Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Зустрічаємо з 1 квітня тарифний план «ОГО! Ultra»

Необмежений доступ до Інтернет зі швидкістю:

до 24 Мбіт/с (приймання);

до 3 Мбіт/с (передавання)

1 поштова скринька з дисковим простором 1 Гбайт,

послуга антивірусного захисту («ОГО!Антивірус»)

Всього 200 грн./30 днів з ПДВ

З 1 квітня 2010 року відмінити можливість замовлення абонентами (фізичними, юридичними особами) телефонної мережі ВАТ «Укртелеком» тарифних планів «ОГО!4+», «ОГО!8+», «ОГО! - 1 Office+», «ОГО! - 2 Office+», «ОГО! - 4 Office+» послуги «ОГО!».

Змінено користувачем Basil
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю що некожна лінія пітримуватиме

Необмежений доступ до Інтернет зі швидкістю:

до 24 Мбіт/с (приймання);

до 3 Мбіт/с (передавання)

Доречі як можна про-вірити лінію. Можливо хтось із бордовців (з Укртелекома) допоможуть?;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://my.ukrtelecom.ua/ua/group_wide/dsl_init/tariff/ тим хто все про 1 квітня думає Змінено користувачем nikolas
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Н-да, для користувачів найпопулярніших тарифних планів 1+ і 2+ нічого не змінилося. Зате користувачі 4+ при переході на "Ультру" зможуть використовувати максимальну швидкість (яку дозволяє якість лінії) за ті ж гроші. А враховуючи те, що мало яка лінія видасть більше 8Мбіт, то користі з "Ультри" майже немає. Шкода.:(

Змінено користувачем NetSerpent
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) А ви думаєте це правда? Сьогодні перше квітня. ))) Та щей Ви замінили який великий крок 2Мбіт і відразу 24Мбіт. Щось це не розумно з їхнього боку.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви думаєте це правда? Сьогодні перше квітня.

І тим не менше, тариф уже доступний на сайті самообслуговування. Я б на місці охочих не зволікав ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То певно на 7 лінії можуть витягнути, у мене тільки 1,2...а до цього були до 4 мбіт тарифи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То певно на 7 лінії можуть витягнути, у мене тільки 1,2...а до цього були до 4 мбіт тарифи

Тут треба дивитись яка в тебе лінія. Якщо вона може витягнути там 18 мб/с і т.д. то після дзвінка в ТП тобі поставлять інший профіль, і вищі тарифи в тебе також з'являться

4+ і 8+ тарифів вже взагалі нема, є тільки 256, 1, 2, 24

Змінено користувачем Slate
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неезнаю шо там у вас появилось но вот я повівся на такий тариф.. алеж його нема в списку в мене :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогічно тариф відсутній.Можливо треба телефонувати на Київ шоб вони провірили канал і якщо дозволить тоді може появиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Он появится только тогда, когда вам поставят профиль повыше. А чтобы поставить профиль нужно, чтобы линия была хорошая (небольшие затухания, хороший уровень соотношения полезного сигнала к шумам)

Звоните в ТП в общем, там вам все скажут) Хотя судя по моим данным, некоторые отделения еще не получали приказа на новый тариф..

Змінено користувачем Slate
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ех.. жаль що бюджетні тарифи без змін *(

так надіявся за 100грн получити 2мб швидкості...

Зважаючи на ймовірну приватизацію Укртелекома влітку, наступна зміна тарифів не на плані.. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Он появится только тогда, когда вам поставят профиль повыше. А чтобы поставить профиль нужно, чтобы линия была хорошая (небольшие затухания, хороший уровень соотношения полезного сигнала к шумам)

Звоните в ТП в общем, там вам все скажут) Хотя судя по моим данным, некоторые отделения еще не получали приказа на новый тариф..

Не подскажете номер, по которому нужно звонить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я перешел

что я раньше платил 250 грн.. за 8 мегабит, сейчас буду платить 200 грн.. за, по крайней мере, надеюсь - не меньше 8-сьми... :smile-zachot:

Ще є на борді такі щасливчики? Можете викласти скрін сторінки з вибором Ультри?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звонил сегодня на ТП. Оставил заявку, сказали потестируют линию и тогда откроют Ультру, если с линией всё гуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю що некожна лінія пітримуватиме

Доречі як можна про-вірити лінію. Можливо хтось із бордовців (з Укртелекома) допоможуть?;)

можес сам перевірити на модемі D-link в меню systems.Adsl там є пункт меню на скільки залочений модем UP and DOWN stream (прошу не путати з профілем на який залочений модем)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надиво швидко з'єднало з оператором техпідтримки (1хв). Замовив збільшення профілю порта. Казали чекати максимум добу - профіль постараються підняти до максимально можливого для лінії і далі самому вибирати тариф на сайті.

Зараз плачу 200 за 4.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю що некожна лінія пітримуватиме

Доречі як можна про-вірити лінію. Можливо хтось із бордовців (з Укртелекома) допоможуть?;)

можес сам перевірити на модемі D-link в меню systems.Adsl там є пункт меню на скільки залочений модем UP and DOWN stream (прошу не путати з профілем на який залочений модем)

дай скрін, якщо можна, теж цікавить, там декілька пунктів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можес сам перевірити на модемі D-link в меню systems.Adsl там є пункт меню на скільки залочений модем UP and DOWN stream (прошу не путати з профілем на який залочений модем)

А як на TP-link 8840 не підскажеш? Ато щось подібного не можу найти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Attainable Rate (Kbps) в модемах не дуже то і дивіться, він трохи хибний. Реальні параметри нижчі.

Якість лінії можна приблизно розрахувати по параметрах:

SNR Margin (dB):

Attenuation (dB):

Rate (Kbps): (швидкість порта, яка у вас стоїть)

Ось також є калькулятор, який приблизно рахує яка може бути швидкість при введених параметрах

http://www2.farina1.com/adsl/

Змінено користувачем Slate
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...