Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

по слухам, с 1 апреля будут новые тарифы на ого, с 29 марта должны быть доступны новые тарифы в режиме "выбор будущих тарифных планов".

чтото не сильно тарифы появились

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

в мене теж була така проблема. Просто старі кабелі можуть мати скрутки під штукатуркою і до пори до часу все нормально працює, звичайно для телефонних розмов цього достатньо, а ось для АДСЛ ні йдуть обриви.

Я поміняв вхідний кабель (телефонний) на виту пару від крос коробки (Укртелекома на площадці) до спліттера і все стало нормально працювати.

Змінено користувачем jeck
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У кого пропадає інет, звоніть у київ у підтримку....

У нас теж лінк 2540у . на протязі двох тижнів не стабільне зєднання.... буває зовсім нету не має

Звонив у підтримку....сказали, що то в них.... на протязі дня вирішать проблему...... Зара нет вже добре працює....а два тижні.....самі обриви...скорость мала..

Хоча я думав шо то в нас проблема у лінії або в модемі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоже сталкивался с проблемой обрывов связи на УТ при использовании D-link 2500U. Обрыв происходил с цикличностью 15-25 минут.

При этом использовались 2 разных модема. Обновления прошивки производились с учётом аппаратной ревизии устройства и зависимости типа линии поддерживающего устройства.

Модем с аппаратной ревизией D3 довести до оргазма (что бы не обрывал) не удалось. Линию тестировали сотрудники УТ и граблей не обнаружили. Модем же с ревизией С1 и по сей день прекрасно работает без обрывов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На "важких" лініях при довжині більне 4 км від АТС (приклад Дубніська кільце) D-link HW C і HW D3 на справлялись навіть ADSL то бачив то не бачив, представники Укртелекому написали акт підключення не можливе з технічних причин.

Для даного підключення при подачі заявки спочатку D-link модем ADSL порт бачив після "тестування" лінії, прийшлось самому прочистити терморезистори (захист від блискавок на повітряних лініях).

При встановленні Zyxel Prestige 660-RT2 з"єднання з ADSL портом АТС4 встановилось на 512kBs тобто стабільна робота можлива на швидкості 256kBs і вже працює 2 міс. людина довільна :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проскануй мережу на наявність покриття оператора Utel або 255 07

Луцький саппорт Укртелекому (74-70-30, 74-70-31, 24-32-33, 24-59-66) переадресовано на Київ 0-800506800

Це добре чи погано?

Просканував мобілкою в режимі UMTS - оператор UA 07 - Що це таке?

Погано- дзвонив і чекав спочатку автовідповідач 10хв., а потім 30хв. оператора тех. підтримки :angry2:

Змінено користувачем hyrurg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просканував мобілкою в режимі UMTS - оператор UA 07 - Що це таке?

Погано- дзвонив і чекав спочатку автовідповідач 10хв., а потім 30хв. оператора тех. підтримки

____________________________________________________________________________________________

Дзвоніть 747015

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і день то тільки почався :)

Ось вже і закінчується...

"сегодня" заканчивается в 12 ночи (с) строитель

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"сегодня" заканчивается в 12 ночи (с) строитель

- Надія вмирає останньою,- сказала Віра вбиваючи Любов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, а що ви чекаєте, просвітіть? нових тарифів? :D

Особисто я чекаю нормальної роботи інету на dsl. А то сьогодні пінг на шлюз 10.50.1.2 менше 100 не буває, і спідтест втричі нижчу швидкість DL показує :blink:

Змінено користувачем Slate
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

____________________________________________________________________________________________

Дзвоніть 747015

цей номер для бізнес-абонентів, нах :angry2:

В мене після нічних проблем на Укртелекомі швидкість в два раза впала :angry: . А ця довбана тех. підтримка-знову 40хв. чекати і музику слухати, за...ли :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні теж маю проблеми з Укртелекомом. Дзвонив в службу підтримки по тел. 0-800-506-800. Наслухався музики і більше нічого.

Так Укртелеком бореться за свою клієнтуру, природні монополісти хренови.

А що взагалі сьогодні з Укртелекомом?

Змінено користувачем Smith
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що взагалі сьогодні з Укртелекомом?

Готуються до переходу на нові вигідні тарифи. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Готуються до переходу на нові вигідні тарифи. ;)

В такому випадку у них побільшає клієнтів просто ппц. :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таніби все нормально зі скоростю 1мб

MTI2OTg4ODg1MS0xMjM4LjI5MS00MzUuMzY2LTAtMTgzMjYw.gif

виклади результати команди

tracert 10.50.1.2

будь-ласка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Близько 00.15 дзвонив на Київ по причині відсутності Інтернету, Людина мені повідомила що в них там якась проблема на сервері і інтернет буде після 3.00 год,

- "але не переймайтеся, якщо інету не буде до 8.00 ранку" :ohmy:

Я думав, що це пов"язано з зміною тарифів. І що проснуся зранку і будуть нові тарифи, а тут дзуськи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дозвонився до так званої техпідтримки - оператор №78 - таке враження що сам з собою поговорив, - весь час мене перепитував чи роутером чи бріджем модем налаштований, щось жував, мені здалось що він перший раз за компьютером сидить, каже-поміняйте ай-пі ДНС-сервера, поміняв-ніхера, ще гірше стало. Тоді каже-я вас записав, передам заявку технічному відділу хай розбираються на протязі 24год., і треба щоб весь час модем був включений. Брєд, я Дууууже злий :mdr: 

http://board.lutsk.u...pravila-rozdlu/

1.1 Наступні дії вважаються дрібними порушеннями правил:

1.1.11. Недоречне, або неправильне вживання технічної термінології

Змінено користувачем Tum@n
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня пока все нормально, хоть и тариф временный взял себе 256/128 :sq_ye: но инет работает на заявленной скорости

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...