Перейти до змісту

Сетевой кабель не подключен


Рекомендовані повідомлення

Те що написано в назві теми і в описі теми я останнім часом бачу все частіше і частіше, раніше це було рідко, тому думав ,що барахлить десь мій кабель, потім помітив деякі закономірності, наприклад те, що між виключенням і включенням проходить приблизно 3 секунди і не більше, що найчастіше така штука стаєтся ввечері,в діапазоні з 17-00 до 21-00, в попередню неділю з 17ї до 18ї години я ці написи побачив мабуть разів 80 !! Подзвонив 780003, у ту ж неділю, розмова пройшла взаємовічливо з обіцянкою завтра (тобто в понеділок) розібратися з цією проблемою (До речі завважу,що дана проблема існує вже більше місяця, але зараз ці відключення вже стали мягко кажучи набридати ), в понеділок тишина, ввечері знову дзвоню, знову розказую свої спостереження і проблеми, тепер просять передзвонити на слідуючий день і в робочий час, добре, в вівторок не получилось,дзвоню зранку в середу, третій !!!!! раз розказую свою проблему і свої спостереження, у відповідь мені відповідають що була поставлена десь два місяці тому плата,яка захищає від перепаду напруг і при перепадах просто перезагружає, (справді ,ця плата корисна, тому що тепер ,якщо в пьятницю ввечері не дай Бог мигне світло,не треба мені чекати понеділка!!!!,поки не прийдуть і одним легким клацанням все не полагодять, (згадуєтся *чорний* для мого інтернета липень)),але на питання, що можна зробити,щоб такого не було, отримав відповідь, що нічого, але ж кажу ,на новий рік будуть ще більше споживати електроенергію і ще більше навантаження буде, і ще гірше буде чим в неділю, на що отримав уклончиву відповідь , що майстри сьогодні вже там були ,але по іншому питанню (це не дивлячись на те що я ДВА РАЗІ телефонував і мене запевнили ,що мій дзвінок зафіксований і по ньому будуть працювати), але їм ще раз скажуть і вони попробують збільшити межу чутливості плати.

Короче віз і нині там (с)

Сьогодні вже виключення були десь пів години тому(крім того що ввечері), що раніше не спостерігалось взагалі

Увага три питання !!!

1 Хто з нас БАРАН ?

2 Невже на Соборності 21 тільки в мене таке проблема і нікого це нафіг не цікавить ?

3 Нафіга такий інтернет ?

ЗІ Мене тяжко вивести ,щоб я накатьорив на форумі подібну тему, але вже потроху починає діставати, це називаєтся подяка, за те що я всім знайомим кажу,що краще від інтернету Датагруп може бути тільки інтернет Датагруп :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я всім знайомим кажу,що краще від інтернету Датагруп може бути тільки інтернет Датагруп

ой да прям таки... багато ти тих 'інтернетів' перепробував?

яка захищає від перепаду напруг і при перепадах просто перезагружає

дійсно.. захист краще некуда

а на рахунок проблеми то скоріше всього вона в тобі якщо ти це стільки терпів....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І в мене така сама проблема, але швидше то не проблема, а - незручність. Так як воно за день - раз виб'є, але потім нормально прцює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І в мене така сама проблема, але швидше то не проблема, а - незручність. Так як воно за день - раз виб'є, але потім нормально прцює.

якби раз на день,чи навіть 10 раз на день,я б тут не писав би

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можливо просто в тебе погано обжатий конектор, чи контакти на роз*ємі мережевої карти трошки прогнулися під постійним прижимом.

Попробуй поворуши конектором в гнізді, якщо буде попадати - ось вона твоя проблема.

Якщо ж ні - значить це все таки проблема Датагрупа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можливо просто в тебе погано обжатий конектор, чи контакти на роз*ємі мережевої карти трошки прогнулися під постійним прижимом.

Попробуй поворуши конектором в гнізді, якщо буде попадати - ось вона твоя проблема.

Якщо ж ні - значить це все таки проблема Датагрупа.

это проблема с напряжением\питанием шлюза 10.ххх.ххх.1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это проблема с напряжением\питанием шлюза 10.ххх.ххх.1

Виключно із роутером/Свічом куди увімкнений абонент. Там почастішали випадки перепаду напруги та пропадання світла.

топікстартер у моїй підмережі - зі мною такого немає.

За минулий рік біля мене через грози 3 (чи більше) пристрої поміняли. kmd не дасть обманути.

"Дайош оптику в кожну квартиру!!" - ось чого треба прагнути. ..ех..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не в обіду адмінам Датагруп, але як що при скороченні штату сервісників якість обслуговування падає то це не від хорошої з\п чи інших витікаючих факторів, питання обслуговування №1

1 до кожного клієнта персональний підхід хоча виключеня існують

2 в мене особисто таке було взяв в руки обжимку і переобжав конектор і все проканало

3 при заміні мережевої карти те саме повторюється на милити шию сам знаєш кому ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ууу мну тоже есть такая проблемко, правда не часто и особо не напрягает хотя раньше "не было ни единого разрыва"

^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значит развею вашу бурно развивающуюся фантазию:

1. Устройство перезагружает подключенное оборудование через определённый интервал времени, мы пока ставим 4 часа.

2. Также происходит автоматический перезапуск оборудования при "просадке" напряжения до определённого уровня, который тоже настраивается.

3. Всё это делается для борьбы с плохим электропитанием в домах, из-за чего происходят подвисания свичей и модемов.

4. Устройство ставится на часто подвисающие точки.

Можем обговорить интервал времени по пункту 1.

Также можем обсудить вопрос чтобы снять этот девайс и поставить его в другой дом, но тогда может повторится вариант с пятницой.

"Дайош оптику в кожну квартиру!!" - ось чого треба прагнути. ..ех..

+1 Zheny@

А за оптикой стоит тот самый свич, который имеет свойство подвисать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мав на увазі в квартиру - одному :) Без свічів.. :)

** між іншим світло там вчора пропадало.. **

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

як вам проект :)?

-= джерело =-

Тысячи шотландских домов вскоре получат высокоскоростной доступ к интернету через городские канализационные системы.

По информации агентства BBC, компания Scottish Water уже запустила пилотный проект в городе Росит (Rosyth) и первые кабельные отводы будут протянуты по трубам еще до конца этой недели. Руководство компании полагает, что использование канализационных труб в качестве транспортных магистралей для прокладки оптоволоконного кабеля может существенным образом снизить издержки «широкополосных» провайдеров. Кроме того, с повестки дня снимается еще одна техническая проблема: поставщикам высокоскоростного доступа больше не придется ломать мостовые для того, чтобы протянуть еще двадцать метров кабеля и подключить две лишних квартиры.

Полномасштабные испытания системы начнутся через четыре недели, когда строители проложат первые две мили оптоволокна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

головне, що не буде так як у сусідній темі про "Ужастики и зарисовки" ... бабуля сокирою оптику.. жесть!!

Я за! - хочу оптику через говновідвід :) штекер із унітазу і вперед!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вы смейтесь-смейтесь

канализация давно используется для прокладки кабельных магистралей

в каждый дом это прикол конечно (пару лет назад гуляла по инту картинка со схемой подключения)

но идея имеет мысто быть...

p.s. а по поводу ломать дорожное покрытие: обидно когда в городе(Луцк) ломают покрытие и ложат 20тку кабель, которой мало будет скоро и опять упрёмся в нехватку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вы смейтесь-смейтесь

канализация давно используется для прокладки кабельных магистралей

в каждый дом это прикол конечно (пару лет назад гуляла по инту картинка со схемой подключения)

но идея имеет мысто быть...

p.s. а по поводу ломать дорожное покрытие: обидно когда в городе(Луцк) ломают покрытие и ложат 20тку кабель, которой мало будет скоро и опять упрёмся в нехватку

Аверс всі свої магістралі так кладе.

не через самі труби а біля них.

та й ДГ власне теж.. пам'ятаю на Карбишева в каналізації хтось "вирізав" 2-3 метри кабеля.. просто так.

2 дні не було телефонного зв'язкц і інтернету.. .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

єнто все болезни "домашніх мереж" типу Візора і Датагрупа.Не хочу сказати що Датагруп таке ж гімно як Візор, але думаю втік недалеко.Імхо нічого ви не доб"єтеся, "маємо те що маємо". такі чуваки як serega & kmd можуть "порвати рубашку" і для конкретних форумчан, поліпшити їх конкретну ситуацію, але з "гімна канхфетку не зліпиш" - читай перше речення.

П.С.

Аверс всі свої магістралі так кладе.

добре хоч так, а не по тролейбусним лініям, або напряму по дахам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фактично кожен день на декілька а буває на хвилин 30-40 виникає проблемма по сабжу... район 18.0 - 21.00

якщо проблема з подачею світла до шлюза

скажіть в кого шлюз 10.5.3.49 аналогічна проблема ??

П.С. С. Ковалевской

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

анекдот з життя :)

повторюю жарт

Де яка фірма по наданню послуг вирішила повести оптоволокно через каналізацію

під лозунгом: "Звязок - ГАВНО, за те канал широкий ?!" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
якщо проблема з подачею світла до шлюза

скажіть в кого шлюз 10.5.3.49 аналогічна проблема ??

Та не живлення шлюза це проблема, з цим все нормально. Проблема в якості живленні домових комутаторів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо проблема з подачею світла до шлюза

скажіть в кого шлюз 10.5.3.49 аналогічна проблема ??

Та не живлення шлюза це проблема, з цим все нормально. Проблема в якості живленні домових комутаторів.

Питання номер один : як можна вирішити це питання ?

Я згідний ,щоб забрали цю плату при умові, що мені дадуть ключ від щитка і покажуть ,куди нажимати,щоб перезагрузити свіч

ЗІ Сьогодні хтось приходив,мене не було вдома, коротше,проблема залишилася,частота трохи зменьшилась,але проблема не зникла :( На новий рік мабуть всерівно буде (анальний отвір)

ЗІ2 Ото для того ,щоб датагруп хоть трохи заворушилася,мені треба було створювати тему на форумі ?

ЗІ3 як на мій погляд, найоптимальніший вихід,це подання живлення від УПСа, але ж він повинен стояти в когось в квартирі і треба ж мабуть комусь за світло платити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм... як варіант..

Тарифний план переглянути.. ..

............

ага, зараз мене рубає за 65 гривень,а буде наприклад за 120 ?

якщо до нового року нічого не змінится,то мабуть буду шукати щось інше, бо для гри в двох онлайн іграх стабільність підключення для мене має таке ж важливе значення як і швидкість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...