Перейти до змісту

Аверс -> Одеко -> Воля


ChB

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 557
  • Створено
  • Остання відповідь

підключився(перепідключився) по акції.З 78-х каналів десь 25-30 заблокував-хлам.Так шо буду мати десь 40 каналів за 40 грн.Лажово,як на мене,але поки не включили датагруп,то буде так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Усім привіт.... Зобачив на піл"їзді оголошення ...

post-3002-0-57403500-1363797140_thumb.jp

Хто шо чув, бачив, знає про то діло? шо за Телебачення таке і шо за диво інет) та ж аверсовська лажа чи вже щось новеньке? судячи із заявлених швидкостей вродь новеньке..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усім привіт.... Зобачив на піл"їзді оголошення ...

post-3002-0-57403500-1363797140_thumb.jp

Хто шо чув, бачив, знає про то діло? шо за Телебачення таке і шо за диво інет) та ж аверсовська лажа чи вже щось новеньке? судячи із заявлених швидкостей вродь новеньке..

перший телефон аверса, якій надає своє обладнання волі, для розповсюдження їх контенту.

а на рахунок якості контенту тут питання...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усім привіт.... Зобачив на піл"їзді оголошення ...

post-3002-0-57403500-1363797140_thumb.jp

Хто шо чув, бачив, знає про то діло? шо за Телебачення таке і шо за диво інет) та ж аверсовська лажа чи вже щось новеньке? судячи із заявлених швидкостей вродь новеньке..

перший телефон аверса, якій надає своє обладнання волі, для розповсюдження їх контенту.

а на рахунок якості контенту тут питання...

За аверс ясно... а на луцькому сайті ВОЛІ про інет інфи ніякої поки нема.... ну чекаєм тоді.... надіюсь стартане ще один солідний гравець на ринку інету вдодаток до КС Аербіту і ДТ.. конкуренція ет харашо :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все що на аверсовському обладнанні -- неконтукентно

тому й інфо нема, клієнську базу наробляють. а там будуть бачити. не перші вони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вдодаток до КС Аербіту і ДТ.. конкуренція ет харашо

Глядя на цены интернет-Воли, то это не конкурент, у них цены дороже чем у Аirbites и Даты!:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вдодаток до КС Аербіту і ДТ.. конкуренція ет харашо

Глядя на цены интернет-Воли, то это не конкурент, у них цены дороже чем у Аirbites и Даты! :(

Ну там типу ще + телебачення додається якесь.... але зараз це я так розумію дійсно дуууже сиро...просто набирають базу а потім мо почнуть розвиватись.... бум ждать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усім привіт.... Зобачив на піл"їзді оголошення ...

post-3002-0-57403500-1363797140_thumb.jp

Хто шо чув, бачив, знає про то діло? шо за Телебачення таке і шо за диво інет) та ж аверсовська лажа чи вже щось новеньке? судячи із заявлених швидкостей вродь новеньке..

Це Аверс розклеїв по 19 будинках, мережі яких відмовився продати Волі.

На цих будинках замість кабельного 75 каналів Волі люди дивляться кабельне 32 канали від Аверсу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто шо чув, бачив, знає про то діло?
Я знаю чув, бачив, щупав. :) Інтернет по технології DOCSIS - передача даних по коаксілу. В оренду прийдеться брати спеціальний модем.
Ну там типу ще + телебачення додається якесь
не якесь, а Воля OTT для перегляду даного телебачення потрібен ТВ медіапрогравач.

Дещо можете дізнатися: http://volia.com/rus/tv/tariffs/

На цих будинках замість кабельного 75 каналів Волі люди дивляться кабельне 32 канали від Аверсу
не меліть дурниць.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можете аргументовано заперечити?

Я могу только подтвердить.

Две недели воевал с техподдержкой Воли. Они утверждали, что у меня пакет Легкий и на Базовый я перейти не могу. Приходил мастер, но только развёл руками и сказал, что не в курсе, почему у меня только 32 канала. В конце концов мне сказали, что переход возможен и мастер опять придёт и всё сделает. Вобщем нервов потрепал и себе и операторам порядочно.

А закончилось эта эпопея неожиданно - позвонила тётя с Аверса и сказала, что я абонент не Воли, а Аверса, дико извинялась за количество каналов и обещала через месяц-полтора увеличить и вообще перейти на цифру. А вчера пришло письмо - Шановний абонент, сорри за незручності, виникло це з причин припинення дії договору між Аверсом і Одеко, яка припинила своє існування. З березня плата складе 12 грн. дякуємо за розуміння і тд і тп.

Я так понял, что Величко как всегда - и клубничку съел и удовольствие получил. И как-бы продал кабельную сеть, но как-бы не всю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На цих будинках замість кабельного 75 каналів Волі люди дивляться кабельне 32 канали від Аверсу
не меліть дурниць.

в мому будинку також аверс-овське кабельне, а не волі...

замість кабельного 75 каналів Волі люди дивляться кабельне 32 канали від Аверсу
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можете аргументовано заперечити?
Аверс має ліцензію на кбельне телебачення ? Епоха кабельного від Аверса закінчилася ще десь на початку 2000-х років. Оскільки не було змоги щось путнє розвивати. Кабельне телебачення дуже затратна річ. Публічний договір Воля-кабель де написано, що технічне обслуговуваннямережі без права надання програмної послуги здійснює корпорація Аверс.

Пам'ятаю як в свій час Величко стогнав, що телеканали на супутники вже в цифровій якості і Аверсу приходиться переганяти в аналогоий сигнал, на це потрібні додаткові кошти і ми вимушені підняти ціни.

Різна кількість каналів пояснюється не лише бардаком, а також технічною можливістю, кабельна мережа в Луцьку будувалася в різні роки. Не знаю чи відбулося вже переоформлення мережі, хто має змогу вийдіть на сходовий майданчик і гляньте де йде кабель в пешці і ТАП (абонентський відгалужувач) має бути наліпка з таким написом: власник мережі: ...

И как-бы продал кабельную сеть,
было бы, что продавать, каменный век. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можете аргументовано заперечити?
Аверс має ліцензію на кбельне телебачення ?

У Аверса (ПрАТ "Корпорація "Аверс") ліцензія нацради № 0781 від 09.04.2003 року на місто Луцьк на 31 канал. Послуги надаються на 19 будинках

У Волі (ПП "Завжди добрий продакшн") ліцензія нацради № 0261-п від 15.06.2007 року на місто Луцьк на 75 каналів. Послуги надаються на біля 650 будинках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

H.265,

Хто шо чув, бачив, знає про то діло?
Я знаю чув, бачив, щупав. :) Інтернет по технології DOCSIS - передача даних по коаксілу. В оренду прийдеться брати спеціальний модем.

шановний H.265 , як ви плануєте передавати 50, чи 100 мбіт по КОАКСІАЛЬНОМУ кабелю...? якщо найновіша технологія EuroDOCSIS дає лише 52mbps максимум? а з урахуванням віку кабелів і того що на даний момент вони використувують DOCSIS 1.1 то це не можливо в принципі... цей нет це нова Fast Ethernet мережа... особисто користуюсь і деклька моїх знайомих також... маєм по 50mbps. вистачає з головою.... 50 до тебе і 50 від тебе... качай не хочу) так що хто має можливість рекомендую спробувати... класна річ. + вони там ще доробляють IP-TV то має бути круто)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...