Перейти до змісту

Теория Лжи / Lie to


D@ve

Рекомендовані повідомлення

IMG81-1232018223.jpg

Год выпуска: 2009

Страна: США, 20th Century Fox Television

Жанр: драма

Продолжительность: 00:48:35

Перевод: Профессиональный (многоголосый) (NovaFilm)

Режиссер: Кларк Джонсон, Роберт Швентке

В ролях: Тим Рот, Келли Уильямс, Брендан Хайнс, Моника Рэйманд

Описание: Доктор Лайтман, как и доктор Хауз, считает, что все врут. И чтобы доказать это, ему достаточно всего лишь пару минут пообщаться с человеком. Любое движение, жест, любое неосторожное слово могут выдать в вас лжеца. Надо лишь уметь это увидеть. Среднестатический человек врет три раза за десять минут разговора. Задача доктора Лайтмана и его коллег - распознать эту ложь, и, используя свои таланты, они спасают от тюрьмы невиновных и сажают за решетку преступников. К Агентству Лайтмана обращаются за помощью федералы, правительство, Конгресс и даже президент Казахстана.

Но может ли человек быть счастлив, если видит, что все вокруг постоянно лгут?

Формат: AVI

Видео кодек: XviD

Видео: 881 Kbps, 23.976 fps, разрешение 640*352 (16:9), XVID = XVID Mpeg-4

Аудио: 127 Kbps, 48000 Hz, 2 каналов, 0x55 = MPEG Layer-3, CBR

Вийшла пілотна перша серія цього серіалу. Качаємо звідси або звідси або звідси:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли створював тему, чомусь не заливались картинки. Вже поправив.

Зовнішні лінки додав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це тільки пілотна серія. Ходять слухи, що за бугром від починає виходити з 21 числа. Чи будуть переклади і яка буде взагалі його доля поки що невідомо. Хоча в рунеті вже зявився фан-сайт серіалу :)

Мене особисто сабж зацікавив. Буду за ним слідкувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А я сьогодні вже й третю серію стянув! :ura:

взяти можна тут http://novafilm.tv/browse.php?tvshow=254

Там, так би мовити, першоджерело серіалу з нормальним російським перекладом.

P.S. А серіал суперовий! :)

P.P.S. І ще таке, кому цікаво... По вищевказаній урлі можна скачувати серії у двох варіантах (по якості)

При розмірі файлу 2.15 GB - Технические данные:

Продолжительность: 00:43:50.502

Видео: 1280x720 (1.78:1), 23.976 fps, H.264/AVC Encoder ~5974 kbps avg

Аудио Rus: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~384.00 kbps avg

Аудио Eng: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~384.00 kbps avg

При розмірі файлу 350 МВ - Технические данные:

Продолжительность: 00:43:49 (63025 frames)

Видео: 624x352 (1.77:1), 23.976 fps, DivX 5.0 codec ~986 kbps avg, 0.19 bit/pixel

Аудио: 48 kHz, MPEG Layer 3, 2 ch, ~128.00 kbps avg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серіал дійсно класний, і багато чого факт.

Наприклад міміка і жести. Можна самому трохи більш орієнтуватися, хто каже правду, хто ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Класний серіал. Дивиться на одному подиху. Дякую всім хто викладав/викладає. Ги, но четверта серія - це шось. Там якийсь колгоспник так ржачно озвучував, шо ше досі хожу пруся з його "преуед" і щироукраїнської "г" :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так нащо ж ти таке хауно дивилась? :) Нормального перекладу ще не було, от я й не заливав ще 4 серію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ги, справа в тому, що той хто "таку" серію залив не признався і в назві серії також не було зазначено, що "озвучено хауняно" :sm128: . А коли вже скачано но не дивитися нємажліва ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги, но четверта серія - це шось. Там якийсь колгоспник так ржачно озвучував, шо ше досі хожу пруся з його "преуед" і щироукраїнської "г" :0016:

А де вже з"явилася 4-та серія?!! На новафільм.тв (http://novafilm.tv/browse.php?tvshow=254) нема... :((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі чекають переклад від новафільму, любительські вже давно достпуні ))

Ура-ура!!! Є 4 серія з перекладом від новафільм.тв

349.86 MB, Video 624x352

2.18 GB, Video 1280x720

P.S. Я б залив, але не знаю, чи може якимось чином користувач неДатагрупівського інтернету заливати файли сюди на фтп? Напевно ні, підскажіть плс...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...