Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

у телекомчегов и так цены "демократичные"

Пчолка. 3Мбіт за 100грн, підходить?

Виберіть місто зі списку - Луцка нет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

у телекомчегов и так цены "демократичные"
Пчолка. 3Мбіт за 100грн, підходить?

Виберіть місто зі списку - Луцка нет

Плюс у меня такое чувство как в пословице "Чувствую что меня нае....т но понять где не могу" :)

Змінено користувачем dimmon
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дві зірочки біля цього мегатарифу В рамках послуги «Прискорюйся» абонентам надається в два рази більша швидкість протягом перших 50ГБ трафіку. Після вичерпання 50 ГБ протягом календарного місяця швидкість доступу до мережі інтернет у безлімітних тарифах буде наступною: «Безліміт 69» – 0,512 Мбіт/с, «Безліміт 99» - 1,5 Мбіт/с, «Безліміт 159» – 3 Мбіт/с, «Безліміт 209» – 5 Мбіт/с. Акція діє до 15.01.10.

..Послуга прискорюйся включена за замовчуванням усім абонентам....так шо 50 Гіг буде на шв. 3 мугабіта, а потім буде те що вони називають мегабітом :)..хм. чи то до 1 мегабіт

Змінено користувачем Witiok
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так питання було

Скажи мне у какого провайдера цена со скидками меньше чем цена без скидок Укртелекома и так чтобы без всяких приколов типа контракт на 3 года вперед и так далее
, а доступність послуги - це вже зовсім інше питання :)

Witiok, за 100грн там 9Мбіт, після викачки 50Гб стане 3Мбіт, читай уважніше

Змінено користувачем NetSerpent
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якість послуги це вже третє питання :)

Так ні, Безліміт 99» - 1,5 Мбіт/с- стане..то цей за 100 грн..

Чиаємо форуми і радіємо що качаємо вільно собі на ОГО

Змінено користувачем Witiok
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оффтоп

А по вищенаведеній ссилці на Пчьолку - помилок, що ппц!

Ото неуки... :jeer:

Змінено користувачем BACbOK
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То все таке, от сьогодні була штука така, підключили людину за один день:

вранці зазвонили шоб активувати заявку, а ввечері подзвонили сказали що можна користуватись інтернетом...

респект і уважуха...

во работають люди...

маладца

Така штука буває щодня;) якщо у абонента все гуд) ми завжди так працюємо...( а не бігаємо по кабінетах і махаємо руками, що ми всіх знаємо і все можемо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене брат в Києві за 8 мегабіт платить 100 грн.

А у меня есть знакомый, у которого есть брат, и у его жены племянник двоюродной тетки знает парня который платит 10$ за 100 мегабит скорости, но с ограничением траффика в три гигА:) и в Израиле правда. Но ведь факт есть ;)

Змінено користувачем TreNeR
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сайт дає відповіді на всі питання.

поки що, нажаль, наші сподівання не підверджуються :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отото Новина млін...нема слів!а мені получається,простому користувачу подарка ніякого.Тікі пару челів переведуть на нові тарифи,бо вони самі не змогли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу народ швидко до хорошого звик.

Інет є, якість нормальна, ціна конкурентноспроможна.

Чого ж слів нема? Подякувать і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Намана-намана. Завжди хочеться більшого (і бажано нахаляву), але потрібно цінувати те, що маєш. Більшість недавно з дайл-апа злізли, а вже їм космічні швидкості, а то і оптику подавай.

Змінено користувачем NetSerpent
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

діло навтіь не в ожирінні чи ще чомусь.Просто хочеться більшого а не хотьби на місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

діло навтіь не в ожирінні чи ще чомусь.Просто хочеться більшого а не хотьби на місці.

На основні товари ціни піднімаються, і ніхто з цього чомусь проблем не робить... так чому інтернет повинен дешевшати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На основні товари ціни піднімаються, і ніхто з цього чомусь проблем не робить... так чому інтернет повинен дешевшати?

Во блін логіка! :angry: А три роки перед тим ціни на основні товари знижувались?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во блін логіка! :angry: А три роки перед тим ціни на основні товари знижувались?

Логіка немає, так як не завжди економічні фактори впливають на ціну...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна інтернету у всьому світі падає. Зокрема падає ціна вхідного трафіку - це нормально, а ось з висхідним троха не так. А вас, шановний Story жаба душить. Не заздри написано в писанні. Хто чекає, той дочекається, майте терпіння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ті нічого мене не душить,швидкості мені хватає і якість влаштовує впринципі,але хотілосяб зниження ціни.Тим більше "Ціна інтернету у всьому світі падає"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що в Луцьку хтось дешевше пропонує інтернет чим Укртелеком? та й ще з такою якістю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що в Луцьку хтось дешевше пропонує інтернет чим Укртелеком? та й ще з такою якістю?

Луцьк, не Луцьк, але ж людям хочеться ще дешевше... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене і так все влаштовує. Нє, ну хотілось би оптику, звісно, але то все від потреб залежить )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене і так все влаштовує. Нє, ну хотілось би оптику, звісно, але то все від потреб залежить )

Можуть. Головне потреби ! ;) (Я цікавився)

Щодо хочеться більшого. Я писав листа на УТК, про програму лояльності. І розгорнув кілька принципово нових та цікавих ідей. Так що, чекайте, якщо дослухаються ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...