Перейти до змісту

Демократии на форуме - не бывать!


Expert

Демократия на форуме  

73 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Товаріщъ!

Что-то в последнее время слишком много самоуправства стало. Что много говору про "волевиявлення народу" и т. п.

Мне кажеться, в связи с этим следует напомнить некоторым форумчанам, что демократии на форуме не место.

На форуме самый главный - админъ, и он все решает. И это - правильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда в зв"язку з кризою чи що народ так і тяне прапорами помахати.Тож свято горілку тра з ковбоскою вживати а не революції робити ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Строить демократию на форуме все равно что коммунизм во всем мире, толку никакого и все равно будут недовольные.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім бажаючим бачити демократію на форумі пропоную створити власний форум :)

Форум -- це є приватна власність. І всі ми тут лише гості. А йти в гості зі своїми правилами -- то краще взагалі не йти, бо толку не буде, лише настрій всім зіпсуєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаете когда туева туча йузеров пытается йуморить/непотеме чето гнать/создавать левые темы не туда куда надо, то у модеров нето что нервов никаких нехватает, тут хочется найти нарушителя и между глаз стукнуть (был долгое время глав.модером на сайте о камеди клабе, знаю о чем говорю) модерам/одминам респект за работу)

зы. с рождеством)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так вроде подпись уt0rik - ответ на вопрос.

ну дык вот.

Только некоторые не хотят никак понять, и создают темы, сопровождающиеся бурным недовольством масс и бурлением говн.

Самый недавний пример - тема Yarchikа.

А вообще, это я так, напоминаю:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На форуме самый главный - админъ, и он все решает. И это - правильно.

Але все це має бути гарненько замасковано під маску демократії. "Невидима рука" править, ми дотримуємось певних правил, взамін отримуємо деякі права та свободи. І всі задоволені. Аналогічно має бути і в державі. Бо чиста демократія - це повне лайно, особливо в наших реаліях та з нашим народом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але все це має бути гарненько замасковано під маску демократії. "Невидима рука" править, ми дотримуємось певних правил, взамін отримуємо деякі права та свободи. І всі задоволені. Аналогічно має бути і в державі. Бо чиста демократія - це повне лайно, особливо в наших реаліях та з нашим народом.

Тобі не вистачає ілюзїї щастя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як для приватного ресурсу тут достатнiй рiвень свобод.Ярчик не оспорював права власника-вiн оспорював виборну посаду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tolik_lt

...Чи достатньо цього, аби позбавити модератора прав? Думаю, так. Адже майже 45% юзерів проголосували за те, і не факт, що ця цифра не збільшилася б, якби топік не закрили....

.... думаю, 45% невдоволених однозначно може стати причиною відставки.

Это из самого последнего. Кроме того, я уверен, большинство из проголосовавших против - юзеры, у которых все темы и посты в куплю-продам, которые используют борду лишь как бесплатную доску объявлений, и более того, при этом еще и во всю качают права. Вот вам и пример "демократии".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голосував "проти".

Демократія - це влада народу. Народ утримує державу (платить податки) в особі вибраної влади, влада організовує демократію. На форумі - не так.

Форум - це приватна територія кількох осіб, і вони запроваджують тут правила. Але вони народу нічого не винні, як і народ нічого не винен тим особам. Тому "демократія", як забезпечення симбіозу "адміни" - "форумчани" - не проходить. Якщо проводити паралелі - то до форуму можна застосувати таку форму правління, як диктатура аристократії. Я не кажу, що наші адміни й модери - поголовно аристократи :) Просто так сталося, що владу кількох осіб так і називають - правління аристократії.

Треба віддати належне верхівці цієї аристократії - адмінам: зараз видно більше мудрості, більше розсудливості. Спірні питання не рубаються, а шукаються компроміси. Відчувається, що адміни стараються діяти на користь форуму - вони зрозуміли, що при вирішенні форумних питань треба виходити саме з цієї формули. Тому переконаний, що якби в затіяному мною голосуванні: а) більшість висловилася б проти модератора; б) хтось би запропоновав альтернативну кандидатуру - могла б відбутися зміна влади в розділі "Куплю-Продам". Але то був би не наслідок демократії і турбота про народ, а усвідомлення адмінів, що щось на борді діється не так, і форуму завдається шкода. І це правильно. Командор про це висловився, залишаючи простір для роздумів:

Судячи з [65.91%], Шура і надалі, я дуже на це сподіваюсь буде слідкувати за порядком.

Але і дивлячись на [34.09%] думаю що можна зробити висновки.

Я дуже на це сподіваюсь.

Підсумовуючи - форум не місце для демократії. Форум - це приватний клуб, в якому власник запроваджує дрес-код, перелік дозволених до продажу напоїв, організовує охорону і замовляє музику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Дякую Ярчик.

Я з дороги, трошки замучений, хотів поставити Рому "Експерта" Модератором "куплю-продам"

Чисто для усвідомлення що це за робота, і чому там Шура, а не той хто десь АУ?!!! висунув свою кандидатуру на цей пост.

Раз в рік революція, і хочеться вам на такі свята? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з дороги, трошки замучений, хотів поставити Рому "Експерта" Модератором "куплю-продам"

Чисто для усвідомлення що це за робота, і чому там Шура, а не той хто десь АУ?!!! висунув свою кандидатуру на цей пост.

Фигасе. Что-то я где-то видимо пропустил. Я как бы наоборот всеми руками против того, чтоб модератора меняли. И считаю, что Shura справляется со своими обязанностями как нельзя лучше.

И да, я против демократии на форуме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Текст посту звучав двояко, + кажу ж змучений з дороги :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

к опросу не хватает ответа - "пох"

"пох" - это уход от ответа. А уход от ответа - это слабо. Да, "пох"-изм - это жизненная позиция, но какой смысл жить, если тебе всё "пох"? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На форуме самый главный - админъ, и он все решает. И это - правильно.

адмін без юзерів це нічого, і про це (адміну) не треба забувати ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де топікстартер взагалі бачив чи чув про демократію ? я так запитую,щоб було з чим порівнювати, демократія це міф , її ніде не було і мабуть не буде, вся планета, від рослин до людей живе по принципу, хто крепший той і правий, і не важливо в чому виражаєтся крепість ,чито фінансова,чи влада чи просто природні властивості організму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, прям по Летову:

Кто помнит преценденты, чтобы не было репрессий?

Ни разу не бывало, чтоб не правил террор.

История не знает, чтоб хоть раз была свобода.

История не знает, чтобы не было фашизма.

©

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Адмін состав цього форума не має владних амбіцій ц цьому проекті.

Ми його будуємо і підтримуємо виключно для користувачів.

А правила писані і не писані виключно для підтримання порядку. Щоб не вийшов гадюшник.

Правила пишуть модери, які і є висуванцями від учасників цього форуму.

Фактично тут і є демократія, з елементами центрального правління. Як кажуть з останньою інстанцією :)

Так що думаю така форма самоврядування (не правління) повинна влаштовувати більшість. Що і відображає голосування вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...