Перейти до змісту

За что я ненавижу Линукс


D@ve

Рекомендовані повідомлення

case0lc Хотів тобі +1 вліпити - за впертість :D , а в флеймі не можна - а жаль...

Ну ти зрозумів... Зарано ще тобі тут сперечатись. Тобі вже вказали тут на "двері"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 222
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Я вообще-то в последнее время на МакОС больше сижу, чем на Виндоуз.

Пацюки втікають з тонучого корабля під назвою "Віндовс"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:_36::_07::0016:

case0lc, о Великий Учитель, ты еще с нами)))

Ответь пожалуйста на два ОЧЕНЬ важных вороса:

Кто сильнее - Чак Норрис или Брюс Уиллис?

И почему у Супермена трусы одеты поверх штанов?

Tarzanych не флейми! Тут йде дуже серйозна розмова!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ХП можешь купить у меня. Если можешь, в чём я си-ильно сомневаюсь.

100% предоплата. Диск будет в течении максимум недели.

Пацюки втікають з тонучого корабля під назвою "Віндовс"?

А себя ты кем считаешь? Воистину пингвином? ;)

P.S. Ля, научись, наконец-то, отвечать в одном посте, и не сотворяй кучу сообщений. Или Великому Линуксоиду не дано понять, как это сделать? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти коробки з Віндовс продаєш? Тоді зрозуміло, чому ти його так піариш.

А адресу не скажеш, де його можна купити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я его не пиарю. Нет смысла - не зарабатываю на нём ;)

За адресом обращайся в ПМ ;)

Кстати, могу и МакОС Х продать. Но вот одна загвоздка - в нагрузку идёт Маковский комп :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чого ти його продаєш, якщо ти на ньому не заробляєш?

Для всіх адресу не хочеш сказати... А як же з розрекламованою тут доступністю віндовс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вообще-то больше похоже на то, что именно ты рекламируешь доступность Виндоуз ;)

Ну и я не говорил, что продаю его. Я написал "можешь купить у меня" - это означает, что я могу его заказать, если он тебе нужен ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги, поставив новий стейбл Дебіан (Lenny). З коробки перестала працювати кніпка ScrollLock :) А вона в мене підсвічує альтернативну розкладку (дуже зручно, до-речі). Довелось конфіг іксів правити. Не чекав такої засади.

Зате запрацювали всі ті маленькі приємності, що глючили в Убунті :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

case0lc Хотів тобі +1 вліпити - за впертість :D , а в флеймі не можна - а жаль...

Ну ти зрозумів... Зарано ще тобі тут сперечатись. Тобі вже вказали тут на "двері"

Чел, ти ІДІОТ, і ніхто цього вже не виправить(згадай приказку про горбатого), а з ідіотами я не сперечаюсь, бо є шанс заразитись, а лікування дуже дороге...

Шо тобі ще сказати, всі твої аргументи всі мають в сраці причьом регулярно - так що УДАЧІ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tarzanych не флейми! Тут йде дуже серйозна розмова!

В флеймі :blink: да і серйозна розмова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вообще-то больше похоже на то, что именно ты рекламируешь доступность Виндоуз ;)

Ну и я не говорил, что продаю его. Я написал "можешь купить у меня" - это означает, что я могу его заказать, если он тебе нужен ;)

Ти сам собі заперечуєш. Так ти його продаєш чи ні? А крім мене ти ще комусь можеш його продати?

І ще розкажи, де ти його замовляєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо тобі ще сказати, всі твої аргументи всі мають в сраці причьом регулярно - так що УДАЧІ!

Давай покажи хоч один аргумент. Ти тут мені ні одного проти не навів. Чи тебе ще раз носом туди ткнути?

помоему он просто больной .....

А по-моєму тут дехто з віндузятників явно не справляється з своєю роботою...

Якщо ви не компетентні, не лізьте в це обговорення...

Йдіть далі в школу краще повчіться трохи, попрацюйте з лінукс хоч один рік і тоді далі будемо з вами тут щось обговорювати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти коробки з Віндовс продаєш? Тоді зрозуміло, чому ти його так піариш.

А адресу не скажеш, де його можна купити?

на винниченка між компютерним клубом (в тому ж приміщенні що й відділення аваля) і магазином, де тепер секонд продають (десь під клубом східних єдиноборств). висить рекламка про продажу мегахардівського софта. купляйте, типу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ти його продаєш чи ні? А крім мене ти ще комусь можеш його продати?

І ще розкажи, де ти його замовляєш?

Заказ - в Киеве, у официальных представителей МайкроСофта.

Продать другому? Да кому хочешь, хоть самому дядюшке Билли ;)

Я занимаюсь продажей много чего, в том числе могу и ПО продавать, если это кому-нибудь интересно будет. Но на данном этапе - это не основной мой профиль ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну просто быть настолько фанатично-зацЫкленным на "лінуксі" тоже не здорово ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рекомендую фсем коньяк, тем более праздник...

а линух там, фри или венда мне по барабану, главное что бы человек за клавой был адекватным...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заказ - в Киеве, у официальных представителей МайкроСофта.

Тут http://www.microsoft.com/ukraine/windows/shop/default.mspx вже Windows XP не продають.

В тебе старі припаси?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а линух там, фри или венда мне по барабану, главное что бы человек за клавой был адекватным...

+1 :)

Давай покажи хоч один аргумент. Ти тут мені ні одного проти не навів.

Правильно - не навів, не вважаю за потрібним корчити з себе розумника, причьом без вагомої причини, все одно нікому нічього не наведу, тим більше такому маніаку як ти...

Люди зазвичай розділяють в обговоренні суб"єктивні чинники - це особиста думка, привязана тільки до особистого досвіду, і об"єктивні - іллюзорна правда, застосовувана тільки в певному обмеженому випадку за згодою сторін, насправді такої штуки реально не існує, виникає вона коли переживання людей певних подій приблизно сходяться тоді вони соціально формують "об"єктивне" :D

Для прикладу в часи інквізиції люди дивились на рух сонця і суб"єктивно думали що воно рухається навколо землі, таким чином була сформована "об"єктивна правда" про рух світил ;)

Вот зараз ти намагаєшся сформувати в социуму цього форуму "об"єктивну думку" що лінукс кращий, але йдеш абсолютно хибним шляхом, ти не домовляєшся - ти агресивно тиснеш, це шлях тоталітарного розвитку, він передбачає що ти вже маєш суттєві важелі впливу на оточення, але в тебе їх нема, в тебе навіть однодумців нема, на що ти розраховуєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заказ - в Киеве, у официальных представителей МайкроСофта.

Тут http://www.microsoft.com/ukraine/windows/shop/default.mspx вже Windows XP не продають.

В тебе старі припаси?

В п'ятницю заходив в ДіаВест - бачив коробочну версію WinXPSP2 Home, точну ціну не пам'ятаю, але коштує в районі 950 грн.

Це так, інформація для роздумів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...