Перейти до змісту

Демократии на форуме - не бывать!


Expert

Демократия на форуме  

73 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Я и за, и против... Каждый участник форума должен соблюдать правила форума. На админсоставе лежит двойная ответственность за их соблюдение. Этого придерживаются не все. Но в общем и целом нынешнее положение дел на Борде меня вполне устраивает :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Осень страно, "РО" бросать по своему хотению тем кто не нравитца, или же за "-1" в репу.

Я за "демократию", но против "модераторов" с личными амбициями или негатива личного против некоторых "пользователей".

+1 пословица про "хату и устав" на отлично катит, но "мусор" тем чистить дело "модераторов", а вот "мусор-пользователя"... дело "администратора", и не стоит обходить ету тему :), "РО" до 2010 ето круто, но слишком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ти про кого? Безпідставний гон на модерів також не вітається. А от підкріплений фактами - це інша справа, РО до 2010 -мені самому стало цікаво, хто і за що міг так одержати..Амбіції модераторів....посміхнувся :lol: ...шановний невже не розумієте що не можна ні у що вірити не перевіривши це. Я не думаю що то були такі гучні справи суть яких знає кожен бордівець тому говорити про них двома словами - марна справа

Хочеш справедливість - створи її сам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бан до 2010 року отримав Zibers. Думаю що 99% модераторського/адмінського складу підтримують це рішення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бан до 2010 року отримав Zibers. Думаю що 99% модераторського/адмінського складу підтримують це рішення.

Ні, не підтримую. до 2010 року фігня осталась... треба було десь до 2050 ставити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну що ж свобода слова не порушилась, можна спокійно зарегатися ще ен раз. :P. Інвайт зараз нескладно одержити наскільки я бачу.

ЗІ. Нічого собі заслуги :mellow:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...