Перейти до змісту

Нарушения ДАИшников


Egoist

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 591
  • Створено
  • Остання відповідь

Це їм з рук точно не зійде, бо за кермом був активіст ДК, а вони це так не лишать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні два дибіла стояли білим жигулем на зупинці напроти Водоканалу, в заїзному кармані. Що заборонено ПДР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Півгодини назад волкі позорні стали білим лантухом 0242 під знак, і ще й на зупинці, на Відродження навпроти Приватбанку, і вже через 2 хвилини з синьо-червоною мігалкою доганяли вниз по Відродження бус VW - певно на зелений моргаючий світлофор повертав...

Я от собі думаю: а якщо по ПДР, то ДАЙцям на тому перехресті і немає де стати. То як їм тоді його контролювати/патрулювати/спостерігати?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В пятницю навпроти магазину*Ліга-нова*,це на Рівненській я зупинився,вийшов та поправив коврик в машині.Відразу сів і поїхав,а ГАЙці чекали і*стоп*мені.Спочатку я спокійно кажу,хлопці,ви ж бачили що я не стояв,нікого не висажував-зупинився і відразу поїхав.А вони-протокол.Ну тут вже мене понесло,я дістав камеру.Інспектор сказав,що якщо відео попаде в інтернет,то я буду мати справу с прокуратурою.Навіть на Конституцію зіслався.Але я не витримав і маленький шматочок*кіна* виклав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виписали 260 грн.Але я не полінувався,найшов свідків,шо до зупинки було більше як 30м.Та й на відео це зафіксовано(я ж тільки маленький шматочок відео виклав).І в пртоколі вони напортачили.Завтра піду до начальника,а якщо не вирішиться позитивно,то в суд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ці молоді пацани останнім часом реально борзіють і не бояться в барику під водочку на очі попастись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.Інспектор сказав,що якщо відео попаде в інтернет,то я буду мати справу с прокуратурою.Навіть на Конституцію зіслався.Але я не витримав і маленький шматочок*кіна* виклав...

Конституцією це він просто залякати хотів, тим більше, що 5-та стаття (здається, саме про неї він згадував) тут взагалі ні до чого.biggrin.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня шел мимо ЦУМа и увидел, как припарковались две машины сотрудников ГИБДД. Господа гаишники спокойно сидели в машинах а заполняли какие-то бумажки...

post-498-0-12747500-1293446133_thumb.jpg

post-498-0-09606000-1293446179_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це вже великий плюс, що порушення гаєрастів фіксується і викладається на форумі :smile-zachot:

А відносно рейду з фотовідеофіксацією з подальшою екскурсією в прокуратуру?

Може варто було б організувати таке дійство, коли буде достатня кількість свідків, та ще й

можливо юридично підковані учасники форуму до цього долучаться...?

Я, наприклад, готовий взяти участь, може авторитети форуму це теж приймуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це вже великий плюс, що порушення гаєрастів фіксується і викладається на форумі :smile-zachot:

А відносно рейду з фотовідеофіксацією з подальшою екскурсією в прокуратуру?

Може варто було б організувати таке дійство, коли буде достатня кількість свідків, та ще й

можливо юридично підковані учасники форуму до цього долучаться...?

Я, наприклад, готовий взяти участь, може авторитети форуму це теж приймуть?

Саме викладання порушень на форумі нічого не дасть, так як на це не реагує ні керівництов ДАІ, ні прокуратура та взагалі ніхто. Звернення в прокуратуру з фотками, імхо, також нічого не дасть - спустять на тормозах. Найефективніше на них (дайців) діє живе спілкування. Підходиш з увікненою камерою камерою і задаєш питання: чому порушуємо, покажіть схему патрулювання і т.д. Якщо раекція неадекватна, тоді в прокуратуру, але все по гарячих слідах, а не з фоткам річної давності. Приблизно так як працює дорожній контроль, найвдаліші їхні акції - в режимі реального часу: побачили, включили камеру, підійшли, загрузили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так і робив, бувало проганяв з рибних місць, особливо коли вони чули

мою розмову з диспетчером гарячої лінії. Їм хтось завжди передзвонював, і тоді

вони линяли. Хоча ігнорували в більшій кількості випадків.

Просто коли ти сам - перевага в свідках на їхній стороні, або слово проти слова.

Такий розклад не для нас.

А якщо буде 3-4 людини, а ще й хтось з цих людей юридично грамотний - тоді в прокуратурі

на гальмах зпустити заяву буде важче, чи навіть не можливо. Потрібно іди до кінця.

Просто потрібно щось змінювати - наша пасивна ненависть їх аж нітрохи не чіпає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто потрібно щось змінювати - наша пасивна ненависть їх аж нітрохи не чіпає.

так я за це й говорю, викладання фоток - це і є пасивна ненависть + мазохізм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, це варто обдумати.

Бо, можливо, будуть виклики в прокуратуру, або

доведеться по начальникам даєрастів ходити - а це в робочий час.

А от рейди можна і у вихідні робити.

Хоча прокуратура теж має стандартний графік...

Потрібно більше охочих, та й ідей для обговорення

підкинути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, це варто обдумати.

Бо, можливо, будуть виклики в прокуратуру, або

доведеться по начальникам даєрастів ходити - а це в робочий час.

А от рейди можна і у вихідні робити.

Хоча прокуратура теж має стандартний графік...

Потрібно більше охочих, та й ідей для обговорення

підкинути...

прокурори взагалі не дуже охоче приймають особисто, в луцькій прокуратурі повісили скриньку і всі скарги треба кидати туди, а тоді, якщо на те буде воля прокурора, то визвуть в кабінет. керівництво даі також нереально на місці застати (з власного досвіду спілкування з районною даі), там навіть немає кому листа прийняти всі морозяться - вислав рекомендованим листом.

а щодо особистих рейдів, не знаю, дайці для мене не саме найбільше зло. За два роки керування: три зупинки дайцями, всі три за реальні порушення, з цих трьох порушень тільки один протокол (оскаржений в суді, справу виграв), другий чекаю досі: пришлють не пришлють, а третій раз відпустили, бо погналися за іншим. Тобто в мене ще не накопичилося достатньо зла на них, щоб влаштовувати "охоту на відьм".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене весною особисто начальник ДАІ на Конякіна приймав.

Тон і поводження було схожим на повадки лікаря з "Кавказької полонянки" :lol: , коли

він Шуріка приймав.

Так справа не в тому, що не часто до..буються, а в тому що колись

таки допечуть по справжньому.

А вони не профілактикою ДТП займаються, а тупо бабло

косять, плюс зарплату з податків мають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може для початку тре заручитись якимось офф.тлумаченням/роз'ясненням від МВС/ДАІ про те, що співробітникам ДАІ заборонено порушувати ПДР взагалі і в частині правил зупинки-стоянки зокрема під час несення служби? Давайте або перечитаємо оті всякі накази (111 тощо), або напишемо листа в ДДАІ України, наприклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та це все можна і паралельно робити.

В ПДД чітко прописано хто і як може відступати від правил.

Ні в якому законі не вказано, що його можна порушувати.

А тим більше - посадовими особами, ким даєрасти і є (здається)

Важливіше заручитись підтримкою юриста, який може змоделювати відмазки

даєрастів, і вже керуючись ними дати дієві рекомендації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та це все можна і паралельно робити.

В ПДД чітко прописано хто і як може відступати від правил.

Ні в якому законі не вказано, що його можна порушувати.

А тим більше - посадовими особами, ким даєрасти і є (здається)

Колись дзвонив на гарячу лінію щодо того, що на ковельській об'їзній поставили на азс машину даї, а друга машина за 200м сховалась в кущах. На гарячій лінії сказали, що є відкритий режим несення служби, а є таємний і ніякого порушення в тому, що вони на живця ловлять, при цьому сидячи в кущах, немає. От так. :/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...