Перейти до змісту

windows 7 vienna


storm

Рекомендовані повідомлення

сьогодні переплутав кнопку алт з віндовз і побачив прикольну особливість - завши кнопки Windows+Tab, можна переключати вікна в 3д режимі

Хм, стандарт из Висты ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 999
  • Створено
  • Остання відповідь
З.І. Що не вдуплив - Коли натискаєш "Пуск -Все программы " - список прог відображається в списку над кнопкою Пуск, з єдиним скрулбаром, без розгортаючихся підменюшок - це така фіча, чи можна налаштувати? Бо в мене прог в меню ой як багато...

це така фіча :) якщо вона тобі ну дуже вже не подобається, то постав собі оцю прогу http://www.vistastartmenu.com/ru/index.html

Vista.Start.Menu.Pro.v3.31.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перші враження - навіть з аєро працює швидше, ніж хрюшка, яка півтора роки не переставлялась )))

Аеро використовує апаратне прискорення відеокарти для виводу вікон тому і працює швидше, бо робота проца зменшується

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. Що не вдуплив - Коли натискаєш "Пуск -Все программы " - список прог відображається в списку над кнопкою Пуск, з єдиним скрулбаром, без розгортаючихся підменюшок - це така фіча, чи можна налаштувати? Бо в мене прог в меню ой як багато...

це така фіча :) якщо вона тобі ну дуже вже не подобається, то постав собі оцю прогу http://www.vistastartmenu.com/ru/index.html

Дякую.

От тільки... шось воно не вписується в загальну карину, імхо.... Якось геть не кошерно виглядає на фоні сімки ....)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

видали те, що вже поставив і інсталюй ту прогу, яка приєднана в моєму повідомленні вище (я її пізніше додав). Пропатч її і введи рег код - буде тобі скін AERO ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні. Я ставлю ХР! Половина програм та ігор не запускаються, "АЕРО" нагружає відеокарту, туплять ігри, відео. Що буде, те буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то відключи аеро <_< в мене йдуть ВСІ програми на 7! (вже навіть проблема з портативними пропала)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

видали те, що вже поставив і інсталюй ту прогу, яка приєднана в моєму повідомленні вище (я її пізніше додав). Пропатч її і введи рег код - буде тобі скін AERO ;)

Ото вже краще ))). Велике дякую )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене АДСЛ Датагруп, при великій нагрузці процесора(два ядра 2.4 + 2 Гб ОЗУ) вилітає інет!!! Себто авторизатор горить, все нормально, але пише тільки мереже без доступу в інет, через 5 сек знову все нормально, ітак часто коли нагрузка ЦП велика!

Що порадите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні. Я ставлю ХР! Половина програм та ігор не запускаються, "АЕРО" нагружає відеокарту, туплять ігри, відео. Що буде, те буде.

Ну не знаю, в мене запустились навіть спеціалізовані програми по типу сом-об'єктів (а апостроф по "ё" рулить )) ) для касових апаратів ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні. Я ставлю ХР! Половина програм та ігор не запускаються, "АЕРО" нагружає відеокарту, туплять ігри, відео. Що буде, те буде.

Ну не знаю, в мене запустились навіть спеціалізовані програми по типу сом-об'єктів (а апостроф по "ё" рулить )) ) для касових апаратів ...

Тіпа в неті не можна найти розкладки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні. Я ставлю ХР! Половина програм та ігор не запускаються, "АЕРО" нагружає відеокарту, туплять ігри, відео. Що буде, те буде.

А можливо комп потрібно проапгрейдити? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тиждень юзаю сімку - тільки позитивні емоції. Дуже сподобалась фіча, яку я довго чекав в лінуксі на пульс сервері - окреме регулювання гучності для кожної запущеної програми. Гамав гру - звернув, щоб телевізор подивитись - а звук з гри не пропав. Запустив мікшер і вимкнув звук тупо для цієї гри. Прикольно.

Ще сподобались бібліотеки (не знаю, може вони ще у вісті були, я її не юзав взагалі). Тільки забув перевірити один момент: якщо зберегти файл тупо в бібліотеку, в якій кілька папок - куди саме він збережеться? :)

Call of Duty перший раз не запустилась, просила бібліотеки з 9 дірект-ікса, а стоїть 11. Довелось качати directx updater, він швиденько завантажив ті файли, яких не вистачало і все запрацювало.

Ще була трабла з KMPlayer-ом. Просив один файлик щось типу flash9.ocx (точну назву не памятаю). Запустив флеш_апдейтер, він тако витягнув все, чого не вистачало. :) Тестуємо далі.

Залишилось розібратись з активатором...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще сподобались бібліотеки (не знаю, може вони ще у вісті були, я її не юзав взагалі). Тільки забув перевірити один момент: якщо зберегти файл тупо в бібліотеку, в якій кілька папок - куди саме він збережеться? :)

збережеться в ту папку, яка відкрита з бібліотеки. Ну тобто куди треба, туди і зберігається :) (а не на диск С і т.п.) Бібліотеки справді класна штука - 7 стоїть вже десь з півроку, але цю перевагу відкрив для себе тільки недавно і дуже задоволений :rolleyes:

активатор є вище по темі (навіть дві штуки ;) ) або на фтп, якщо маєш доступ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залишилось розібратись з активатором...

Спробуй цей,кажуть,дуже простий та дієвий!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

збережеться в ту папку, яка відкрита з бібліотеки

не зрозумів. коли відкриваєш бібліотеку - відкриваються всі папки, що туди входять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

збережеться в ту папку, яка відкрита з бібліотеки

не зрозумів. коли відкриваєш бібліотеку - відкриваються всі папки, що туди входять.

зовсім не обов'язково. Можна закрити (згорнути) ті папки, якими не часто користуєшся

пс: а що за комбінації? в мене те посилання відкривається чистою сторінкою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що за комбінації? в мене те посилання відкривається чистою сторінкою

А у мене, взагалі,пише про некоректну адресу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Алкоголь заточений під сімку. Користуйтесь :)

http://letitbit.net/download/3211.3244fbb3...8.7612.exe.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Алкоголь заточений під сімку. Користуйтесь

http://letitbit.net/download/3211.3244fbb3...8.7612.exe.html

ключ є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to pura Якщо ще цікаво, то на форумі аверів знайшов:

знатоки пишут, что ПО и драйвер от 709 подходит и для Вашей 307

Спробуй ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to pura Якщо ще цікаво, то на форумі аверів знайшов:
знатоки пишут, что ПО и драйвер от 709 подходит и для Вашей 307

Спробуй ;)

Та я поставив дрова з диску і FLY2000, все працює!

Але хотілось би, щоб на AverTv працювало!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І може ще й пульт працює? ;)

По сабжу: знайшов одну багу. Якщо підвести вікно до лівої/правої границі екрану і відпустити - воно розгорнеться на половину екрану. Красиво і зручно. Проте якщо вікно потім згорнути і розгорнути, то воно відновиться не в попередній позиції, а в тій, у яку його посунули. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...