Перейти до змісту

Прошу консультацію


Юлямпочка

Рекомендовані повідомлення

Думаємо, чи не продати нашу однокімнатну квартиру, маленьку але в гарному районі (Січова, біля БТІ, 2 хв до Теремнівських озер). 22 квадрата, четвертий поверх, ванна-туалет суміжні, тепла. За скільки зараз реально її продати, якщо подавати оголошення?

Дякую за поради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене зараз не цікавить оренда, мене цікавить реальна ціна на нерухомість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось на цьому ресурсі більш-менш актуальні ціни на нерухомість по місту - так для порівняння. Але якщо реальною ринковою називати ту вартість, скільки тобі готові зараз заплатити відразу готівкою, - думаю треба відштовхуватися від ціни, меншої на 10% (приблизно), ніж на сайті і в оголошеннях.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось на цьому ресурсі більш-менш актуальні ціни на нерухомість по місту - так для порівняння. Але якщо реальною ринковою називати ту вартість, скільки тобі готові зараз заплатити відразу готівкою, - думаю треба відштовхуватися від ціни, меншої на 10% (приблизно), ніж на сайті і в оголошеннях.
• продам однокомнатную квартиру на 33 квартале.36 кв.м..луцк 10.000 тыс.$ ...

Впало в очі на цьому сайті :ohmy::ohmy::ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось на цьому ресурсі більш-менш актуальні ціни на нерухомість по місту - так для порівняння.

читать его ну крайне неудобно...

поэтому удивило:

Впало в очі на цьому сайті

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаємо, чи не продати нашу однокімнатну квартиру, маленьку але в гарному районі (Січова, біля БТІ, 2 хв до Теремнівських озер). 22 квадрата, четвертий поверх, ванна-туалет суміжні, тепла. За скільки зараз реально її продати, якщо подавати оголошення?

Дякую за поради.

не спішіть,думаю за рік ціни потрохи вирівняються.Хоча звісно минулорічних цін вже не буде.А думаю зараз всі в очікуванні продаж дешевих кредитних квартир.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаємо, чи не продати нашу однокімнатну квартиру, маленьку але в гарному районі (Січова, біля БТІ, 2 хв до Теремнівських озер). 22 квадрата, четвертий поверх, ванна-туалет суміжні, тепла. За скільки зараз реально її продати, якщо подавати оголошення?

Дякую за поради.

Продати зараз практично нереально... Покупці відсутні. Тому й реальну ціну визначити важко... Орієнтовно - 1000 убитих єнотів за кв. метр загальної площі. Ціна буде падати, оскільки незабаром банки почнуть "зливати" заставне майно. Стабілізація цін -десь з осені ІМХО

Продавати краще через агентство, якщо, звісно, Ви не любитель спілкуватись з незнайоми людьми і тими ж агентствами телефоном разів по 10 на день :D

Агентство краще одне-два, не більше... теж менше набридатимуть...

Найкраще - агентства зі стажем, наприклад - http://www.realty-agency.lutsk.ua/about.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...