Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Скоро будут новые тарифы от УТК. Например за 100 грн - 1мбит + абонплата за месяц за телефон + безлим по городу.

ооо, я вообще плачу 75грн за ОГО1+, повезло что попал под акцию... а щас уже плачу за телефон -20%, сказали что акцыя!!!

Ти серйозно, чи скоріш так, бо сказать нічого?

СЕРЙОЗНО!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Заходив на днях в укртелеком, листочки рекламні як лежали так і лежать..

3cdd643c4fa6.jpg

Був дуже неприємно вражений тим, що побачив. Касир за 5 хвилин до перерви зачинила віконце перед літньою людиною, якій було дуже проблемно пересуватись.

У куточку споживача була відсутня книга скарг, на прохання пояснити причину, тявкнула мол вас обслужили і радуйтесь. Нажаль поспішав і тому йти до керівництва не став.

Отаке вот вічномолоде бидло затесалось в ряди укртелекомівців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Соборності теж не мед. Відділення працює мало. І по 1-му чи 2 вікна. 2 вікна одночасно працюють лише 4 години. Потім починаються черги.

Штат скоротили? Чи ЗП зрізали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До уваги користувачів послуги "ОГО!"

З 1 червня 2010 року змінено тариф на тимчасове призупинення обслуговування на термін до 3 місяців. Відтепер тариф усього 12 гривень з ПДВ на місяць.

Це і є нові тарифи УТК ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З форуму ogo.in.ua - для Києва тарифи нові:

2 - 60

4 - 100

8 - 150

ультра - 200

А ми як негри... :(

шкода, не хороші в Укртелекома часи. З їхньою теперішньою фінансово-маркетинговою політикою від них народ "уходить" на ура. Я з 1-го 1Мб/с вже (з середини травня) перейшов на 512 Кб/с і з нетерпінням чекаю коли Beeline добереться до мого будинку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...коли Beeline добереться до мого будинку...

Добре коли є вибір. А я в приватному секторі мушу "уповать на мілость" телефонного монополіста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось як укртелеком іде на зустріч своїм абонентам :jeer: а народ потихеньку спригує до інших провайдерів, звісно ж якщо є тех. можливість :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоро будут новые тарифы от УТК. Например за 100 грн - 1мбит + абонплата за месяц за телефон + безлим по городу.

Ориентировочное время начала акции 05-06-2010

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну нових вже не буде.)..Технологія не дозволяє, а теперішні київські не завадило б :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене проблема з інтернетом :mdr:

Модем Калісто 821+R3 Тип зв'язку - PPPoE, ого+1. Дуже часто перестає мигати лампочка "інтернет" і не завантажуються сайти (хоча аська має статус "онлайн" - можливо таймінги розриву високі? Коли при цьому я пінгую, якийсь сайт - пінги є. І при тому не високі 52-60 мс. І таке зависання доволі часте (декілька разів на 5 хв) Сесія не розривається, помилки не вискакують. Таке враження, що усі сайти куди я хочу потрапити - "висять" У чому може бути причина такого розриву зв'язку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо в самому модемі.А те що аська в онлайні то не показник вона так може повіснути а повідомлення не приходитимуть. Якщо є можливість спробуй інший модем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну нових вже не буде.)..Технологія не дозволяє, а теперішні київські не завадило б :ok2:

Я имею ввиду за те-же деньги больше скорость:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо в самому модемі.А те що аська в онлайні то не показник вона так може повіснути а повідомлення не приходитимуть. Якщо є можливість спробуй інший модем.

Не має :( І цей на прокат в Укртелекомі беру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоро будут новые тарифы от УТК. Например за 100 грн - 1мбит + абонплата за месяц за телефон + безлим по городу.

Ориентировочное время начала акции 05-06-2010

А чого саме з суботи? Нелогічно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"ОГО!" + телефон. Разом дешевше!

Підводний камінь: "Для того щоб скористатись пропозицією необхідно подати заяву на користування телефоном без погодинної оплати та укласти додаткову угоду на користування "ОГО!" протягом 1 року."

Висновок: ФТОПКУ! Краще б тарифи нові ввели замість всяких непотрібних акцій.

Змінено користувачем NetSerpent
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"ОГО!" + телефон. Разом дешевше!

Підводний камінь: "Для того щоб скористатись пропозицією необхідно подати заяву на користування телефоном без погодинної оплати та укласти додаткову угоду на користування "ОГО!" протягом 1 року."

Висновок: ФТОПКУ! Краще б тарифи нові ввели замість всяких непотрібних акцій.

Чому не підняти швидкість в 2-ва рази. Он в Києві за останній місяць-два вже два рази піднімали швидкість в 2-ва рази і того х4рази...

А вони ще й хочуть на рік підв'язати під себе абонентів... Повний гон... З такими тарифами і на рік...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж зловив акцію з 05.06.

Так зловив, що до цих пір інтернета нема.

Луцькі "тьоткі" кажуть, що обрив на лінії, а київські сказали, що мабуть вам відключили за неоплату. Вже б щось однакове казали клієнтам, чи що ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Акція скінчилася.

УТ виявився в граблях не винен (сусіди порвали телефонну пару).

Тепіра цікавлять умови дійсних акцій ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з 5 числа, аплоад у всіх збільшився?

а то у мене ОГО1+, а аплоад показує більше 800... хоть має бути 512

MTI3NjQzMTE1NC05NjguOTY4LTg2OS4yNjItMC0xODMyNjA=.gif

Змінено користувачем Oli
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть знову готують нові тарифи і тестують лінію :D

І цікава новина для Киян

З 7 червня 2010 для абонентів м. Київ в тарифних планах ОГО! 2, 4, 8 швидкість передавання інформації до споживача від інших абонентів мережі Укртелекому не обмежується і залежить лише від особливостей технології та можливостей лінії та кінцевого обладнання абонента.
Змінено користувачем Yurik89
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...