Перейти до змісту

Поцілунки


laska

Рекомендовані повідомлення

До ваших роздумів отака стаття.

Жінки люблять поцілунки більше ніж чоловіки

Науковці з університету Нью-Йорк Стейт опитали понад тисячу респондентів серед студентів і встановили, що для жінок поцілунки набагато важливіші, ніж для чоловіків.

Жінки використовують поцілунок як спосіб оцінити потенційного партнера, а потім за допомогою поцілунків перевіряють надійність стосунків.

Чоловіки ж зі свого боку надають набагато менше ваги поцілункам і використовують їх, аби збільшити імовірність сексу.

Опитування продемонструвало, що чоловіки набагато менш перебірливі, коли ідеться про те, з ким займатися сексом чи з ким цілуватися.

Вони також готові займатися сексом, не цілуючись, або займатися сексом з кимсь, хто їм не дуже подобається, або з кимсь, хто погано цілується.

Для жінок же поцілунки є набагато важливішим механізмом, як продемонструвало опитування.

У довготермінових стосунках жінки вважають поцілунки важливішими, ніж чоловіки, і жінки також вказали, що поцілунки лишаються істотною складовою взаємин.

Чоловіки ж надають не дуже велике значення поцілункам у взаєминах і не вважають їх важливою складовою.

Також чоловіки і жінки, як виявилося, надають перевагу різним типам поцілунків. Чоловіки більше люблять вогкі поцілунки, з дією язика.

 (с)

Чи погоджуєтесь ви з такою думкою?

Яким саме поцілункам надаєте перевагу? різновиди

Чи зменшується роль поцілунків при довготривалих стосунках?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жінки люблять поцілунки більше ніж чоловіки:

Мабуть, що для більшості чоловіків таки характерні більшість із вище перерахованих можливостей використовувати поцілунок саме як ЗАСІБ, а не ЦІЛЬ. Хоча я думаю є багато чоловіків, які приділяють цьому занняттю далеко не останнє місце(відношу себе до них :) )

Яким саме поцілункам надаєте перевагу?

страшенно люблю комбінувати! і з усіх що перераховані у лінку можливо не використовував лише декількох!.. Коли ще зустрічався із моєю майбутньою дружиною, то в парку вечорами могли по півгодини, а той більше(!!!) просто цілуватися(на мостиках, під вербами... ех, шось на солодкі та смачні спогади пробило... :) )... Ну і взагалі, для мене поцілунки завжди були продовженням почуттів та слів

Чи зменшується роль поцілунків при довготривалих стосунках?

Як не соромно признатись, але коли одружуєшся і моментами із головою, запійно поринаєш у буденність, з'являються діти, інші сімені клопоти, якось само по собі те, що ще здається так недавно вважалось обов'язковим атрибутом стосунків починає відходити на задній план... Дякую за тему, laska! Добре, що зрозумів це, а головне задумався над ЦИМ. Будемо виправляти ситуацію, що склалася :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, ці американські вчені знов намагаються "вивести формулу кохання". Нікчемні спроби, я вам скажу. Чи може це вони мають на увазі американських чоловіків та жінок?

По вівдношенню до мене стаття майже на 100% не вірна.

Чи зменшується роль поцілунків при довготривалих стосунках?

Іх можливо і стає менше, але роль не зменшується (нмсд звичайно) а значно зростає. Хочеш мати міцну сім"ю - цілуй дружину щодня: перед роботою і після роботи. Навіть якщо ти вже на пенсії ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1)не люблю класифікацій

2)люблю цю справу і вмію.

3) для жінок це важливіше.

4)важливо, щоб обоє вміли, і щоб робили це в подібному стилі- злагодженість рухів, злиття..:)

солодка тема:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж думаю шо якшо подібне опитування провести у нас в країні =) то результат був би дещо іншим =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С точки зрения биологии и продления рода:

Мужчина как самец стремится оплодотворить наиольшее количество самок, и поэтому мысли о сексе в его мозгу неискоренимы :)

Поэтому и получается, что "чоловіки набагато менш перебірливі, коли ідеться про те, з ким займатися сексом чи з ким цілуватися".

"Завести" хорошими поцелуями женщину довольно легко, поэтому они и "використовують їх, аби збільшити імовірність сексу".

"Вони також готові займатися сексом, не цілуючись, або займатися сексом з кимсь, хто їм не дуже подобається, або з кимсь, хто погано цілується". А всё из-за того, что им просто нравится заниматься сексом (ну это когда основная цель - размножение - выполнена) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

qwadro, дякую за відвертість та і всім хто відписався.

ursa, виходить чоловіків треба розглядати, як суто біологічну субстанцію? :(

Чоловік зриває перший поцілунок, випрошує другий, вимагає третій, одержує четвертий, погоджується на п'ятий і терпить усі інші? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

qwadro, дякую за відвертість та і всім хто відписався.

ursa, виходить чоловіків треба розглядати, як суто біологічну субстанцію? :(

Чоловік зриває перший поцілунок, випрошує другий, вимагає третій, одержує четвертий, погоджується на п'ятий і терпить усі інші? ;)

..Найкращий цілунок — перший,

А потім — суцільний масаж,

А потім — ти знову вершник

І знов відгарцьовуєш стаж.

Складу я цілунки докупи

І втисну, розтнувши ломом,

В твої ще молочні губи,

В твоє нерозквітле лоно.

Коли ся прокинеш завтра

У ставі полеглих мрій,

На місці, де зріла ватра,

Буденний зросте пирій...

Варра Тор

P.S. Не підтримую автора вірша у його поглядах, є апологетом поцілунковості:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поцілунок - інструмент для досягнення ЦІЛІ. :) Це першопричина.

Жінкам необхідні поцілунки - від них вони тануть.. Без них шиплять :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

долгие отношения не притупляют желание целовать.

и я бы не сказал что для меня поцелуи меньше значат. мну нравиться когда меня целуют, и мне нравиться самому целовать. и просто целоваться. это прикольно. приятно.

проходишь мимо неё, когда она сидит за компом и нежно в шею чмок :) или когда сам получаешь такой же поцелуй. и я не знаю кто чаще их использует что бы затащить другого в постель :)

на ночь - поцелуй и по утру в дополнение к словам: "добрым утром" :)

а уж какие поцелуи.. то всё зависти от настроения.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

14 лютого у День всіх закоханих на Театральному майдані міста Луцька о 14:00 відбудеться шоу «Найтриваліший поцілунок Волині – 2009». Про це інтернет-видання «Волинська правда» повідомили організатори заходу.

До участі в конкурсі запрошуються закохані пари віком від 18 років. Генеральні медіа-патрнери: тижневики «Сім’я і дім », «Луцьк і лучани». Лауреати конкурсу, окрім призів та дипломів, отримають запрошення на романтичну вечерю у Народний клуб «Майдан».

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я цілувався з декількома дівчатами, з кожною по різному було :) Але стосунки довгими не були))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я цілувався з декількома дівчатами, з кожною по різному

Одночасно? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Куда нужно целовать женщину, чтобы свести ее с ума

Вплотную заинтересовавшись вопросами поцелуев, ученые самых разных стран неоднократно проводили опросы, в которых участвовали тысячи женщин разного возраста и социального положения, пишет sex-news.ru.

Но все эти исследования подтверждали одно: поцелуй в губы отнюдь не является среди представительниц прекрасного пола самым возбуждающим и любимым.

Как выяснилось, более всего «заводит» женщин поцелуй в шею. 97% из прекрасной половины человечества признались, что такие поцелуи вызывают самые острые, самые приятные ощущения, со временем не теряющие прелести новизны, и их хочется побольше. Многие были бы не против, чтобы их целовали только так.

На втором месте оказались поцелуи в ушко. Но, при этой ласке, надо помнить, что не стоит слишком звонко «чмокать» ушную раковину – это будет отдаваться довольно резким звуком, и вызовет неприятные ощущения. Лучше нежно поласкать и пощекотать раковинку и мочку уха губами и языком.

Некоторым сюрпризом для ученых стало то, что больше половины женщин признают невероятно возбуждающим такой «пережиток», как поцелуй руки. Они переживают сильнейшее возбуждение, когда мужчина склоняется к руке женщины, нежно берет ее , и подносит к губам, касается губами кожи.

Есть вероятность, что воздействие такого поцелуя носит скорее психологический характер – ведь в душе каждой женщины живет мечта о Рыцаре, почтительном и нежном – однако, недооценивать влияние поцелуя руки на «лучшую» половину человечества, мужчинам не стоит.

Не так уж сильно любят женщины поцелуи интимных зон их тела.

Для того, чтобы получить полное удовольствие от прикосновений к «тем самым местам», прекрасным дамам требуется нечто большее, чем поцелуй – так что, мужчинам не стоит зря тратить силы.

Ну, а если уж они решаются ласкать интимные зоны партнерш ртом, то пускай приготовятся к тому, что женщины ждут в этом случае гораздо более активных действий, чем просто касания языком и губами.

А вот поцелуи в губы оказались едва ли не на последнем месте. Менее четверти всех опрошенных женщин признавало их самыми возбуждающими и желанными. Однако, именно эти поцелуи распространены шире всего, и они становятся для многих – основными, если не единственными вариантами поцелуя.

Дань обычаям и общественным нормам сослужила плохую службу женщинам, которые зачастую просто ждут, когда поцелуй в губы закончится, чтобы перейти к более приятным моментам интимной близости.

Джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
  • 8 місяців потому...

Цікаіво, як ти любиш цілуватись))?...

У тихому місці, губами торкатись?

Чи може ніжно шукати обійми

У натовпі, в пабі, у божевільні...?))

А може удома: свічки, аромати..

Подихи, ритми серцеві ковтати?...

Або десь у длощ, під прихистком вітру...

Своїми губами інші курити?...

Цікаво мені, чи тобі теж цікаво,

Що я цілуватись люблю до безтями))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

ПОЦІЛУНОК

У темній гущині її я наздогнав.

Вона, вже лежачи серед пахучих трав,

Руками пружними од мене одбивалась.

Нарешті стишилась ? І дивне диво сталось:

Уста, що і мене, і весь мій рід кляли,

Мов квітка багряна, до мене простягали

Свій келих, сповнений солодкої знемоги.

Натомлені з біги стрункі та дужі ноги

Біліли мармуром під місяцем німим, і

тихим голосом, охриплим та чудним,

Вона промовила: "Жорстокий переможче!

Упасти в цім бою для мене найдорожче".

М. Рильський, 1925

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

2138_or.jpg

Сьогодні всесвітній день поцілунку :)

Ну, целуй меня, целуй,

Хоть до крови, хоть до боли.

Не в ладу с холодной волей

Кипяток сердечных струй.

С. Есенин

Известные целовальщики:

Некий американец А. Е. Вольфрам из Миннесоты за 8 часов поцеловал 8001 человека 15 сентября 1990 года во время фестиваля, проходившего в его штате. Таким образом, он ухитрялся целовать нового человека через каждые 3,6 секунды.

Первый поцелуй на экране: 1896 год. Его запечатлели Мэй Ирвин и Джон С. Райе в 30-секундном ролике Томаса Эдисона под названием «Поцелуй».

Самый насыщенный поцелуями фильм: «Дон Жуан» (1926 год, компания Warner Bros. Pictures). В нем насчитали 191 поцелуй.

Самый долгий поцелуй в истории кино: Реджис Туми и Джейн Ваймен целовались на протяжении 185 секунд в фильме You’re in the Army Now («Ты сейчас в армии», 1940 год), что занимает 4% всей продолжительности фильма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реалист.

Манера целоваться с открытыми глазами говорит о вашем чрезмерно серьёзном отношении к жизни, её радостям. Самым главным достоинством вы считаете умение своевременно обуздать свои чувства и эмоции. К сожалению, вам все становится ясно и понятно уже в тот момент, когда у партнёра только начинает пробуждаться интерес.

Романтик

Вы целуетесь с закрытыми глазами, потому что вы неисправимый романтик. Отгораживаясь от происходящего, полностью отдаётесь любовным фантазиям, поэтому с одинаковой лёгкостью попадаете под влияние как радужных иллюзий, так и горьких разочарований. Это вас не страшит, а напротив, является самым привлекательным моментом в близких отношениях.

Собственник

Вы должны крепко за что-нибудь держаться, чтобы чувствовать себя в безопасности. Именно поэтому во время поцелуя вы стремитесь основательно заключить партнёра в объятия. Скорее всего, вы относитесь к ярым сторонникам частной собственности.

Артист

Вам гораздо удовольствия доставляют поцелуи на людях. Вы придумали себе, что люди вам завидуют, и строите на этом отношения с другими. На самом деле такое поведение – компенсация за время, когда вы страдали от застенчивости и одиночества.

Формалист

Те, кто тщательно полощет рот и чистит зубы после каждого поцелуя, абсолютно уверены: секс – это грязно. Такая склонность к порядку и чистоте часто маскирует неумение проникнуться переживаниями другого из-за чрезмерного внимания к собственной персоне. Разговорчивый. Вы разрываетесь между желанием физической близости и стремлением сохранить контроль над своим поведением. Разум не даёт свободы вашему телу. Даже во время поцелуя вы говорите так много, что партнёру трудно вставить слово.

Не любящий целоваться

Поцелуй – форма бессловесного эмоционального общения. Отказ от него означает, что вам нечего сказать даже человеку, с которым вы находитесь в близких отношениях. Без сомнения, вы любите жизнь и её радости не меньше других. Беда состоит в том, что вы хотите получить удовольствие, не включаясь в процесс. А чувства, лишенные эмоций, погибают так же. Как засыхает дерево без ветвей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

К сожалению, вам все становится ясно и понятно уже в тот момент, когда у партнёра только начинает пробуждаться интерес.

Чойта "к сожалению"? По-моему, даже очень интересно ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...