Перейти до змісту

Колектор - хто ти?


Zeuss

Рекомендовані повідомлення

... і вас всіх беркут покладе

Відео зроблено активістами Луцької громадської організації "Крок" під час спроби колекторської фірми Приватбанку ТУПО відібрати в боржника автомобіль без рішення суду.

Телефон довіри для швидкого реагування в Луцьку 8(0332) 28-64-24.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що з тими грошима що вже виплачені за автомобіль, якщо його заберуть?

Читай договор! Машину продают "долг+накладные расходы+проценты+ещё чтото придумают" - забирает банк, всё что останется отдадут клиенту (ака владельцу машины). Если денег от продажи машины нехватает для погашения всей суммы задолжности , остальная сумма взымается с остального имущества должника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і? приватбанк паганий, кредит певно силою вручив, тепер машину хоче забрати, а клієнт білий і пухнастий кредит взяв і 4й місяць не платить?

сенс цього відео?

на тому тижні прийдуть з рішенням суду - що будете робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ключевая фраза "на тому тижні прийдуть з рішенням суду" - будет решение суда - другое дело

а то что на видео было это как назвать ГОП-СТОП? "приехали ребята тачило у лоха забирать" ?

с таким же успехом пожно у кого угодно что угодно забрать и сказать - через неделю будет решение суда, а если не будет - извенится от отдать

вэлькам в 90е?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на тому тижні прийдуть з рішенням суду - що будете робити?

так то через тиждень, а за той час може шось і підфортить:чи дядько з гамерики мульйон по заповіту підкине , чи банк збанкрутує :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то в колекторів звичайна практика. можуть тіпа покупців вже на вашу квартиру привести :) аби це підштовхнуло платити

як казав один знайомий колектор - "в отличии от банка, мы не дорожим своей репутацией в глазах ваших клиентов" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там дуже багато відставних міліціянтів :(

вони ж учать і маладняк - нахальство, напор, а звідси результати, бонуси і премії

атсюда мєтади работи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Припустим, ти позичив у сусіда 100 грн. до кінця місяця, але не віддав ні до кінця місяця, ні через три місяці. Сусід прийшов і каже віддай мені мої позичені тобі гроші, а ти замість того щоб віддати, назбирав решту сусідів на вулиці, вивів дітей і почав бикувати, шо ніфіга ти не віддаси. Сусід, що позичив тобі гроші гоп-стопщик?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзвінок адвокату, а не "групі підтримки".

Припустим, ти позичив у сусіда 100 грн. до кінця місяця, але не віддав ні до кінця місяця, ні через три місяці. Сусід прийшов і каже віддай мені мої позичені тобі гроші, а ти замість того щоб віддати, назбирав решту сусідів на вулиці, вивів дітей і почав бикувати, шо ніфіга ти не віддаси. Сусід, що позичив тобі гроші гоп-стопщик?

трішки не так. Якщо це просто із сусідом на словах - тоді жодних претензій.

Якщо ж ви там розписку склали - інша справа.

Молодики ака колектори - не мали ніякого права так чинити. Це ГОП-СТОП. Якби приїхали із рішенням суду, на яке попередньо мав би бути викликаний власник авто. То тоді можна було б забирати.

Ярчик, надіюся, з'явиться і внесе ясність в ситуацію? Може я в чомусь не правий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзвінок адвокату, а не "групі підтримки".

:0016:

- ало, це адвокат? приїжайте захистіть мої права!

- що сталось?

- а я банку не плачу по рахунках 4 місяці і вони на мене наїхали!

- 4 місяця не платите по рахунках... ясно... до побачення!

ps нах якому адвокату такий клієнт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трішки не так. Якщо це просто із сусідом на словах - тоді жодних претензій.

Якщо ж ви там розписку склали - інша справа.

Не позичайте Жені гроші без розписки ))

Молодики ака колектори - не мали ніякого права так чинити. Це ГОП-СТОП. Якби приїхали із рішенням суду, на яке попередньо мав би бути викликаний власник авто. То тоді можна було б забирати.

А клієнт мав право не сплачувати за кредит бульше 90 днів? Якби було рішення суду, то приїхали б не колектори, а судові виконавці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вже пояснював дописувачам - найгірше (для клієнта) тупо піти в ігнор і не платити взагалі. платіть по 500 грн в місяць замість 2000. але платіть регулярно! пізніше це може бути вирішальним фактом в суді

надайте документи що ваш щомісячний дохід (виписки з рахунків, довідки з роботи) скоротився скажем до 1000 грн в місяць, але ви продовжували платити банку хоч по 300, платити регулярно, щомісяця, або й кілька разів на місяць, меншими сумами. це покаже вас в суді як порядну людину, яка зараз має труднощі. і це може бути рішенням на вашу користь - суд може зобов'язати банк переглянути графік погашень з метою його корекції на даний складний для вас період.

а якщо ви взяли кредит, і тупо не платите аж вас шукає виконавча служба - в очах суду ви шахрай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого смішного.

Я стикався із такою ситуацією. Тому розписка - нормальна справа.

І на рахунок позичати мені грошей - я їх не прошу..

А клієнт мав право не сплачувати за кредит бульше 90 днів? Якби було рішення суду, то приїхали б не коллектори, а судові виконавці.

А вбивці мають право вбивати? і їх потім виправдовують!!

Так і тут - якби був адвокат, то міг би засвідчити факт незаконного "наїзду" на клієнта. А протермінування кредиту це інша справа.

Тут факт спроби відібрати авто - без належних документів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ст. 20 Закону України "Про заставу"

"Звернення стягнення на заставлене майно здійснюється за рішенням суду або третейського суду, на підставі виконавчого напису нотаріуса, якщо інше не передбачене законом або договором застави.

...

Реалізація заставленого майна, на яке звернено стягнення, провадиться державним виконавцем на підставі виконавчого листа, суду або наказу господарського суду, або виконавчого напису нотаріусів у встановленому порядку, якщо інше не передбачено цим Законом чи договором".

Тобто, пріоритетним в питаннях звернення стягнення на заставне майно (ним виступає придбаний на кредитні кошти автомобіль) та подальшої реалізації є порядок, передбачений договором. Якщо ж договором не передбачено іншого порядку, ніж законодавчо встановлений, то звернення стягнення відбувається за рішенням суду, або (якщо договір застави укладено в нотаріальній формі і заборгованість є безнадійною) - за виконавчим написом нотаріуса. Ці документи є виконавчими документами в розумінні ЗУ "Про виконавче провадження".

Часом в договорах кредитних, застави, лізингу зустрічаються такі положення а-ля "має право в односторонньому порядку в досудовому порядку звернути стягення/повернути собі..." і т.д.

ІМХО, тут треба договір дивитися. А в колекторського відділу робота така - вимагати повернення. Кредитор МАЄ ПРАВО вимагати виконання зобовязання (в т.ч. повернення майна), тут логіка залізна. А вже яким чином проходить таке повернення - підтверджується підписом клієнта в договорі. Брати кредит ніхто ж не примушував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут факт спроби відібрати авто - без належних документів.

тут факт зробити "героя" з людини яка фактично на цю роль тягне скажем так половиною мізинця лівої ноги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які вам ще треба документи? Є кредитний договір, у ньому всі умови. Якщо у ньому написано, що у випадку прострочки більше 90 днів банк має право вимагати повернення предмету застави і клієнт його підписав, то будь-який суд буде на боці банку. Все інше популізм.

Нафіга купувати джип у кредит? Брав би Матіза. Так нє, тож не круто. Пацани засміють...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кэпка у него зачотная :)

kudrom, коллекторы действуют согласно внутренним инструкциям и распоряжениям...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не намагаюся нікого виправдати. І "героя" ні з кого не роблю. Винен сплати. Мене нахабство добиває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене нахабство добиває.

это результат влияния их бывших профессий. (b0rg писАлс каких)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...