">

Наше останнє відео :) (скоро буде нове)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не погано. Хоча працювати ще є над чим :)

ну не спорю, але то як не як зима була))) от скоро весняні підуть))) ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ребята обезпечивают дома инвалидов роботой...Сор за сарказм но ето очнь вредно для здоровья-особенно перелом позвоночника очнь вредно для здоровья-тем более на Варшавке чтоб доьратся до нужной точки с набитими сумками надо такие пируети викаблучивать что никаким паркуристам не снилось....но соглашусь-ето красиво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, небезпечно.

Але це однозначно краще, ніж мали б спиватися і скурюватися з 14-річного віку.

А досконалості меж немає. Так що удачі вам!

І +1 за ентузіазм!:)

З.І. Тільки не переходьте грань розмуного!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ребята обезпечивают дома инвалидов роботой...Сор за сарказм но ето очнь вредно для здоровья-особенно перелом позвоночника очнь вредно для здоровья

Йомайо які позвоночнікі які інваліди :ohmy: все не так рапово як ти думаєш. Тренування, всі заходи безпеки, страхування один одному. Ми ж не з 1 разу все робим. Так багато кажуть. Раджу почиати більше про це все: про філософію і тд, досить розумно все продумано))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раджу почиати більше про це все: про філософію і тд, досить розумно все продумано))

згідна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось моє останнє відео (на ньому тільки я ^_^ )Дивіться коментуйте)

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" align="center">

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Timka а це не ти біля 2-ої поліклінікі з паркану стрибав?-десь на початку квітня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Timka а це не ти біля 2-ої поліклінікі з паркану стрибав?-десь на початку квітня

з якого саме?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...