Перейти до змісту

Маркери для заміток на дисках


Рекомендовані повідомлення

Ну от не придумав я, в який розділ на форумі ще можна втулити цей топік :)

Давно шукаю заміну своєму маркеру, яким користуюсь вже кілька років. Я не люблю маркери з товстим кінчиком, як в фломастера. Користуюсь тоненьким, і шукаю де б купити саме з таким кінчиком:

IMG51-1232055442.jpg

Цей маркер називається Edding 140S oph marker permanent (S -- superfine, товщина лінії 0,3 мм), але колись давно в мене був маркер TDK зі схожим тонким кінчиком. А зараз, нажаль, всі маркери, які я зустрічаю в продажу -- "фломастерного типу" і малюють лінію як мінімум вдвічі-втричі товстішу.

Якщо хтось десь бачив в продажу такі маркери -- підкажіть де саме. Якщо хтось продає такі -- велкам в ПМ або в аську 153922088.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я люблю товсті маркери тому що вони краще і гарніше виглядають...

а ще ними можна писати на руках))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мішень, намальована на лобі товстим маркером, також з більшої відстані видна :)

А от диски мають охайніший вигляд, якщо вони підписані дрібним почерком тонким маркером. Та і інформації більше можна на дискові помістити. А якщо на дискові написати серійний номер якоїсь програми, то написані тонким маркером символи стають більш зрозумілі, наприклад точно видно де Y а де V, де O а де D, та і 0 (нуль) я звик в серійниках писати перекресленим, як в досовському шрифті, а жирним маркером воно тоді геть ні на що не схоже стає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене є дуже тоненький маркер по дисках! Навіть тонший ніж той шо ти написав!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пипец, Shkoder, ты что, коллекционируешь эти маркеры ? ;) Я обхожусь одним на работе и двумя дома. Правда, такой как у Вадима, тоже купил бы, иногда приходится делать какие-то пометки не только на дисках, но и на разного рода проводах, платах, сетевых кабелях и т.п. а там - чем тоньше, тем лучше.

2 restart2. Я рад, что у тебя есть, ты подскажи пожалуйста, где такой можно купить ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж люблю тоненькі маркери.

Маю отакий, різних кольорів.

post-2742-1232096786.jpg

Купувала в магазинчику канцтоварів, напроти Слона.

А ще на днях купувала подрузі в Гостинці, теж в канцтоварах (2-ий поверх).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...