Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Alegzander

Ну якщо ви взмозі платити за ультру без незручностей, то краще не переходити, безліміт на 24 мегабита це сила, а ліміт - він і в африці ліміт, сьогодні не використав , а от завтра приперло, тому якщо проблем з оплатою немає - навіщо лишній клопіт...

Ще хочу запитати, сьогодні ходив в укртелеком, хотів нет відключити , а там вихідний (а колись вроді до 2х в суботу працювали), то хочу уточнити, що з собою потрібно мати для відключення? і чи відключать мене в кінці місяця (30го числа)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Alegzander

Ну якщо ви взмозі платити за ультру без незручностей, то краще не переходити, безліміт на 24 мегабита це сила, а ліміт - він і в африці ліміт, сьогодні не використав , а от завтра приперло, тому якщо проблем з оплатою немає - навіщо лишній клопіт...

Якраз хотілося б зменшити витрати на інтернет ,+більшу швидкість віддачі - зараз реальна швидкість 14Мбіт/с / 1,5Мбіт/с за 200грн + звязок рветься час від часу.

В принципі їх тариф 5/5 за 100грн. подобається...

Мабуть не лише я в роздумах про зміну провайдера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я завжди кажу: не влаштовує оператор - змінюйте на кращий.

Укртелекомом я користуюсь вже давно і обирав я його не по причині найвигідніших тарифів.

Мешкаю на Київському майдані.

Ні Візор, ні ДатаГруп, а ні наразі Білайн, не добрались до нашої скромної 9ти поверхівки.

Абонентам УТ рекомендую не спішити з переходом на Білайн, нікуди він від вас не втече. Думаю за 1-2 місяці ваш бюджет не постраждає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж аналогічно задумуюсь... за ті ж 100грн що зараз плачу за 1мб в ОГО там 5/5.... Те чи вистачить 300гб це питання окреме для кожного. В мене на ОГО статистика сумарно 160гб всередньому на місяць.. Тому теоритично повинно вистачати 300, хоча з іншої сторони тут вже і швидкість в 5 раз більше буде... А цікаво 300гб це теж сумарно чи тільки вхідного?

якби не було гадаю що повинно вистачати, тим паче що із внутрішньої мережі дещо скачувати можна, да і це ж не повне обмеження, потім просто знижується швидкість, по сторінкам лазити це не завадить..

Єдине що турбує це ндійність, ОГО як не як але я важаю надійний оператор і відразу перепригувати і не хочеться. Але з іншої сторони люди що перейшли усі відзиваються позитивно... напевно ще трішки подумаю і перейду, на крайняк вернутись назад до ОГО не так довго...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А моя статистика була при 8 Мбітах в межах 350-500Гб/міс.

Вчора я придбав "Велику ложку" (Zyxel 660ru2) щоб гамати ОГО ще більшими ковтками!

Після зміни Д-Лінк2540 на Zyxel за 15 год жодного обриву, а сьогодні десь годину назад ще й модуляцію АнексМ ввімкнули!

Ітого: 16МбітDown/1,6Мбіт up, ОГО для мене поки що найкращий оператор за свої кошти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще хочу запитати, сьогодні ходив в укртелеком, хотів нет відключити , а там вихідний (а колись вроді до 2х в суботу працювали), то хочу уточнити, що з собою потрібно мати для відключення? і чи відключать мене в кінці місяця (30го числа)?

Відключають рівно за місяць з того числа, що ти написав заяву на відключення. При собі потрібно мати паспорт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А цікаво 300гб це теж сумарно чи тільки вхідного

це тільки для вхідного. У особистому кабінеті на їх сайті є статистика переданого та прийнятого трафіку, тому легко контролювати.

Я особисто за перший день з інета витягнув тільки 4 Гб, інше все (~20 Гб) брав з берлоги, DC хаба. Та і впринципі вінти та фінанси на диски не гумові))

p.s. Вибачте за офтоп , відповів людині.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а безлім із швидкістю вхідного трафіку 100 Мбит/с слабо? Тільки це в Києві... :angry2:

post-3238-1272215222,84_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще хочу запитати, сьогодні ходив в укртелеком, хотів нет відключити , а там вихідний (а колись вроді до 2х в суботу працювали), то хочу уточнити, що з собою потрібно мати для відключення? і чи відключать мене в кінці місяця (30го числа)?

Відключають рівно за місяць з того числа, що ти написав заяву на відключення. При собі потрібно мати паспорт.

Ще додам, що паспорт має бути на оообу якій підключений телефон.

Якщо підключався по акції, і користувався менше року, ще штраф 100 гривень.

Сам теж недавно відключив, так як 100 гривень за 1 Мбіт, при майже вдвічі меншій платні в конкурента...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самый дешевый и быстрый интернет в Японии

Cреднестатистический японец платит за доступ в интернет со скоростью в 61 Мб в секунду всего $16. К такому выводу пришли аналитики американского Фонда информационных технологий и инноваций. Согласно исследованию, в первую пятерку стран, чьи жители могут наслаждаться «дешевым и быстрым» интернетом, помимо Японии также входят Корея, Финляндия, Швеция и Франция. США находятся лишь на 15-м месте – средняя по стране скорость доступа в сеть там составляет около 5 Мб в секунду, что почти в 10 раз меньше, чем в Японии.

Существует явная зависимость: чем «толще» интернет-канал, тем дешевле в перерасчете на мегабит трафика платят пользователи в месяц. В Японии – 27 центов, в Корее – 47, а в замыкающей топ-10 Норвегии уже на порядок больше – $4.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а безлім із швидкістю вхідного трафіку 100 Мбит/с слабо? Тільки це в Києві... :angry2:

це для юридичних осіб , підприємств, забудов, до яких тягнуть оптику в Києві. Фіз. осіб Топнет не підключає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nameless, floor

Дякую, значить сьогодні смислу відключати йти немає, хочу ж щоб відключили вкінці місяця...

А ще таке питання - який там графік роботи? субота вихідний, а з Пн-Пт з якої години по яку, щоб знову лишній раз не ходити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще таке питання : в мене в виборі майбутнього тарифного плану була "ультра" , сьогодні заходжу (щойно), а її вже немає... що це таке, чому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 напиши заявочку з сайта my.ukrtelecom.ua

ем.. а де це саме писати? напишіть будь-ласка детальніше...

Змінено користувачем NeoN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вишліфували канал і все стало супер DOWN 20 Mbit / UP 2 Mbit.

Працює відмінно. Втрат немає. Висновок остання миля не якісна.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще таке питання - який там графік роботи? субота вихідний, а з Пн-Пт з якої години по яку, щоб знову лишній раз не ходити

Пн-Чт 9,00-17,00

Пт 9,00-16,00 (вроді)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новий тарифний план «ОГО! 512-2010»

30.04.2010

З 1 травня 2010 року для фізичних та юридичних осіб по всій території України введено новий привабливий тарифний план «ОГО! 512-2010». Відтепер, усього за 60 гривень на місяць насолоджуйтеся найпопулярнішою послугою «ОГО!» на швидкості до 512 Мбіт/с!

Перевірити наявність технічної можливості підключення послуги «ОГО!» та подати заявку можна:

* на сайті my.ukrtelecom.ua

* у відділеннях Укртелекому;

* за телефоном Контакт-центру 0 800 506 800 (з фіксованої мережі — безкоштовно)

* придбавши стартовий пакет «ОГО! Start».

Докладніше про новий тарифний план «ОГО!512-2010».

Инфо. Я себе уже заказал :)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому на офіційному сайті у розділі "тарифи" не має цього тарифного плану?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:_07: а колись чекали 2мбіта за 100грн. було таке? добре шо я спригнув до іншого провайдера тепер совсім не жалію))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І нашо дорога Ультра. Респект  

Ти скоро за електроенергію, шо потрачена на скачування 1,4 ГБ на 512 кбіт/с заплатиш більше, ніж за інтернет. все до того йде.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...