Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

хз. Треба розбиратися і тестувати. Бачити реальну картину.

а можливо підкажете що ще зробити? все що зможу - викладу...

Щось фільтрує трафік, проблема програмного характеру - інфа 100%

ну крім каспера нічого такого вроді не стоїть... може він де "переобновився" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

З власних спостережень замітив що при коннекті можливе підключення до 2ух різних модулів(не знаю як вірно назвати): 1. (95.135.*.*), 2. (95.133.*.*).

При першому варіанті пінг на ukr.net від 35 до 42, а при другому від 29 до 32. Можливо причиною і є якраз 95.135.*.*.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

модем Callisto 821+R3 (так сказать простий рекомендованний "ОГО" )

чи допоможе перепрошити - ну не знаю, проблем ныколи не було, а тут ось почалося (це вже другий день так)

крім того - виклади ping на якийсь сайт, з якого тебе викидає.

ну я маю на увазі от з асі (і тому подібних клієнтів), , закачка файлів з обмінників (обривається в різних місцях), пробував Counter-Strike: Source пограти онлайн - там проблема конекту кожні 5-7 хвилин (подивився до 3х викидів і хватило)...

то в такому випадку куди пінг пробувати?

і саме 20-40 пакетів як задається?

Ти торрентом користуєшся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти торрентом користуєшся?

так, і з торрентами як раз проблеми не виникає (думаю через те що на пару пірів більше чи менше ролі не грає)

Вже пробував все: змінив антивірус, переставив вінду, брав інший модем, не допомогло, отже проблема не в мене, а в них чи на лінії..

А взагалі хто може стикався, якщо є бажання відключити нет (з можливим поновленням, але припустим більше чим на 3 місяці - тобто без плати по 24 грн, а взагалі відрубити), що для цього потрібно? Тобто до них писати заяву, якщо так то через скільки відключать і чи можливе швидке поновлення, які там може нюанси?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти торрентом користуєшся?

так, і з торрентами як раз проблеми не виникає (думаю через те що на пару пірів більше чи менше ролі не грає)

Вже пробував все: змінив антивірус, переставив вінду, брав інший модем, не допомогло, отже проблема не в мене, а в них чи на лінії..

А взагалі хто може стикався, якщо є бажання відключити нет (з можливим поновленням, але припустим більше чим на 3 місяці - тобто без плати по 24 грн, а взагалі відрубити), що для цього потрібно? Тобто до них писати заяву, якщо так то через скільки відключать і чи можливе швидке поновлення, які там може нюанси?

Неон ось тобі і відповідь коли в тебе іде повна закачка на весь канал і роздача на весь канал то в тебе всі проги відвалюються...

Спробуй змінити кількість активних підключень на менше... (якшо маєш ого 1+ то активних підключень 128 плюс швидкість закачки став 110 Кб/сек а аплоад 30 Кб/сек) ось і буде тобі щастя...

Змінено користувачем BiMW
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BiMW

Ні, я не так питання зрозумів мабуть, торентом користуюсь взагалі..

А сама проблема (тобто перебій звязку) відбувається взагалі без торента (і крім того торент не забиває весь канал чомусь, макс закачка в мене 115 -117 в торенті, в середньому 107, а отже на таку штуку як ася трафіку хватає точно) + обрив звязку пр закачці з обмінниківі т.д. БЕЗ закачкі та торенті!

А взагалі хто може стикався, якщо є бажання відключити нет (з можливим поновленням, але припустим більше чим на 3 місяці - тобто без плати по 24 грн, а взагалі відрубити), що для цього потрібно? Тобто до них писати заяву, якщо так то через скільки відключать і чи можливе швидке поновлення, які там може нюанси?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АГА :angry2: Укртелеком - це велика сила :mdr:

.... і така швидкість цілий день !

АГА :angry2: Укртелеком - це велика сила :mdr:

.... і така швидкість цілий день !

це при тарифі ОГО+

АГА :angry2: Укртелеком - це велика сила :mdr:

.... і така швидкість цілий день !

АГА :angry2: Укртелеком - це велика сила :mdr:

.... і така швидкість цілий день !

це при тарифі ОГО 4+

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот мое ого4

ви щаслива людина :) може хто підкаже що з цим лихом робити. Вже тільки що звонив в Київ -кажуть - є зараз проблеми в вашому регіоні, коли вирішать немає достовірної інформації

P.S яка дика несправедливість новопідключеним за 1 грн. 90 днів а нам.... - так хочеться купити кулемет :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яка дика несправедливість новопідключеним за 1 грн. 90 днів а нам.... - так хочеться купити кулемет

ось тут я згідний, як робити якусь акцію, то для всіх! чим ми гірші? тим що ВЖЕ клієнти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яка дика несправедливість новопідключеним за 1 грн. 90 днів а нам.... - так хочеться купити кулемет

ось тут я згідний, як робити якусь акцію, то для всіх! чим ми гірші? тим що ВЖЕ клієнти?

просто - хтось дуже хоче різко качнути "грошики" а канали не резинові, а ставлення до клієнтів таке - тому що монополія . Була б альтернатива завтра же від,єднався б!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була б альтернатива завтра же від,єднався б!

хм... ну можливо візор чи ДГ підійдуть? хоча... кожному своє, і прихильники є як і там так і тут!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та фатить гнать ) У нас (телекомівців) в договорі сказано, шо трабл мають рішить за сутки, якшо нє, то пишете заявко і вам перераховують вартість нету за місяць. в чом трабл? Ну були глюки раньше (десь місяць тому), тепер всьо чікі-пікі, а як нє, то дзвінок на Кийов рішає )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Харош гнать на ОГО. У меня при тарифе в 1 мегабит вчера всю ночь реально скорость инета около 10 мегабит была. Закачки ишли со скоростью около 800 Килобайт\сек. А вы говорите чудес не бывает :))

Змінено користувачем Therion
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня при тарифе в 1 мегабит вчера всю ночь реально скорость инета около 10 мегабит была. Закачки ишли со скоростью около 800 Килобайт\сек.

800 КБ/с = 6,25 мбіт/с.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу, це тільки торренти, а ще опера на 200 кб сек качала.

Коли повимикав все, speedtest.net показав 8.9 мегабіт

Змінено користувачем Therion
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Харош гнать на ОГО. У меня при тарифе в 1 мегабит вчера всю ночь реально скорость инета около 10 мегабит была. Закачки ишли со скоростью около 800 Килобайт\сек. А вы говорите чудес не бывает :))

щиро радий за вас :) - але не у всіх така швидкість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тай взагалі ніхто не казав що вони самі гірші, просто недолік що акції роблять для заохочення нових клієнтів, а старим ніяких приколів не буває, ось і все, і взагалі особисто моє питання було таким:

хто може стикався, якщо є бажання відключити нет (з можливим поновленням, але припустим більше чим на 3 місяці - тобто без плати по 24 грн, а взагалі відрубити), що для цього потрібно? Тобто до них писати заяву, якщо так то через скільки відключать і чи можливе швидке поновлення, які там може нюанси?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто до них писати заяву, якщо так то через скільки відключать

За місяць до відключення треба написати заяву.

чи можливе швидке поновлення, які там може нюанси?

Якщо хочеш відключити більш ніж на 3 місяці - тільки зняття. Повторне включення - в порядку черги і за наявності технічної можливості. Нюанси - може небути портів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повторне включення - в порядку черги і за наявності технічної можливості.

а я то думав за мною вже буде числитись місце, а не тут то було, ну але то й зрозуміло.

nameless

дякую, зрозумів, за місяць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:_29:

1)Хтось знає, що таке "інші послуги інтернет" в квитанції , за які кожен місяць нараховують по 50-20 гривень (користуюсь ого тільки 4 місяці).

2)Потім знову ж, що таке "Трафік ADSL" в квитанції, як в мене безліміт, нараховується десь по 90-30Гб.

3)Чому неможливо увійти в систему самомобслуговування укртелеком? Вводжу той параоль і логін що дали при підключенні і вибиває що щось неправильне :0091: .

п.с. номера 74-70-30,74-70-31 хоч коли небуть бувають незайняті :_17:

Змінено користувачем floor
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:_29:

1)Хтось знає, що таке "інші послуги інтернет" в квитанції , за які кожен місяць нараховують по 50-20 гривень (користуюсь ого тільки 4 місяці).

2)Потім знову ж, що таке "Трафік ADSL" в квитанції, як в мене безліміт, нараховується десь по 90-30Гб.

3)Чому неможливо увійти в систему самомобслуговування укртелеком? Вводжу той параоль і логін що дали при підключенні і вибиває що щось неправильне :0091: .

п.с. номера 74-70-30,74-70-31 хоч коли небуть бувають незайняті :_17:

http://my.ukrtelecom.ua/  там потрібно зареєструватись , (придумати логін і пароль)

сходи на ogo.in.ua і там знайди відповіді на свої питаня . ;)

і який тариф в тебе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При спробі зареєструватися видає

Ви вже зареєстровані.

Скористайтеся формою для вводу логіна та пароля.

та й статистику мою показує відображаючи мій логін.

Тариф 1+.

Змінено користувачем floor
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При спробі зареєструватися видає
Ви вже зареєстровані.

Скористайтеся формою для вводу логіна та пароля.

та й статистику мою показує відображаючи мій логін.

Тариф 1+.

Все такі дозвонися в сервіс і попроси щоб скінули(обнулили) пароль , логін , якщо попросити то можуть і казати який в тебе вже є пароль , логін.

при ого 1+ плата біля 100 гривень , в залежності від днів в місяці , а додаткові послуги платні , антивірус , почта , і якщо модем в них брав , то плата за оренду .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...