Перейти до змісту

Вибір компактного цифрового фотоапарата


chip

Рекомендовані повідомлення

І собі прошу поради, що із вказаного краще.

Canon DIGITAL IXUS 980 IS

чи

Panasonic DMC-TZ5 Black

В першу чергу хочу почути якусь інформацію чого вартий новий DIGIC 4 в порівнянні із 3, і цей Панасонік а також,можливо, прошу власників апаратів відгукнутися, наскільки якісне HD-video в Панасоніка. Допоможіть обрати, вимога та сама повсякденна зйомка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3. Карта пам"яті. Тут було таке повідомлення від difoto
карта памяти TRANSCEND SDHC 4 GB (CLASS 6) 9у.е.

карта памяти TRANSCEND Memory Stick Duo Pro 4 GB Ultra Speed 35у.е.

ни к чему не подталкивает?

:D:D:D

Тому Canon з картою пам"яті TRANSCEND SDHC не може бути швидким!

:_36: Ну дає чоловік. Швидше за Canon з картою пам"яті SDHC може бути тільки Сanon з CompactFlash або Microdrive.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Фотоапарат придбано. Купив Sony W150, правда вибір здійснювався в обмеженій кількості фотоапаратів, але за гарними цінами.

Компакт сподобався, гарна якість фотографій, стильний дизайн, порадував показ слайд-шоу, фото в момент посмішки, визначення облич, та й багато інших цікавих функцій.

Остані моделі фотоапаратів на яких зупинився, були:

Fujifilm F50

Casio Z250

Nikon S610

Але в наявності їх небуло.

Всім дякую за поради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маладец! опуская то, что туча народа отговаривала от сони, в целом - правильный выбор настоящего потреблятеля!

Если не секрет, по чем взял? Шобы не кривословить, у меня б ты его взял менее 200 у.е. , но ты же его брал на супероптовой фирме, ведь так? Сколько сейчас стоит 150й соня?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маладец! опуская то, что туча народа отговаривала от сони, в целом - правильный выбор настоящего потреблятеля!

Если не секрет, по чем взял? Шобы не кривословить, у меня б ты его взял менее 200 у.е. , но ты же его брал на супероптовой фирме, ведь так? Сколько сейчас стоит 150й соня?

Взяв я його за 215 доларів, на пару днів раніше міг би взяти за 205. Для порівняння на сайті Фанфото він коштує 268 доларів, а в фокстроті біля 2300 гривнів, так що думаю ціна за яку я його купив цілком доступна.

Звичайно як би знав твою ціну то звернувся саме до тебе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Вибір компактного цифрового фотоапарата Потрібні поради у виборі

ТС вже визначився - тому пишу в його темі своє (суть та ж).

Не можу визначитись між фотоапаратом Canon S90 i S95

Хочу прокунсультуватись чи варта різниця в ціні, щоб брати 95 модель...

Прошу писати саме про ці моделі (а не радити інше)

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мою увагу привернув цей фотик - http://rozetka.com.ua/pentax_optio_rz10_red/p123717/#tab=all

Хочу почути думку людей, що знають толк в фотосправі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибір компактного цифрового фотоапарата Потрібні поради у виборіТС вже визначився - тому пишу в його темі своє (суть та ж).Не можу визначитись між фотоапаратом Canon S90 i S95Хочу прокунсультуватись чи варта різниця в ціні, щоб брати 95 модель...Прошу писати саме про ці моделі (а не радити інше)Дякую.

Як що HD відео не критично то сенсу немає. ось почитайте ,подивіться,вирішуйте.

http://club.foto.ru/camera/model.php?mod_id=2028

http://club.foto.ru/camera/model.php?mod_id=2336

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мою увагу привернув цей фотик - http://rozetka.com.ua/pentax_optio_rz10_red/p123717/#tab=allХочу почути думку людей, що знають толк в фотосправі.

Визиває сумнів така велика кількість мегапікселів на такій маленькій матриці(Фізичний розмір),скоріш за все не вдасться фотографувати на iso вищіх за 200(буде дуже шуміти).але в + за таку ціну привабливий функціонал,є практично все.і це Пентакс,значить це все не таке в же й погане.Рекомендую при покупці спочатку зробити тестові фото, подивитись на пк,як що сподобаються то брати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекомендую вот эту модель он немного дороже чем тот, что хочешь ты, но!!!

Фотокамера Nikon Coolpix L110_ Black+ чохол у подарунок CS-P03 (12,1Mpx, NIKKOR wideangle 15x zoom lens , LCD-3,0", SD, HD movie recording with stereo sound and optical zoom, 406гр.)

260у.е.

фотока и описание фотика... на цену не смотри :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можу визначитись між фотоапаратом Canon S90 i S95

Основна різниця між першим і другим лише в тому, що другий дозволяє знімати відео в більшому розширенні.

post-203-0-68873200-1295260322_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 MOTOROLLA. Я розумію, що імідж прєвише всєво, але http://rozetka.com.ua/ru/products/details/32390/index.html такий от кенон напевне буде кращий. імхо.

2 Oksana04. Класні фотіки, але як для дівчини, і щоб компактний був, так можна і з іксусів щось глянути. Наприклад http://rozetka.com.ua/ru/products/details/37277/index.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі, забув один момент. В іксус 200 сенсорний екран. Модно, круто, зручно, але в телефонах (нокія, самсунг) виходять з ладу ті сенсори досить часто. Якщо така ж фігня буде і з фотоапаратом, то ну його нафіг. Дороге задоволення такі дисплеї міняти. От, є моделька простіша, надійна і розміром дуже компактна, 90.5 x 55.8 x 21.2 мм, вага 140 грам. http://rozetka.com.u...9982/index.html Ношу в кишені майже завжди, дуже зручно. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі, забув один момент. В іксус 200 сенсорний екран. Модно, круто, зручно, але в телефонах (нокія, самсунг) виходять з ладу ті сенсори досить часто. Якщо така ж фігня буде і з фотоапаратом, то ну його нафіг. Дороге задоволення такі дисплеї міняти. От, є моделька простіша, надійна і розміром дуже компактна, 90.5 x 55.8 x 21.2 мм, вага 140 грам. http://rozetka.com.u...9982/index.html Ношу в кишені майже завжди, дуже зручно. )

Иксус серия у кенон более имеджевая, качество изображений хромает.Хотя если ИМХО то вообще о каком качестве можно говорить у компактов,разве что условно у G серии Кенон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так людині потрібен КОМПАКТНИЙ фотоапарат. А жіночою сумочкою з G11 або 12 коня можна вбити. :D Він за вагою і розмірами трохи не дотягує до бюджетної дзеркалки. На рахунок якості фото не сперечаюсь. G - серія дає досить пристойну якість фотографій.( в своєму класі камер )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://rozetka.com.ua/ru/products/details/96803/index.html#tab=characteristics

Вирышила взяти цей. Дизайн мене зачарував.... ммммм.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Хотела бы, что бы и мне что-то посоветовали, в пределах 1000-1500 гривень.

Желательно компактный.

Не хочу дороже, так как есть Зенит от папы в наследство. Апарат нужен цифровой, с выходом USB.

Мой взор пал на Nikon, только модели уже не помню, стоил всего 800 гривень.

И в выборе фирмы предпочитаю только Nikon.

Что планируется фотографировать: пейзажи, цветы (орхидеи размером пару сантиметров и миллиметровыми цветками), различные мелкие элементы, фотография при подбрасывании фотоапарата (забыла, как этот способ называется)

Раздельная: хочется 7mgpx и более. Вспышка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б звернув увагу на такі фотоапарати як Fujifilm FinePix S1600 і Canon PowerShot SX120 IS. Хоч вони і не зовсім компактні але зате мають телефото режим об'єктива, що надасть перевагу при зйомці макро маленьких об'єктів. І якраз вкладаються в бюджет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lisovic: Хм, вроде как неплохие, хотя я хотела что-то маленькое и с встроенной вспышкой. Кажется с такой вспышкой фотик долго не набросаешься.

И где их в городе можно посмотреть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотела бы, что бы и мне что-то посоветовали, в пределах 1000-1500 гривень. Желательно компактный.Не хочу дороже, так как есть Зенит от папы в наследство. Апарат нужен цифровой, с выходом USB.Мой взор пал на Nikon, только модели уже не помню, стоил всего 800 гривень. И в выборе фирмы предпочитаю только Nikon.Что планируется фотографировать: пейзажи, цветы (орхидеи размером пару сантиметров и миллиметровыми цветками), различные мелкие элементы, фотография при подбрасывании фотоапарата (забыла, как этот способ называется)Раздельная: хочется 7mgpx и более. Вспышка.

У никона компакты не очень(зеркалки хороши),лучше кенон посмотреть или самсунг.а вообще в этой ценовой категории особой разницы нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У никона компакты не очень(зеркалки хороши)

Lexys25, тот, который я видела, был вполне себе привлекательных размеров

и конфигурации вроде как приемлимы были. Но я модель забыла.

Я бы хотела, чтобs мне посоветовали таки из Никонов...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У никона компакты не очень(зеркалки хороши)
Lexys25, тот, который я видела, был вполне себе привлекательных размеров и конфигурации вроде как приемлимы были. Но я модель забыла.Я бы хотела, чтобs мне посоветовали таки из Никонов...

Если учитывать Ваш бюджет то присмотритесь к этому Nikon Coolpix S610.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...