Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Мають мені поставити модем,за 1гривню.Але от я не знаю,чи то провідний модем,чи безпровідний?Треба піти завтра на пошту,і розпитати в них.Якщо безпровідний модем,то тоді потрібно купити кусочок кабеля,а якщо провідний модем,то тоді треба,метрів 12-15кабеля.

BАСЬОК!За твій пост,я тобі звичайно дякую,але слово Спліттер,для мене незнайоме.Але це, і не дивно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

DUXONE, в такому випадку краще візьміть людину яка в тому розуміється і все зробить. Якщо не помиляюсь то DrFaust з Горохова попросіть настоїть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DUXONE, велике прохання утриматись від зайвих коментарів у цій темі.

Вам ще місяць тому пропонувалось організувати підключення. (я написав в приват та запропонував допомогу через DrFaust, який мешкає в Горохові а також назвав ціни на обладнання )

Ви абсолютно некомпетентні в цьому питанні і навіть не пробуєте розібратись, а тільки гнете свою лінію про походи на місцеву пошту та халявні модеми.

Якщо слово 'сплітер' ні про що вам не говорить, то введіть його в будь-яку пошукову систему та почитайте.

Зайдіть на форум ОГО та ознайомтесь з темами для новачків.

А ще погортайте словник української мови, бо оце 'пожалуста' ріже зір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СПАСИБІ,ШАНОВНИМ НІКОЛАСУ,І ВАСЬКУ,за їхні відповіді!Дякую вам ДРУЗІ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ШАНОВНІ ДРУЗІ!Підкажіть мені пожалуста,а який краще інтернет підключити мені?Я хотів би,на своему ноутбукові,качати фільми з інета,хотів би дивитись футбол через інтернет.Якщо я візьму собі інет,за 60гривнів,то ціеї швидкості буде достатньо,для нормальної закачки фільмів,і нормального перегляду футболу???Чи треба брати дорожчий інет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ты попроробуй за 60,

будет мало - перейдеш на больше (переход вверх на халяву)

p.s. понятие "нормальности" закачки фильмов для всех растяжимое

в смотрении футбола из инета нужно побольше мегабит - но в это лучше ну углубляться

Бери тариф ОГО!4 (швидкість закачки до 4 Мбіт/с).

не факт что у байца линия столько держать будет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби пан DUXONE, ще повідав своє географічне місцепроживання. То можна було б запропонувати навіть не з УТК.

Крім того, якщо пан не розуміється на цих речах, то варто звернутися до професіонала і нехай усе зробить і налаштує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:smile-zachot: це точно! з такими клієнтами сапорта буде шкода через неділю

ще не підключив нет, а мозги всім так за..капав. А коли підключить, то почнеться - "А чому контакти не з першого разу відкриваються, це мабуть галімий нет" - і тому подібне! Хто з такими клієнтами стикався то напевне мене зрозуміє.

Тому мені здається краще на Укртелекомі зробити ось так :0148: ніж підключати такого клієнта!

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:smile-zachot: це точно! з такими клієнтами сапорта буде шкода через неділю

ще не підключив нет, а мозги всім так за..капав. А коли підключить, то почнеться - "А чому контакти не з першого разу відкриваються, це мабуть галімий нет" - і тому подібне! Хто з такими клієнтами стикався то напевне мене зрозуміє.

Тому мені здається краще на Укртелекомі зробити ось так :0148: ніж підключати такого клієнта!

А за що так бідолагу?! За які заслуги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, ну якби погодився, як писав Туман, на допомогу від професіоналів, то не було б проблем... а так.. Всім "пожалуста"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ШАНОВНІ ДРУЗІ!Скажіть мені пожалуста,а в цьому інтернеті(чи модемі),від Укртелекому,часто бувають сильні збої,внаслідок яких,приходиться викликати майстра?Чи такого,в принципі не буває?Дайте пожалуста мені відповідь,ті люди,хто має ці модеми(проводні,чи не проводні,мені без різниці).Мені просто дуже цікаво,знати вашу думку!На слідующій неділі,моя епопея з установкою модему,та підключенням до інтернету,уже закінчиться!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А за що так бідолагу?! За які заслуги?

Хто мав справу з провайдерством - той надіюсь зрозуміє! :D

А так почитай кілька попередніх сторінок цієї теми, зрозумієш сам. :)

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DUXONE нехтуючи попередженнями віправляється в тижневе РО до закінчення епопеї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте пораду в такій проблемі:

На днях почалися повальні обриви інтернету, на тех-підтримці порадили перевести модем з роутера в режим бріджа.

Звязок став стабільним зате фаєрвол почав кожні 5 хв. матюжитись про сканування портів, і блочити айпішки зловмисників.

В результаті статистика каже що за пів-дня вже 95 атак. При кожному скануванні айпі інші.

В режиму роутера все було тихо та спокійно.

Підкажіть що це таке?

- Це в юзерів сидять трояни та сканують сітку?

- Це я шось з налаштуваннями недомудрив що якась непоставлена галочка викликає сканування?

- Чи це щось третє?

Допоможіть пожалуста бо шото сцикотно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вірусня на компах користувачів adsl постійно сканує найближчі ІР діапазони та пробує влізти через дірки netbios.

Варіанти вирішення:

- відімкнути сповіщення у фаєрволі, але не відмикати блокування

- купити окремий роутер, та підіймати сесію на ньому, при цьому модем залишиться в бріджі

- в РРРоЕ підключенні на закладці мережа залишити галочку тільки біля пункту Протокол Интернета версии 4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ШАНОВНІ ДРУЗІ!Скажіть мені пожалуста,а в цьому інтернеті(чи модемі),від Укртелекому,часто бувають сильні збої,внаслідок яких,приходиться викликати майстра?Чи такого,в принципі не буває?Дайте пожалуста мені відповідь,ті люди,хто має ці модеми(проводні,чи не проводні,мені без різниці).Мені просто дуже цікаво,знати вашу думку!На слідующій неділі,моя епопея з установкою модему,та підключенням до інтернету,уже закінчиться!

В такого юзера проблеми будуть завжди. Незалежно від провайдера і обладнання.:0080: А майстер чи адмін, якщо в такого юзера з тиждень поживе, то або втече на інший бік планети і змінить прізвище, ім"я та номер мобілки, або покінчить життя самогубством. :0148:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, в мене норм. на ОГО4

MTMwMTAwMzIxNi0zNjM0LjE5OC0xMTk1Ljg0Ny0wLTE4MzI2MA==.gif

Змінено користувачем hyrurg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1222565602.png

Задовбало вже, немона нічо скачати, нічьо подивитись, вже треті сутки, треба наверно кідати заявку на відключення нету, і на білайн переходити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На білайні думаєш краще? Півдня є інтернет, півдня через одне місце, тільки ася працює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В друзей білайн стоїть, то нормально працює...

Кстаті з 26,03,2011 Ультра коштує 130 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...