Перейти до змісту

Подяка Датагруп


Рекомендовані повідомлення

ART, а зайти в налаштування мережевої і змінити швидкість лінії на 100 мбіт не судьба? ;) Чи може працівники Датагруп мають приходити і всім це міняти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 207
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Якщо це глюканув свіч, то не судьба. Якщо в такому випадку примусово виставити 100 мережевій то просто мережа пропаде взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То поясни людям в чому проблема.

З перших звернень в сапорт казав, що це скоріш за все свіч переключився на 10 Мбіт. Як перезагрузять - побачим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Black А шо тестувати чи 100 на конверторах поднято...?

Media 1 Media 2

Slot Name Plugin Link Dup Speed Fail Link Dup Speed Fail

02: Sob20a S10/100TX-1315FS v F 100M x v F 100M x

поднято-поднято!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Black А шо тестувати чи 100 на конверторах поднято...?

Media 1 Media 2

Slot Name Plugin Link Dup Speed Fail Link Dup Speed Fail

02: Sob20a S10/100TX-1315FS v F 100M x v F 100M x

поднято-поднято!

Прекрасно. Значить той свіч тре ресетнути, в який ART підключений і мабуть я теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Прекрасно. Значить той свіч тре ресетнути, в який ART підключений і мабуть я теж.

Не вчіть що робити. Це не вихід. Варіанти рішення є і він керівництва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чогось впевнений, якщо це зроблять, і якби це відразу зробили, то в мене претензій не було б жодних, не знаю, як на рахунок інших абонентів будинку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ART, а зайти в налаштування мережевої і змінити швидкість лінії на 100 мбіт не судьба? ;) Чи може працівники Датагруп мають приходити і всім це міняти?

НАпевно ти один такий розумний. Суть в тому що було 100, а тут гоп 10

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все вирішилось вимкненням і увімкненням живлення в другому підїзді. Тепер і в мене і в Арта і по цілому будинку нормальна швидкість. Спасєніє утопающих - дєло рук саміх утопающіх. Свіч переключився на 100 Мбіт і все стало на свої місця:

post-69-1240918999.jpg

Обмен пакетами с 10.42.0.1 по 32 байт:

Ответ от 10.42.0.1: число байт=32 время<1мс TTL=64

Ответ от 10.42.0.1: число байт=32 время<1мс TTL=64

Ответ от 10.42.0.1: число байт=32 время<1мс TTL=64

Ответ от 10.42.0.1: число байт=32 время<1мс TTL=64

Ответ от 10.42.0.1: число байт=32 время<1мс TTL=64

Ответ от 10.42.0.1: число байт=32 время=3мс TTL=64

Ответ от 10.42.0.1: число байт=32 время<1мс TTL=64

Ответ от 10.42.0.1: число байт=32 время<1мс TTL=64

Ответ от 10.42.0.1: число байт=32 время<1мс TTL=64

Ответ от 10.42.0.1: число байт=32 время<1мс TTL=64

Ответ от 10.42.0.1: число байт=32 время<1мс TTL=64

Ответ от 10.42.0.1: число байт=32 время<1мс TTL=64

Ответ от 10.42.0.1: число байт=32 время<1мс TTL=64

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

От і я про те :)

Для того, щоб було все правильно і не повторювались подібні глюки треба витратити вказану суму. І не спорте зі мною, машина запущена і в роботі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте Blackу доступ хай собі перевантажує при потребі той свіч. Дешевше обійдеться :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вистачало весь цей час і думаю вистачить, якщо кількість абонентів абонентів не виросте в кілька разів. Мене влаштовує все як є зараз :)

Незрозуміло тільки для чого мені було стільки дзвінків робити і писати тут, і слухати про віруси, антивіруси і про те, скільки біт в байті і як ганяють тут байти в нашому "особливому" будинку, якщо моя проблема полягала в тому, що свіч переключився на 10 Мбіт і я це говорив не раз в своїх зверненнях по телефону. Спеціалістам по перезагрузці свічів незавадило б "виписати премію", бо простіше напевно попросити Обленерго перезагрузити їх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я десь в неті бачив спеціальні ресетери, типу раз в сутки ресетить свіча, дешевше ніж 12к грн :-)

гиги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Все що є в неті, все є в ДГ :)

Де треба - використовується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

В той момент коли писав, взагалі не резолвились імена хостів.

DNS прописаний 193.109.80.2

Щойно повторився глюк на хвилини дві:

post-69-1243246545.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав таку новину:

«Датагруп» начала прием платежей через Portmone.com

Компания «Датагруп» реализовала услугу Portmone для своих абонентов. С 1 мая текущего года абоненты «Датагруп» в 10 городах Украины — Киеве, Виннице, Николаеве, Черкассах, Евпатории, Запорожье, Днепропетровске, Ровно, Луцке и Одессе смогут оплатить услуги Интернет и телефонии через сайт www.portmone.com при помощи платежных карт Visa, Visa Electron или MasterCard. Для абонентов проведение платежей осуществляется без комиссии.

Абоненты компании в указанных городах могут узнать требуемый уникальный код, который необходимо ввести на сайте Портмоне для оплаты, сгенерировав новую квитанцию на сервере статистики stats.datagroup.com.ua.

Як цей код можна дізнатись? І як швидко будуть зараховуватись кошти на рахунок?

P.S. Було б не погано якби цей код відображався на сторінці статистики в "Лічниє данниє".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось серед списку компаній по яким не нараховується абрнплата я не знайшов ДГ, а платити 10 грн, за те що ліньки підняти попу важаю не доцільним ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось серед списку компаній по яким не нараховується абрнплата я не знайшов ДГ, а платити 10 грн, за те що ліньки підняти попу важаю не доцільним ^_^

Ну якщо оплачувати інтернет, телефон Датагрупа і ще якісь послуги інших компаній через Портмоне, то 10 грн в місяць - не така вже й велика плата.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...