Перейти до змісту

Взламали вконтакте аккаунт


Рекомендовані повідомлення

В моєї знайомої якийсь хакер взламав аккаунт вконтакте.

Знайома страх як хоче його повернути.Підскажіть як.

Якщо є умельци які готові повернути сторінку(не за безкоштовно звичайно),будь-ласка в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знакомой большой привет

имхо, она сама виновата

ввела гдето на левом сайте свой пасс и всё

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно, VIP-статус рулить! :lol:

А що пошта також взломана. значить ніяк.

Якщо повернути то все одно вже не знадобиться, все буде змінено, контактів ніяких.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зато є плюси:

голова і тіло відпочине від тої сєкти, життя навкруги таке прекрасне ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да нажаль почту також накрили.

Ну раз ніяк-то видно доля така

Всім дякую за співпрацю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна у хакерів попросити, щоб вони зламали почтовий ящик:) От тоді буде толк:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкури вичинки не варта, там пароль вже якісь кракозябри багатосимвольний. хаха

А по друге це ж вконтакті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так я також думаю ,що якщо зміг взламати,то мізків добре зашифруватись теж вистачить.А дирок в тому контакті хоч греблюб гати чесслова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись взламали мій акк вкантактє(я там і так рідко сидів, а після взлома забив на нього).Якби на борді або на іншому форумі акк взламали я б більше парився)) рекомендую знайомій просто забить, вконтакт зло. Мені взагалі кажеться що він створений щоб обмінюватись фото)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Для непонятливих.

РО будете отримувати за флуд і пости не по темі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паролі уводяться через троянчики, деякі їх навіть не змінюють і працюють від хоста на якому запущені, розсилаючи спам по стінах друзів і тд.

Іноді троян відправляє статистику своєму гоподарю, або забирає по певному урлу завдання

Так і виростають бот нети і подібні речі

Все починається з повсякденного використання ІЕ ;)

А з появою таких сервісів як контакт свій бот нет можна за день розширити на пару тисяч машин

Якщо є умельци які готові повернути сторінку(не за безкоштовно звичайно),будь-ласка в приват.

впринципі не цікавився такою можливістю, але середня ціна по рунету 50-60 баксів (це я про сервіси без предоплати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є дуже класна річ, що зветься служба підтримки. Написавши туди, можна спробувати відновити втрачений акаунт.

Довівши, що сами ти є власником.. принаймні спробувати можна. А тепер, твоя подружка буде чекати, що їй прийде звідкись лист чи в аську постукають із пропозицією "заплатити і я все верну назад"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Tum@n-конкретно дирок я не знаю,але читав що їх достатньо для практики молодого покоління хакерів

Імхо забрутфорсити акк можна за день а можна і за рік не підібрати пароль.на лоха можна фейк заюзати

щодо троянів-то це також на лоха.Можна похакати аккі жертви на інших сайтах

Або юзайем мейлер і відсилайем "лист від адмсіністрації" з посиланням на логін

Сніфер,можна XSS(не знаю що це)....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Tum@n-конкретно дирок я не знаю,але читав що їх достатньо для практики молодого покоління хакерів

ти думаєш я запитав щоб дізнатись як аки тирить?)) я просто був впевнений в тому, що ніякої конкретики в словах немає

Імхо забрутфорсити акк можна за день а можна і за рік не підібрати пароль.на лоха можна фейк заюзати

звичайно, сервер буде спокійно дивитись на тисячі спроб невдалої авторизації на один ак за лічені хвилини

щодо троянів-то це також на лоха.Можна похакати аккі жертви на інших сайтах

Або юзайем мейлер і відсилайем "лист від адмсіністрації" з посиланням на логін

а твоя знайома ключі від квартри б так віддала?)))

Сніфер,можна XSS(не знаю що це)....

а жаль що не знаєш...

сніф повинен виконуватись на відрізку останньої милі, якщо це так то твоя знайома була вибрана не випадково ;)

на рахунок XSS (він же міжсайтовий скриптинг) ну там треба виконання певних умов на хості для реалізації, наврят розробники їх не врахували, здається контакт не інтерпритує html теги в повідомленнях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

или секретный вопрос - имя котика...

так что пусть ищет в своём окружении утечку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну вибач Туман ,що не виправдав твоїх сподівань.на щастя хакерство мене не дуже цікавить

І куди мені маленькому сперичатись з гуру.Я серйозно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zerotul, замість варкрафта почитай краще підшивочку "][акера", взнаєш много вумного і цікавого ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ни утчи ацца дитей делаць.Почитай Дейла Карнегі,про себе багато дізнаєшся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо поради вже вичерпались то я напевно тему закрию, бо ніякої технічої проблеми, окрім неуважності користувача (тої самої знайомої) я не побачив.

Спробуй почитати antichat, whb, damagelab... адміни таких ресурсів як контакт досить активно їх вичитують, тому робочий паблік експлойт наврят там знайдеш, але людей, що можуть допомогти там багато.

Розуміючи принцип можна досить ефективно себе вберегти від небажаних наслідків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...