Перейти до змісту

АвтоСтоп


Рекомендовані повідомлення

потрібна допомога.військово службовець повертаєсься зі сходу.потрібно доставити його та службову собаку додому.автобус не бере,джава доїзд не організовує..

Напрямок Любешів-Дольск 6.06 після обіду. Можливий варіант і на наступний день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

На Світязь бусом ніхто не їде? Потрібно доставити з Єпіцентру рулон лінолеуму 4.5 м, ковроліну 4.5м та ще деякий дрібязок, ну і мене з дівчиною. Плачу 200 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В неділю 15.06.14 буду повертатись з Варшави на Луцьк може когось потрібно забрати з літака. Чи якісь речі привезти в Україну.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В субботу планируем ехать в Киев, есть 2 свободных места, назад в воскресенье. Машина - Мерс Вито, по цене сговоримся!)))

Писать в личку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В субботу планируем ехать в Киев, есть 2 свободных места, назад в воскресенье. Машина - Мерс Вито, по цене сговоримся!)))

Писать в личку!

В суботу хочу поїхати на Львів. Потрібно 2 місця, якщо хтось буде їхати пишіть сюди чи в ПП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

хто буде на вихідних в Києві та вернеться в Луцьк. треба купити ліки, в Луцьку таких немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра 04.07.14р о 07:00 іду до Шацька, можу взяти 3х людей, ціна 50 грн, заберу від будинку. тел 066 ІІ4 8О 41 Сергій, телефонувати можна сьогодні до 23:00.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вівторок, 08 липня

Луцьк-Київ, виїзд приблизно о 4 ранку

В той же день назад до Луцька, виїзд з Києва приблизно в 13-00.

Мікроавтобус, є 3 місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось буде їхати на днях, тижні в Камінь-каширський ?

Потрібно завезти телевозор)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їду з дружиною в Яремче (Карпати) в четвер, у неділю назад. Можемо взяти 2-х людей. Авто з кондиціонером. Ціна питання 500 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НА ПОНЕДІДОК 7 ЛИПНЯ ПОЇЗДКА НА ПОЛЬЩУ(Люблін)на закупи ціна 300 грн з людини в дві сторони.наступна поїздка 9 липня(середа)Легкове авто з кондиціонером.П.С Контрабанди не вожу ні в Польщу ні з Польщі. т.099-290-81-20

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через годину буду їхати з Світязя на Луцьк а ввечері їду з Луцька на Світязь, можу взяти 2-3 чоловік. Авто з кондиціонером. Тел. 0679204593

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14.07.2014 о 7 ранку їду у Львів, ч/з Дубно, бусом, ціна 50грн. кому цікаво телефонуйте 050-438-24-74

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра ніхто не їде на Світязь ? Можливо е номери телефонів до перевізників?

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21.07.2014 о 7 ранку їду у Львів, ч/з Дубно, бусом, ціна 40грн. кому цікаво телефонуйте 050-438-24-74

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21.07.2014 о 7 ранку їду у Львів, ч/з Дубно, бусом, ціна 40грн. кому цікаво телефонуйте 050-438-24-74

Під Львовом в районі с.Гамалїївка місцеві мешканці, переважно жінки, перекрили трасу Київ-Чоп на знак протесту проти відправки своїх дітей на Донбас.

Про це повідомляє Hromadske TV з посиланням на очевидців.

Люди просять віддати додому на лікування тіла поранених.

http://www.pravda.com.ua/news/2014/07/20/7032485/

__________

Це траса "через Дубно".

Змінено користувачем MrVes
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На неділю 27.07 на Світязь можу взяти пару людей не дорого. Можу підлаштуватись(забрати по місту)під пасажирів 099-290-81-20

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...