Перейти до змісту

Розвал/сходження


BadSanta

Рекомендовані повідомлення

Теж цікавить на теперішній час, де і які ціни. Чув, що роблять, як їхати з авторинку по вул.Єршова за автостоянкою, ціна 60 грн. Хтось там робив, які відгуки? Ще чув, що є біля районої лікарні, ціна 70 грн, теж цікавлять відгуки.

якщо біля психлікарні напроти церкви - то там хлопці нормальні. мою старушку за 70грн поставили на правильний шлях :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 95
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні робив біля психлікарні , заплатив 90грн. ( бусік ) , поки враження :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підскажіть, шановні, де краще зробити таку процедуру.

минулий раз робив на пежо (карпенка-карого) - не сподобалось відношення майстрів - маю намір десь інде зробити, підскажіть де?

питання ціна\якість присутнє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підскажіть, шановні, де краще зробити таку процедуру. минулий раз робив на пежо (карпенка-карого) - не сподобалось відношення майстрів - маю намір десь інде зробити, підскажіть де? питання ціна\якість присутнє.
Аркадія, всім задоволений.

Ще хвалять цього майстра біля психлікарні, але я в нього не робив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думав що вже всі знають що біля психлікарні на,,,ть хлопці як можуть. Вроді самий толковий майстер вже не там працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сафрон на Львівській біля Нашого Краю.

Років два назад був в останнє, тому цінової політики не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останній раз розвал-сходження робили на Сафроні (К.-Карого) три роки назад, роботою задоволений. Після пробігу 55 тис. км вирішив перевірити стан підвіски також на Сафроні, тільки вже на Львівській. Зробили діагностику підвіски + перевірили розвал-сходження і сказали, що підвіска і всі кути в нормі, тобто робити розвал-сходження не потрібно. За все заплатив 50 грн. Автомобіль ВАЗ 2105.

Ціни на Сафроні (Львівська) вроді такі (точно не пам"ятаю): 60 грн. - лазерний, 90 - комп"ютерний.

P.S. Самому аж дивно, за три роки(55000км) ні разу нічого не робив підвісці на жигулях... і ще далі не треба робити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думав що вже всі знають що біля психлікарні на,,,ть хлопці як можуть. Вроді самий толковий майстер вже не там працює.

Знаю де він зараз працює...але він не меньше тих що залишились любить гроші.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
  • 10 місяців потому...
  • 1 місяць потому...

Заїхав зробити розвал-сходження на Єршова 9, сподобалось. :ok:

Швидко, недорого (60 грн.) :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рекомендую СТО на пл.Возєднання, і розвал і ремонт підвіски з Гарантією!!!

роблять толково, на реставровані опори вродь 50тис.гарантії дають, і саме головне не дописують лишніх деталей котрих ставити небудуть і ціни реально дешеві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рекомендую СТО на пл.Возєднання, і розвал і ремонт підвіски з Гарантією!!!

роблять толково, на реставровані опори вродь 50тис.гарантії дають, і саме головне не дописують лишніх деталей котрих ставити небудуть і ціни реально дешеві.

адреса, телефон?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж цікавить на теперішній час, де і які ціни. Чув, що роблять, як їхати з авторинку по вул.Єршова за автостоянкою, ціна 60 грн. Хтось там робив, які відгуки? Ще чув, що є біля районої лікарні, ціна 70 грн, теж цікавлять відгуки.

Я там один раз сделал розвал. Через 3 тыс. км. съело резину. Больше туда не еду. Ездил в Теремно возле райбольницы - больше 10 тыс. км - полет нормальный.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж цікавить на теперішній час, де і які ціни. Чув, що роблять, як їхати з авторинку по вул.Єршова за автостоянкою, ціна 60 грн. Хтось там робив, які відгуки? Ще чув, що є біля районої лікарні, ціна 70 грн, теж цікавлять відгуки.

Я там один раз сделал розвал. Через 3 тыс. км. съело резину. Больше туда не еду. Ездил в Теремно возле райбольницы - больше 10 тыс. км - полет нормальный.

это там где почти напротив церкви?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а є контакти на того Єршова?

Автосервіс "Вулкан"

Єршова, 9

о5о 438 09 30

Був там сьогодні.

Загальне враження приємне, хоча розвал так і не зробили, бо потрібно було міняти 2 шарові (які були з собою), а вони працюють тільки до 15 в суботу (заїхав на діагностику в 14-10)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж цікавить на теперішній час, де і які ціни. Чув, що роблять, як їхати з авторинку по вул.Єршова за автостоянкою, ціна 60 грн. Хтось там робив, які відгуки? Ще чув, що є біля районої лікарні, ціна 70 грн, теж цікавлять відгуки.

Я там один раз сделал розвал. Через 3 тыс. км. съело резину. Больше туда не еду. Ездил в Теремно возле райбольницы - больше 10 тыс. км - полет нормальный.

нічого поганого не скажу, але в теремно я робив і розвал і поточний ремонт, не задоволений, через два дні приїхав до них доробляти, ще через день вирішив не ризикувати та поїхав на інший сервіс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Липинах, біля бару "Хутір", чи як він називається, непоганий майстер Олександр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с. Струмівка, СТО "ПітСтоп" компютерний розвал-сходження, одна вісь 100 грн.,дві 190 грн.Майстра звати Саша,класно робить !!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Ап теми.

ВАЗ 2109, потрібно зробити Розвал/Сходження.

Де?

Тицьніть в гуглі де Єршова 9. І де ще зробити Розвал/Сходження + ще кілька моментів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хвалять "Сафрон". Варто чи дарма хвалять?

мав невеликий досвід на "Сафроні" на Львівській. Враження склалося негативне - розвод на гроші, погане поводження з клієнтами, через великий потік клієнтів недоброякісно виконані роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...