Перейти до змісту

Ухожу з форума


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

Ну то можна зробити перевибори модераторів, скажимо, один раз в квартал, і якщо вибрали то будьте добрі не жалуйтесь.

Тільки от хто захоче бути модератором, це скоріш не привілеї а обовязки і робота... :sm128:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 66
  • Створено
  • Остання відповідь

Маленький ремарко: а как же ты узнаешь, что он тут в модерах, если ты сюда ни ногой? :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І наостанок - поки тут буде Shura в адмінах - я на форум - ні ногой :angry:
Уууу, чоловіче. З того і варто було починати! Я посварився із тим-то і тим-то і хочу щоб Ви допомогли мені у цій ситуації... А не росказувати тут байки, про "уход из форума"! <_<
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І наостанок - поки тут буде Shura в адмінах - я на форум - ні ногой :angry:

А він тут ним ніколи і не був :)

Складається таке враження, що ти тільки чекаєш, що всі кинуться тебе стримувати і вмовляти не йти, не бути цьому. Зібрався йти -- то йди, а ні то лийшайся. Якщо всетаки підеш, то успіхів тобі на інших форумах і в житті, багато твоїх постів було цікаво читати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І наостанок - поки тут буде Shura в адмінах - я на форум - ні ногой :angry:

потрібно тему закривати!!!

особиста неприязнь в кожного виникає час від часу, але таким методом її висвічувати - як мінімум негарно і тим більше ультиматум ставити - "або я, або він"

згадав пінгвінів з мадагаскара:

"Улыбаемся и машем... машем и улыбаемся!!!" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін.

Знаєш, топікстартер, якби мені хтось з модерів насолив, дістав по самі печінки, я б вліпила би топік з однозначною назвою:

"ТАКИЙ-ТО форумчанин, йди НА*** і торжествєнно вліпила би вкінці три знаки оклику, виклавши в сабжі причини.

З.І. Може, колись так і зроблю ггГГг

А не вот ето вот як ти тут...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін.

Знаєш, топікстартер, якби мені хтось з модерів насолив, дістав по самі печінки, я б вліпила би топік з однозначною назвою:

"ТАКИЙ-ТО форумчанин, йди НА*** і торжествєнно вліпила би вкінці три знаки оклику, виклавши в сабжі причини.

З.І. Може, колись так і зроблю ггГГг

А не вот ето вот як ти тут...

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Всё страньше и страньше", - подумала Алиса...

Я наголошую на тому, шо "маразм крєпчяєт". Цирк та й годі. Дорослі, а граються.

Сонечко... я боюсь, шо якщо ти підеш, то хоч на одну людину, яка постить такі теми стане менше.

Почманіли...

Взрослі дядьки, а сваряться, як мої малі в садочку. "Я з тобою не дружу!" - улюблена фраза моєї доці, їй, кстаті, ше трьох нема.

Бггг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді давайте сваритись як дорослі і посилати всіх на.

А ще краще брати пляшку, йти в гості, бити в морду, а потім разом випити за примирення та свято :D

Я прекрасно розумію, що по світу "бродить привид кризи", москалі росіяни відключили нам газ, в Ізраїлі знов війна... ще й окремі особистості підігрівають все це та грають на наших нервах. Що ж тут поробиш, в житті не без цього.

Народ, забудьте всі ці сварки, які більше схожі на цирк! Це сущі дрібниці. Адже сьогодні Святий вечір!

З наступаючим Різдвом Христовим вас всіх!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто свариться? Де? Газ отключілі? Кому? Нє замєтіл :) Ааа... в Єуропу тиск зменшився - нічо, переживуть якось :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може не варто уходити, а краще не відвідувати розділи, які модеруються неприємними особами. А список цих осіб урочисто в підписі опублікувати з думками щодо них, звичайно, в межах правил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Всё страньше и страньше", - подумала Алиса...

Я наголошую на тому, шо "маразм крєпчяєт". Цирк та й годі. Дорослі, а граються.

Сонечко... я боюсь, шо якщо ти підеш, то хоч на одну людину, яка постить такі теми стане менше.

Почманіли...

Взрослі дядьки, а сваряться, як мої малі в садочку. "Я з тобою не дружу!" - улюблена фраза моєї доці, їй, кстаті, ше трьох нема.

Бггг.

Все чудесатей и чудесатей.... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може не варто уходити, а краще не відвідувати розділи, які модеруються неприємними особами. А список цих осіб урочисто в підписі опублікувати з думками щодо них, звичайно, в межах правил.

навіть коментувати не хочеться. От ти сам читаєш, шо пишеш? Давайте накажемо когось тим, що його в списку неприємних осіб повісимо? :) А, може, ще дошку пошани організуємо і галстуки пов.яжемо?

Народ, припиняйте істерику, ви вже ж дорослі. До чого ці образки і образочки з грюканням дверима. "на зло контролеру купив білет, пішов пішки". Хватить вапчє ругацця.

Дійсно ж, ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ну все.

Юлямпочка, дякую.

Хватить дитячого садочка. Я думаю усі поробили для себе якісь висновки, або хоча б залишились при своїх інтересах.

До голосування думаю претензій нема. Усе ясно.

Шура сам оцінить ситуацію, думаю що вже оцінив.

Сенькс юзерам за активну громадянську позицію :)

І велике дякую нашим модераторам, без вас ми б з глузду з'їхали :)

Тему закриваю, думаю окрім флейму сказати народу вже нема чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...