Перейти до змісту

Розвал/сходження


BadSanta

Рекомендовані повідомлення

Де в Луцьку професійно роблять розвал/сходження та які ціни?

А то незнаю куди податись...

Наперед вдячний за інфу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 95
  • Створено
  • Остання відповідь

Як їхати на Теремно, в автомайстерні пана Бернадського. За ціни не скажу-не знаю сам. 80509066040

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я робив на Сафроні вул.Львівська, біля Нашого Краю.

Зробили класно

є компютерна приблизно 40 грн.

є лазерна - приблизно 75 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я робив на Сафроні вул.Львівська, біля Нашого Краю.

Зробили класно

є компютерна приблизно 40 грн.

є лазерна - приблизно 75 грн.

це одна вісь, правильно?

Як їхати на Теремно, в автомайстерні пана Бернадського. За ціни не скажу-не знаю сам. 80509066040

це де? поточніше можна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В серпні робив на МАКСІМУСІ (вул. Електроапаратна. перед пожежною частиною) заплатив 75 грн за все. Якістю роботи задоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я робив того року і ці гроші платив за 2 осі. робив лазерну - коштувало це 75 грн. на теперішній час цін не знаю.

Більше інфо - Автомагазин "Сафрон". Адреса: м. Луцьк вул. Львівська, 106Б. Телефон: +3 (0332) 767210

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це де? поточніше можна?

З Рівненської повертаєш в сторону Теремно, за МРЕО. Їдеш кілометрів зо три головною, біля початку райлікарні, з лівої сторони є СТО - то там.

Варіянт 2. Їхати об"їзною з рівненського кільця /поворот на кільці наліво/. Доїжджаєш до перехрестя, на ньому наліво і по закінченню вулиці якраз виїдеш до того СТО.

П.С. На Сафроні роблять непогано, але сам чув неодноразово скарги - тому і не давав цих координат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок Сафрона, біля Варшавки (десь 5 місяців назад бо після цього не заїзджав більше)

-пантів багато, таке відчуття що Бред Піт удосужився тобі ходову переглянути;

-на підготовчому огляді знаходять в два-три рази більше багів ніж хороші майстри, що може говорити тільки про одне сра...вони хотіли на ваші гроші, обдеруть як липку, якщо до них по ходовій заїдеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок Сафрона, біля Варшавки (десь 5 місяців назад бо після цього не заїзджав більше)

-пантів багато, таке відчуття що Бред Піт удосужився тобі ходову переглянути;

-на підготовчому огляді знаходять в два-три рази більше багів ніж хороші майстри, що може говорити тільки про одне сра...вони хотіли на ваші гроші, обдеруть як липку, якщо до них по ходовій заїдеш.

Насчет Бред Пита не понял, а насчет багов так я не говорил про диагностику, я только там розвал делаю и ничего больше просто там где ремонтируюсь постоянно (на Глушець у Сергея) не делают розвал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автосервіс "Вулкан"

Діагностика, ремонт, реставрація підвісок

гарантія 50 тис.км Розвал робив 50грн було.

вул Наливайка 71-09-88, 8-050-438-09-30

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робив на Сафроні на Львівській. Ціна питання в середині осені була 50 грн., якістю і швидкістю роботи дуже задоволений.

Також робив на Волинь-Лада.(здаєтсья так зветься) знаходиться на вул. Трункіна - здерли в липні місяці 70 грн і робили години дві... якість повне г....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

робив раз на сафроні... більш не буду

останнім часом роблю на мітсубісі, задоволений. На максимус теж можеш звертатись, я і там і там маю знайомих

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

робив раз на сафроні... більш не буду

Раскажи может и я не буду, да и что там такого уже можно напортачить в розвале операция простая, делают быстро, машина едет ровно )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це де? поточніше можна?

З Рівненської повертаєш в сторону Теремно, за МРЕО. Їдеш кілометрів зо три головною, біля початку райлікарні, з лівої сторони є СТО - то там.

Варіянт 2. Їхати об"їзною з рівненського кільця /поворот на кільці наліво/. Доїжджаєш до перехрестя, на ньому наліво і по закінченню вулиці якраз виїдеш до того СТО.

П.С. На Сафроні роблять непогано, але сам чув неодноразово скарги - тому і не давав цих координат.

Я на цій СТО (Липини) також робив розвал - прекрасно зробили! Якщо туди їхати то раджу зранку, бо народу там дофіга завжди. В жовтні ціна була 50. Виставив з першого разу без компутерів і лазерів )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні зробив на сервісі уа-холдингу на трункіна. на сучасному стенді, десь за 30 хв, з видачею комп.схеми всіх кутів/нахилів, з гарантією на 21 день. безплатно по гарантії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На СТО Женіка (Автоцентр + чи як він там. на ДПЗ) 150 грн за 2 осі.

P.S. Думаю варто перенести цю тему в "Важливе".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За тижня два привезуть мені нову гуму, зроблю колонку і поїду на розвал. От тоді і побачим, де в нас спеціалісти працюють)) :0084:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На СТО Женіка (Автоцентр + чи як він там. на ДПЗ) 150 грн за 2 осі.

Тут справді якісно роблять розвал/сходження. Роблю тільки тут (в Женіка на ДПЗ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
На СТО Женіка (Автоцентр + чи як він там. на ДПЗ) 150 грн за 2 осі.

Тут справді якісно роблять розвал/сходження. Роблю тільки тут (в Женіка на ДПЗ).

А конкретнее можно, где это магическое СТО Женика?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На СТО Женіка (Автоцентр + чи як він там. на ДПЗ) 150 грн за 2 осі.

Тут справді якісно роблять розвал/сходження. Роблю тільки тут (в Женіка на ДПЗ).

А конкретнее можно, где это магическое СТО Женика?

АВТОЦЕНТР ПЛЮС ПП

тел.

(0332) 767567

тел./факс

(03322) 61676

Адрес

Мамсурова вул. 49, Луцьк, Волинська обл. 43022

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Теж цікавить на теперішній час, де і які ціни. Чув, що роблять, як їхати з авторинку по вул.Єршова за автостоянкою, ціна 60 грн. Хтось там робив, які відгуки? Ще чув, що є біля районої лікарні, ціна 70 грн, теж цікавлять відгуки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...