Перейти до змісту

Свята


Юлямпочка

Рекомендовані повідомлення

Що ви даруєте своїм чадам сьогодні (Миколая), Новий Рік, може, хтось ше на Різдво? Чим керуєтесь у виборі подарунків?

А ще, як ви плануєте відзначати свята з малими?

Ми, наприклад, в неділю ідемо на ранок в ляльковий театр, потім, в наступну п.ятницю в нас ранок в садочку, збираємося прикрашати ялинку дома і в бабусі. А з подарунками біда. Оленка заказала халатик, а шо подарувати Маркові?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю п’ятеро похресників. Кожному хочеться щось подарувати, але оскільки вони не всі в межах досяжності, то обдарую скількох зможу.

Як на мене, то на Миколая доречно малечі дарувати солодощі (зараз є гарні набори в вигляді іграхок "кораблик", "будиночок"тощо), а декому й різочку. Дуже зручно з "заказними" подарунками, але тоді нема і елементу несподіванки.

Хлопчикам:

Радіокеровані іграшки (але, аби тато не відібрав ;) )

Конструктори лего

Набори солдатиків

Набори машинок

Дівчаткам:

Набори лялок і аксесуарів до них

Маленькі косметички

Косметичні набори "маленькая фея"

Сумочки

Рукзачки-іграшки

Колясочка

Набори посудки

Просто для діток:

Диски з казками

Пазли

Санки

Музичні інстументи іграшкові

А для зовсім манюніх:

Погремушки

Погризушки

Зірочки, які світяться вночі (клеяться на стіну) - не знаю, як вони називаються.

Одяг

Розвиваючі іграшки

Більше нічого не згадується......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оленка заказала халатик, а шо подарувати Маркові?

Ну що можна хлопчику подарувати? Машинку, звісно! :) Думаю, мають бути якісь спеціальні для дітей такого віку (щоб не дай Боже ніяка деталька не відвалилась і дитина її не проковтнула, напевно так - я трохи далекий від питань по догляду за дітьми). Тільки пильнуй, щоб потім батько її в сина не забрав у свою колекцію. ;) (жарт)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас батько з сином однією колекцією граються, так шо машинок "ну просто завалісь"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки пильнуй, щоб потім батько її в сина не забрав у свою колекцію. ;) (жарт)

Ну, по-перше - я не впевнена, що Марко свої машинки добровільно віддасть. (а той, хто каже "легко, як в дитини цукерку відібрати", хай спершу спробує її відібрати!)

а по-друге - Марко вже татову колекцію переполовинив на свою користь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сину шести років Миколайчик приніс лижі, цукерки та розвивальну комп іграшку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм... бачила дуже кльові наборчики для малювання (акварель, олівці, фломастери і т.п.).

Вважаю це кращим подарунком, ніж звичайні іграшки :) тим більше комп*ютерні ... люди, не даруйте дітям таку фігню!... це провокує лінь в наступаючому поколінні...вони ж забудуть, що таке свіже повітря та ігри...а будуть тільки мультики втикати і за компом гратись...

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

набір картинок для гравірування, су доку, дві книжки з опупеї про гаррі Поттера і гору солодощів(миколай такий добрий, бо родичів багато, а рибйонок один)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас младшей Миколай принес книжку: "Пословицы и поговорки", на Украинском, естеснна.

Ну и полчаса сидели, читали и выясняли мораль каждой из них. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...