Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Я вчора після ремонту підключив назад інет. Запускаю торренти , а в мене швидкість збільшен в 2 рази.

Підключений я до ОГО +1.Перевірив тариф на сайті все вірно.

Живу в Луцьку не в Києві.Сьогодні заїду перевірю , чи не впала.

Ти часом не uTorentom 2.0 користуєшся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основний упор на 3G. Про розвиток звичайного ОГО по дротах майже ні слова.

Абонент отримає 2000 нетарифікованих хвилин для розмови в мережі Укртелекому (мобільної та фіксованої), а також привабливі тарифи для дзвінків на мережі інших операторів України і за кордон.

На який період надаються ті 2000 хвилин? До повного використання, на місяць, рік? Де їх побачити/перевірити? В себе на залишку я спостерігаю тільки 1 год. 6 хв. для дзінків всередені мережі, які в мене є ще з минулого року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок підвищення швидкості з 1-го квітня - на 100 % лажа (моя думка), бо в даному випадку цю подію давно вже піарили б (сьогодні вже 25 число, а офіціозу повний "0")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене дуже цікавить, скільки протримається якість «ОГО! Мобільний Необмежений». Адже в обладнання напевно є якийсь ліміт, і коли на цей тариф перейдуть всі жителі сільської місцевості, де звичайний ADSL провести неможливо, от тоді і почнуться проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли на цей тариф перейдуть всі жителі сільської місцевості, де звичайний ADSL провести неможливо, от тоді і почнуться проблеми.

Дякувати богу, у сільській місцевості любителі інтернету потрапляють в опу національний роумінг, так шо вони не зроблять погоди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене дуже цікавить, скільки протримається якість «ОГО! Мобільний Необмежений». Адже в обладнання напевно є якийсь ліміт, і коли на цей тариф перейдуть всі жителі сільської місцевості, де звичайний ADSL провести неможливо, от тоді і почнуться проблеми.

Обладнання Укртелекому, в основному, встановлено лише в областних центрах, тому сільські жителі будуть використовувати національний роумінг, а там вже обмежування на скачування і навантаження буде на мережу Київстар.

Карта покриття

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 не думаю....адже EDGE то лімітований а в селі ж 3G нема.....так випередив..

надыюсь вони скоро змінять цю нездорову тенденцію і провідний ОГО інтернет стане дешевшим а безпровідний то вже взагалі халява став :rolleyes:  

Змінено користувачем Witiok
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основний упор на 3G. Про розвиток звичайного ОГО по дротах майже ні слова.

«Укртелеком» планирует осенью 2010 г. начать предоставление услуги высокоскоростного интернет-доступа на основе технологии FTTB («оптика к дому»). Об этом сообщил председатель правления компании Георгий Дзекон. К осени 2010 г оператор планирует подготовить сеть, позволяющую подключить до 170 тыс. портов в основных областных центрах Украины.

Тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцький саппорт Укртелекому (74-70-30, 74-70-31, 24-32-33, 24-59-66) переадресовано на Київ 0-800506800

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с.Забороль входить до мапи обслуговування?

Проскануй мережу на наявність покриття оператора Utel або 255 07

Луцький саппорт Укртелекому (74-70-30, 74-70-31, 24-32-33, 24-59-66) переадресовано на Київ 0-800506800

Це добре чи погано?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене дуже часто пропадає ДСЛ лінія(кожен день по пару раз) і в модемі частенько збиваються настройки.Раз на тиждень буває а то й більше(D-Link 2500)Вже замучився дзвонити на Укртелеком.Вони відповідають що з лінією все нормально,навіть поміняли були щось на лінії.Подзвонили сказали що більше пропадати не буде.Але нічого не змінилось!Можливо це справа у модемі?Підкажіть будь ласка модель(бажано D-Linka)найкращу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Якщо збиваються настройки підключень міняй модем..

Найкращу? D-link? боюсь ти глибоко помиляєшся...візьми щось із Zyxel Prestige..660-RT2, 660-Ru2 

Змінено користувачем Witiok
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене дуже часто пропадає ДСЛ лінія(кожен день по пару раз)

прийду і поможу звони деталі в ПП

є в наявності Zyxel Prestige..660-RT2 новий можу взяти з собою

Змінено користувачем jeck
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Прошивки які тільки не пробував.У бріджі ДСЛ пропадала так само але настройки не так летіли.Я хотів Д Лінк тому що просто знаю як їх настроювати а з іншими все буде по іншому,але все ж візьму краще не Д лінк 

Змінено користувачем Tum@n
Питання відносно гарантій, цін і тому подібного попрошу з'ясовувати в приваті.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.

Змінено користувачем Tum@n
Тематика даного розділу не охоплює продаж мережевого обладнання.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це вічна проблема 2500 - "не было ни единого разрыва!". Не всі прошивки допомагають.

Поміняй на модель вищу типу 2600/2640 чи аналоги. ТАкож інші виробники. Ще, можна погратися із сплітером, може він "підгорів" ??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...