Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Ждем первого, надеюсь слухи подтвердятся :)

Андрей, а до 1-го проверить информацию возможности нет?

Я как бы подозреваю, что если тарифы и введут, то нужно будет что-то где-то писать (я абонент ФК/ДГ 5 лет и не верю, что изменение тарифов в лучшую сторону произойдёт автоматически).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я как бы подозреваю, что если тарифы и введут, то нужно будет что-то где-то писать (я абонент ФК/ДГ 5 лет и не верю, что изменение тарифов в лучшую сторону произойдёт автоматически).

заходиш на сайт в свою панель управління, і міняєш там собі тариф із існуючого на новий. Все.

Так було так є, і, надіюся, що так буде і далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заходиш на сайт в свою панель управління, і міняєш там собі тариф із існуючого на новий. Все.

Так було так є, і, надіюся, що так буде і далі.

Якби ж то було усе так просто ...

Я ж знімаю приміщення, а тому телефонні номери оформленні на власника приміщення. А відтак й договір на Інтернет теж на власника.

Вся кака в тому, що договір в нього не один, а тому хтось з користувачів не може керувати профілем через сайт - мусово тормошити Андрія з криками "ааа спасай", ось :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mr. Ves, я просто зі сторони простого юзвєрьга. домашнього. комнатного. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поговаривают про Киевские тарифы с 1-07-2010 ;)

було б дуууже добре :smile-zachot: , але настрожує, що УТ зараз страшенно глючить <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

було б дуууже добре , але настрожує, що УТ зараз страшенно глючить

ВАТ "Укртелеком" має одну з найпотужніших мереж зовнішніх каналів доступу до ресурсів Інтернет світових провайдерів, таких як Telianet, Level3. Загальна ємність наших зовнішніх каналів складає 120 Гбит/с. Ці мережі, зокрема, проходять територіями Польщі, Словаччини та Угорщини. На жаль, через складні погодні умови, що склалися останнім часом у країнах Східної Європи, у партнерів нашої компанії виникли технічні проблеми з забезпеченням повноцінного функціонування власних мереж. Внаслідок цього, зовнішні канали Інтернет Укртелекому тимчасово працюють не на повну потужність, що може спричинити часткове погіршення доступу до окремих ресурсів Інтернет у клієнтів Укртелекому.

Джерело ТУТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також є інфа, що, крім зниження тарифів, користувачів чекають маленькі приємні бонуси, які - згодом самі побачите =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розколюйся! Які там ще бонуси?

Напевне внутрішню мережу на ширину технології розширять :smile-zachot: , якщо я не помиляюсь!

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отак перед кожним першим числом "акція-акція", а в ітогє... Безлімітний телефон по місту :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И получишь 2 безлимитных телефона по городу :D

Не хай краще тирнет нормально налаштують, а то і дійсно останнім часом одні лагі :(

Аж задумався чито б до білайну не піти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фігня якась. Але 1 липня тільки почалось. Побачимо, що буде через годин 12. А може це і все, чим на сьогодні Укртелеком вирішив нас "порадувати"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже третій день

Входящая скорость 542.155. Кб/сек :(

а раніше стабільно було 900-1000 Кб/сек

сподіваюсь, що це тимчасове явище...... <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...