Перейти до змісту

Пропоную акцію - боротьба зі штрафами.


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

Щось я суть порушення все рівно не вловив. На фото добре видно знак "Рух тільки прямо". Яке він відношення має до ситуації?

Порушник повернув наліво :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 242
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Щось я суть порушення все рівно не вловив. На фото добре видно знак "Рух тільки прямо". Яке він відношення має до ситуації?

Порушник повернув наліво :(

Зверни увагу, в якому місці стоїть знак. Як на мою думку існують стандарти встановлення дорожніх знаків і в мому випадку якраз існує знак 4.6, якщо я не помиляюсь (Рух наліво і направо). 

По логіці, коли я їду, то на перехресті змушений глянути, чи немає часом якогось знака зправа при виїзді. А потім дивитись на дорогу, щоб не створити аварійної ситуації (в мому випадку дивитись по сторонам, пропускати транспорт, який рухається по Теремнівській). На фото видно, що знак розповсюджується на вул. Теремнівська. Такий самий знак стоїть як з однієї сторони так і з протилежної перед тим поворотом. Але знову ж таки зверни увагу, коли ти повернув з повороту, з якого виїхав я, де буде знаходитися знак? Правильно - позаду тебе. Я не провидець, не знаю, що показує перевернутий задньою частиною до мене знак. Моє твердження - на повороті, з якого я виїхав має стояти знак 4.6. Тим більше що він існує. І його ще ніхто не відміняв. 

Я не порушив. Але нехай вони доведуть мені, що порушив. Тому й існує суд, прокуратура.

Якщо помітили, фото зроблене наступного дня після того, як стався інцедент. Я спеціально їздив туда, для того щоб переконатись, що прав. Вчора я його навіть не побачив. Можливо по причині його занесення снігом. Тим більше, що навіть сьогодні багато знаків на Гордіюк були невидимі. Ось такі справи. 

І не називайте мене порушником. Старався раніше і зараз стараюсь не порушувати правил, по можливості. В місці особливо уважно стараюсь їздити. Порушників не зупиняють або зупиняють ненадовго. Ви самі це прекрасно знаєте. Я не так багато отримую грошів, щоб носити таку горду назву. 

Все. А можна було просто сказати - не переконали.

Так хто підкаже - куда, кому писати скаргу?

Боя вже майже наваяв, але ще на рахунок поведінки та відмови надати документи Даішником потрібно правильно сформулювати.

Зробив висновок - потрібно возити з собою купу паперів, упаковку чистих листів паперу, ну і краще бути депутатом, президентом.

А для ментів я в любому випадку буду п.....сом, оскільки відмовляюся поповнювати ту кормушку. 280 - не дуже великі гроші при сьогоднішньому курсі доллара, але в мене дитина росте. Краще ті гроші я на неї потрачу. Ну а якщо суд вирішить сплатити, дайцям тим нерви я ще попорчу. Не за те, що мене зупинили, а за те, що так вели себе. Бидлом себе я не вважаю. А те що Інтернетів начитався, то нічого в цьому поганого немає. Я ж за Інтернет гроші оплачую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Водители мстят гаишникам коктейлями Молотова

Впродовж останніх кількох тижнів у Кіровограді було зафіксовано кілька нападів на інспекторів дорожньо-автомобільної інспекції.

Одному з працівників ДАЇ підірвали автомобіль за допомогою "коктейля Молотова". Таким чином оштрафований водій помстився за складений протокол.

Після цього ДАІшники не наважуються їздити у формі за кермом власних машин. "Були такі випадки, коли виписав штраф у 425 гривень, і водій сказав, що пора вас уже відстрілювати. Ми не боїмося, але ж у нас у кожного є сім’я", - розповідає місцевий правоохоронець.

Керівництво ДАІ просить водіїв зрозуміти: інспектори лише виконують свою роботу, а незгоду з їхніми діями можна оскаржити.

Як відомо, 17 листопада 2008 року в Україні були значно підвищені штрафи за порушення правил дорожнього руху. Від початку введення в дію нового законодавства, водії-порушники вже сплатили адміністративних штрафів на суму 128,5 мільйонів гривень.

http://www.autosvit.com.ua/news5435.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Керівництво ДАІ просить водіїв зрозуміти: інспектори лише виконують свою роботу, а незгоду з їхніми діями можна оскаржити.
в чиновників які також зацікавлені в вашому штрафі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер вони будуть по маршрутках в цивільному переховуватись і фоткати

це вже реальне полювання на народ в якого ще залишилась 1000грн в кішені на солярку чи бензу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водители мстят гаишникам коктейлями Молотова

водій сказав, що пора вас уже відстрілювати.

а чи не пора відстрілювати порушників правил?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толік, є дві сторони барикад - водії і пішоходи.

Судячи з того шо ти понаписував в АвтоParty ти - пішохід, тому, нічого дивного :)

Є ще дві барикади - народ, і теперішня влада. От тут цікаво, на чиєму ти боці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я відстоюю свої інтереси.

а у даному випадку я скорше вбачаю тут відстоювання моїх інтересів-безпека на дорогах. тим більше мені заімпонувала прочитана в неті статистика по ДТП за грудень- удвічі менше смертей.

До речі, Харддрайвер, нещодавно хтось так помпезно прощався- хулі ти тут робиш?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водители мстят гаишникам коктейлями Молотова

Це тільки початок, бо народ вже довели до відчаю коли, за штрафи вішаються. А дайці вже взагалі "озвєрєлі", зупиняє чмошник, питаю причина зупинки, він каже "Те що ви їдете і є причина". Йому теж казали про калаш і відстрілювання. Він побажав щасливої дороги і поїхали далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я відстоюю свої інтереси.

а у даному випадку я скорше вбачаю тут відстоювання моїх інтересів-безпека на дорогах. тим більше мені заімпонувала прочитана в неті статистика по ДТП за грудень- удвічі менше смертей.

До речі, Харддрайвер, нещодавно хтось так помпезно прощався- хулі ти тут робиш?:)

Сорі не під своїм логіном написав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я відстоюю свої інтереси.

а у даному випадку я скорше вбачаю тут відстоювання моїх інтересів-безпека на дорогах. тим більше мені заімпонувала прочитана в неті статистика по ДТП за грудень- удвічі менше смертей.

До речі, Харддрайвер, нещодавно хтось так помпезно прощався- хулі ти тут робиш?:)

так ми тут боримось не з порушниками, а зі штрафами...

а відносно порушніків, я б сам їх стріляв...

мені як водієві набагато важливіше безпека на дорогах чим пішоходові, пішоходам однозначно безпечнше якщо вони уважні...

сам часто буваю пішоходом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А пригадуєте як колись було, спочатку дайці нагліли за 10-ку, вибігали з окопів махаючи палками і т.д., потім Ющенко вирішив розігнати цей непотріб який позорить Україну паралельно ведется жахлива статистика ДТП - все дуже погано і тут вони воскресають і вже з новими штрафами, які так весело приймались з Арсенієм у ВР, йдуть на боротьбу з правопорушниками. Ось вам і шахмати - спочатку штучно дозволяється і заохочується безпрєдєл а потім він героїчно ліквідовується - і всі аплодують.

п.с. плох тот пєшєход что нє мєчтаєт стать водітєлєм :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А пригадуєте як колись було, спочатку дайці нагліли за 10-ку, вибігали з окопів махаючи палками і т.д., потім Ющенко вирішив розігнати цей непотріб який позорить Україну паралельно ведется жахлива статистика ДТП - все дуже погано і тут вони воскресають і вже з новими штрафами, які так весело приймались з Арсенієм у ВР, йдуть на боротьбу з правопорушниками. Ось вам і шахмати - спочатку штучно дозволяється і заохочується безпрєдєл а потім він героїчно ліквідовується - і всі аплодують.

п.с. плох тот пєшєход что нє мєчтаєт стать водітєлєм :D

притягнуто за вуха дві дуже рознесені в часі події. цепочько нелогічне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

В Украине резко снизилось количество ДТП со смертельным исходом 25 мар. 2009, 13:33

После усиления ответственности за нарушение Правил дорожного движения в Украине значительно уменьшилось количество ДТП, сообщил сегодня начальник департамента ГАИ МВД Сергей Коломиец.

Фото: Корреспондент.net В ГАИ отмечают снижение количества ДТП

В частности, по словам Коломийца, за январь-февраль количество ДТП с пострадавшими уменьшилось на 38,1% по сравнению с аналогичным периодом 2008 года.

Вместе с тем количество ДТП со смертельным исходом уменьшилось на 42% (с 1045 до 606 человек), количество травмированных участников дорожного движения - на 40%.

"В 2007 году ежесуточно на автодорогах в среднем погибали 26 человек, а в 2008 году этот показатель снизился до 21 человека. При этом в период с 17 ноября по 31 декабря этот показатель составлял 15 погибших, а в январе-феврале этого года - 9 погибших в сутки", - заявил Коломиец.

По его словам, в Украине после введения новых санкций за нарушение ПДД ситуация с аварийностью является наилучшей по сравнению с Россией, Беларусью и Казахстаном.

Кроме того, Коломиец опроверг информацию о том, что сотрудники ГАИ применяют санкции преимущественно к владельцам недорогих авто.

Он заявил, что из 1,3 млн протоколов о нарушении ПДД 25% приходится на автомобили престижных марок. Что касается нарушений, которые были зафиксированы способом фото- и видеофиксации, количество дорогих автомобилей составляет 33,8%.

Ранее сообщалось о том, что в результате дорожно-транспортных происшествий в Украине в 2008 году погибло 632 ребенка.

по материалам РБК-Украина

Джерело

я думаю, цифри говорять самі за себе. і дуже промовисті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СП: Луценко призвал ГАИшников собирать штрафы "на грани фола" - TCH.ua

Доречі, Толік, пішоходам тут - не місце. Створюте розділ "пішоходи" - і там спілкуйтесь, скільки можна повторювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну але ж і "ліхачєй" поменше стало .... навіть йа тепер пристьобуватись почав =)

донабор!

а про пішоходів от шо хочу сказати ...

купа випадків, коли "воно" знає шо огого які штрафи, і летить на дорогу причому пофік де.. і пофік яке світло .... шо нє ? мало таких ?

візьот просто до пори до часу ... і проскакують ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СП: Луценко призвал ГАИшников собирать штрафы "на грани фола" - TCH.ua

Доречі, Толік, пішоходам тут - не місце. Створюте розділ "пішоходи" - і там спілкуйтесь, скільки можна повторювати.

Розказати тобі, куди тобі йти чи їхати? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо тут? А Велосипедистам можна пару слов сказать?

Діфото, у вас там своя пєсочніця- туда бігом, а то Хард січас ругатиме:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нада би голосувалку устроіть =)

приклад:

дорога з "отбойніком", з одної сторони іде пішохід, з другої тєло на вєліку! об*їхать і то і друге нереал! нада когось збивать ... ваші дії ?

імхо раціональніше збити тєло без вєліка ... а то ше потім вєлік йому ремонтуй .. якшо виживе ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Вместе с тем количество ДТП со смертельным исходом уменьшилось на 42% (с 1045 до 606 человек), количество травмированных участников дорожного движения - на 40%."

АГА! Какаето нескладуха с процентами. Если те 42 процента которые не умерли, значит получились травмироваными. Значит травмированых стало больше на 42%. В то же время травмированых по статистике стало на 40% меньше ---- ЭТО КАК? Вот так вот и замыливают глаза.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Вместе с тем количество ДТП со смертельным исходом уменьшилось на 42% (с 1045 до 606 человек), количество травмированных участников дорожного движения - на 40%."

АГА! Какаето нескладуха с процентами. Если те 42 процента которые не умерли, значит получились травмироваными. Значит травмированых стало больше на 42%. В то же время травмированых по статистике стало на 40% меньше ---- ЭТО КАК? Вот так вот и замыливают глаза.

звертаю увагу на фразу: уменшилось количество ДТП...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, Толік, пішоходам тут - не місце. Створюте розділ "пішоходи" - і там спілкуйтесь, скільки можна повторювати.

Harddriver, легше

давай я спочатку спробую визначати кому чи чому тут не місце. для початку не місце грубості і відсутності такту в спілкуванні

А шо тут? А Велосипедистам можна пару слов сказать?

а в мене 2 машини/2 велосипеда і ще дуже люблю гуляти пішки :) я хто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Вместе с тем количество ДТП со смертельным исходом уменьшилось на 42% (с 1045 до 606 человек), количество травмированных участников дорожного движения - на 40%."

АГА! Какаето нескладуха с процентами. Если те 42 процента которые не умерли, значит получились травмироваными. Значит травмированых стало больше на 42%. В то же время травмированых по статистике стало на 40% меньше ---- ЭТО КАК? Вот так вот и замыливают глаза.

звертаю увагу на фразу: уменшилось количество ДТП...

А я ещё раз обращаю внимание на 42 процента НЕ УМЕРШИХ. Их же всё равно сбили просто они не умерли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...