Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

У мене питання: хіба Укртелеком надає доступ до Інтернету без абонплати за телефон?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

У мене питання: хіба Укртелеком надає доступ до Інтернету без абонплати за телефон?

не надає, але коли немає альтернативи, то люди платять за телефон, який навіть не підлючений до лінії фізично

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене питання: хіба Укртелеком надає доступ до Інтернету без абонплати за телефон?

не надає, але коли немає альтернативи, то люди платять за телефон, який навіть не підлючений до лінії фізично

Чому питаю, бо недавно мені хтось мені доказував, що платить тільки за Інтернет - без оплати абонплати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він або брехун, або просто не в курсі, за що він платить :) (або платить зовсім не він)

Поки що Укртелеком інтернет без телефону не дає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я плачу і за інет і за телефон просто все на одному дроті а так як сплітер поламаний то вибрав інет хоч можу включити і телефон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

На селі в батьків нарешті Укртелеком провів та підключає інтернет.

Питання до користувачів -

на що перше звернути увагу, коли спеціаліст прийде тестувати лінію

чи доцільно в них брати модем за 1 грн

і загалом - які типові проблеми можуть виникнути з провом

Змінено користувачем amadey777
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Укртелеком провів та підключає інтернет.

тобто "укртелеком провів інтернет"? Раніше в батьків не було телефону, а зараз провели? І на цей номер включають інтернет? Чи телефон був раніше, а інтернет підвели в село, і тепер включають абонентам?

Якщо телефон в них давно, то лінія яка була, така вже і є... на що ж ти тут звернеш увагу... Лінію ж міняти він (той, хто прийде тестувати) тобі не буде... Що вже натестує, таку й швидкість вони дадуть (вірніше, такий "потолок" по швидкості встановлять).

Правда, він може натестувати що взагалі неможливо надати швидкості (що лінія не дозволяє), то тоді тобі відмовлять у підключенні інтернету на твій номер... Їм то простіше відмовити, ніж потім регулярно виїжджати на твої скарги.. Тому краще бути в той біля нього і "посприяти", щоб результат тестування "вдався" ;)

Брати чи ні модем за гривню? Якщо альтернативи ніякої не передбачається протягом двох років (ніякий інтернет-провайдер, наприклад, не планує зайти в село) і інтернетом плануєте користуватись постійно (протягом цих двох років, на які укладається "договір"), то звичайно брати.

А які проблеми з дротом? :) Які і можуть бути з будь-яким дротом - може порватись, може пошкодитись ізоляція і т.д. Бажано, щоб дріт, котрий йде від хати до кабельного ящика, був без скруток, суцільний.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На селі в батьків нарешті Укртелеком провів та підключає інтернет.

Питання до користувачів -

на що перше звернути увагу, коли спеціаліст прийде тестувати лінію

чи доцільно в них брати модем за 1 грн

і загалом - які типові проблеми можуть виникнути з провом

Цікаво, в якому селі почав підключати Укртелеком?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сєрьога, це звичайний АДСЛ-інет. Такого, як ти подумав, Укртелеком ще ніде не дає і навіть не планує. Оптику зара вже багато в які села вони затягнули, але там далі все як тут - АДСЛ модем по старій "парі", по старому телефону. А ті ящики, що вони розставляють, це там ставлять якраз АДСЛ обладнання, щоб не тулити його на АТС. Тобто, вони тобі не конкуренція :)

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сєрьога, це звичайний АДСЛ-інет. Такого, як ти подумав, Укртелеком ще ніде не дає і навіть не планує. Оптику зара вже багато в які села вони затягнули, але там далі все як тут - АДСЛ модем по старій "парі", по старому телефону. А ті ящики, що вони розставляють, це там ставлять якраз АДСЛ обладнання, щоб не тулити його на АТС. Тобто, вони тобі не конкуренція :)

Ну чому не конкуренція, наприкла в с. Боратин провели оптику до своєї АТС і підключають людей. Їхній плюс - це підключка за 60 грн, але за 105 грн дають 2 Мбіт/сек, у нас підключка 1200 грн, але за 100 грн даємо 20 Мбіт/сек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, але

1. швидкість в них ДО 2-х,

2. плюс це АДСЛ (тобто, на віддачу там буде десь не більше 0,3 мегабіта),

3. плюс інет дають тільки в тим, в кого є телефон (а це ще плюс абонплата за телефон),

4. плюс старі лінії, а це значить постійні пошкодження, нестабільність (типу "дощ - інету нема") і т.д.

Короче, не думаю я, що це конкуренти :) Укртелеком МІГ би бути конкурентом, але... чомусь він не хоче...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, укртелеком, на жаль, не самий кращий варіант провайдера, особливо тим, хто "рубається" в онлайні. При тарифному плані до 20 Мбіт/с( 80 гр в місяць), пінг скакає від 30 до 75))) Але, за відсутністю кращого, і те хліб))). Той самий Боратин в "свинячому" екстазі, бо іншого варіанта просто нема. Так, ті пропозиції, про які писав Сергій : у нас підключка 1200 грн, але за 100 грн даємо 20 Мбіт/сек.(с). суперові. АЛе тим укртелеком і "бере", що 1200 за підключення, нехай і ДУЖЕ шикарного інтернету,не кожен може собі дозволити. 2 роки "бівся", шукаючи нормального провайдера на Володимирській( приватний будинок), і ніяк)))

Змінено користувачем bublik007
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bublik007 в тебе останні місяці 3-4 в тебе сума оплати не збільшилась за нет?

Ти знаєш, ще не знаю, бо тільки місяць як підключився до укртелеком адсл, а до того був на "бездротовому". Тому і радію як дитина, від одного слова - БЕЗЛІМІТНИЙ))))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, з того шо знаю: АТС-ка нова , телефон підключений "лапшою"(метрів 6-7) до невеликої коробочки(розміри 25х15х4см, ущільнювач напевно), від ущільнювача йде провід 10-ка, чорний, мідний до АТС.

Бувший діал-ап видавав мені аж 3кбайта/сек. =)

А модемом цікавлюсь через те, що тут була історія з модемом від київстара за 1 грн з яким користувач довбався в плані гарантії. Тому думаю краще придбати окремо, з окремою гарантією.

?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, з того шо знаю: АТС-ка нова , телефон підключений "лапшою"(метрів 6-7) до невеликої коробочки(розміри 25х15х4см, ущільнювач напевно), від ущільнювача йде провід 10-ка, чорний, мідний до АТС.

Бувший діал-ап видавав мені аж 3кбайта/сек. =)

А модемом цікавлюсь через те, що тут була історія з модемом від київстара за 1 грн з яким користувач довбався в плані гарантії. Тому думаю краще придбати окремо, з окремою гарантією.

?

Брав модем за 1 гривню. " Вумний дядько тестив", ту швидкість, яку вони пропонують він витягує. Я не є спеціалістом, і тонкощів не знаю, можливо, але, фай-фай забирає 2 точки( ноутбук+ смарт Сонька), один комп підвішаний на лан і нічого, тормозяк не спостерігав. Хоча, повторю - в онлайні не рубаюсь. Ну, якось так.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, укртелеком, на жаль, не самий кращий варіант провайдера, особливо тим, хто "рубається" в онлайні. При тарифному плані до 20 Мбіт/с( 80 гр в місяць), пінг скакає від 30 до 75))) Але, за відсутністю кращого, і те хліб))). Той самий Боратин в "свинячому" екстазі, бо іншого варіанта просто нема. Так, ті пропозиції, про які писав Сергій : у нас підключка 1200 грн, але за 100 грн даємо 20 Мбіт/сек.(с). суперові. АЛе тим укртелеком і "бере", що 1200 за підключення, нехай і ДУЖЕ шикарного інтернету,не кожен може собі дозволити. 2 роки "бівся", шукаючи нормального провайдера на Володимирській( приватний будинок), і ніяк)))

Підключаємо у розстрочку, 1200 грн ділимо на 12-ть місяців = 100 грн/місяць.

Результат:

1. швидкість на прийом та віддачу до 100 Мбіт/сек (обладнання дозволяє отримати швидкість до 1000 Мбіт/сек);

2. пінг на Київ 6 мс, на Росію 25 мс.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

amadey777, яке село?

Тип АТС в даному випадку значення не має (воно мало значення при діал-апі).

Під "лапшою" що ти маєш на увазі? В телефоністів "лапша" - це ТРП (жовтий чи прозоро-рожевий плоский дріт, яким ведеться проводка всередині пиміщення), а тут від когось я вже чув, що "лапшою" обзивали ПРППМ (чорний товстий, яким ведуть "повітряні" лінії, по стовпах і до хати)... але це, в принципі,неважливо...

Важливіше те, що ти про "коробочку" згадав. Якщо це дійсно ущільнювач,то інету ти мати не будеш. Але я поки не впевнений, що це ущільнювач, тому що, по-перше, в хаті в абонента їх, зазвичай не ставлять, а по друге, ущільнювач, це та штука, яка декілька абонентських номерів "втискає" в одну мідну "пару", в один кабель... Тобто, якби це був ущільнювач, то від нього мало б виходити не тільки твоя лінія (до телефону), а й ще мінімум одна...

Опиши точніше ту коробочку,якщо маєш натхнення. А ще краще, якби було фото.

(а про модем за гривню не переймайся, там все нормально, і з гарантією теж. В мене вже тих "гривневих" модемів штуки три назбиралося :), бо кожні наступні два роки брав знову акційного "грвневого" :))

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, укртелеком, на жаль, не самий кращий варіант провайдера, особливо тим, хто "рубається" в онлайні. При тарифному плані до 20 Мбіт/с( 80 гр в місяць), пінг скакає від 30 до 75))) Але, за відсутністю кращого, і те хліб))). Той самий Боратин в "свинячому" екстазі, бо іншого варіанта просто нема. Так, ті пропозиції, про які писав Сергій : у нас підключка 1200 грн, але за 100 грн даємо 20 Мбіт/сек.(с). суперові. АЛе тим укртелеком і "бере", що 1200 за підключення, нехай і ДУЖЕ шикарного інтернету,не кожен може собі дозволити. 2 роки "бівся", шукаючи нормального провайдера на Володимирській( приватний будинок), і ніяк)))

Підключаємо у розстрочку, 1200 грн ділимо на 12-ть місяців = 100 грн/місяць.

Результат:

1. швидкість на прийом та віддачу до 100 Мбіт/сек (обладнання дозволяє отримати швидкість до 1000 Мбіт/сек);

2. пінг на Київ 6 мс, на Росію 25 мс.

Дякую Сергій, але, трохи пізно я взнав про Ваші можливості. Але, на разі, дякую, буду мати на увазі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навчилися на Укртелекомі впарювати додаткові послуги. Проблеми з інтернетом?

1. Дзвінок на гарячу лінію, описав проблему, отримав відповідь, давайте оформимо заявку на виклик майстра за 55 грн. Кажу зараз вечір п'ятниці, інет потрібен зараз і на вихідні, а не в понеділок в обід, коли майстер прийде. Оператор: ну ок, давайте подивимось. Перевірив параметри, запитав про налаштування ТСP/IP, змінили адресу днс-сервера і все запрацювало. Хоча хз чого були проблеми, до цього і зі старою адресою все було гуд.

2. сьогодні знову, аналогічна пропозиція про майстра, після відмови сказав почекати, щось поклацав і інтернет з'явився. Зі своєї сторони я не міняв нічого, навіть модем не перезавантажував.

нова схема по заробітку?

залишав заявку на перевірку лінії, обіцяли розглянути і протягом 24 год. передзвонити - тиждень ні слуху, ні духу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за виклик майстра 55 грн?! :_09: вперше чую... мож ти що незрозумів? Чи він тебе незрозумів і вирішив, що тобі потрібно зробити налаштування обладнання...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну! так а я про що! цЕ "тарифи на ПІДКЛЮЧЕННЯ!!!", а не за ремонт існуючого

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за виклик майстра 55 грн?! вперше чую... мож ти що незрозумів? Чи він тебе незрозумів і вирішив, що тобі потрібно зробити налаштування обладнання...?

що ж тут незрозумілого? в 1 випадку мені сказали: Проблема на Вашій стороні. Кажу ок, давайте в телефонному режимі, будемо дивитися, що не так (налаштування модема, тсп/ір і т.д.). Мені відповіли: давайте краще майстер прийде і подивиться. Я питаю: скільки коштує? Вони: 55 грн. Відповідаю: коли прийде? вони: не раніше понеділка, протягом дня. Я: так сьогодні вечір п'ятниці та і 55 грн. - це дорого. Вони: ну тоді ок, давайте поробуємо налаштувати. Результат вище.

випадок 2 - одразу пропонують виклик майстра, і знову на понеділок. сьогодні ж неділя. і знову за 55 грн. Я офігєл з тої наглості. Одним словом вони щось робили зі своєї сторони і через 20 сек. нет з'явився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольно... Тобто, вони вже бачили, що проблема не на лінії, а суто в налаштуваннях??? Бо за виклик монтера на пошкодження лінії плата не береться, це 100%. А яка проблема з інетом була?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...