Перейти до змісту

Закупка на ChainReactionCycles


Yaryk

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 625
  • Створено
  • Остання відповідь

Прога для отслеживания посылок. Есть версия для андроида.

Для мене це простобезцінна прога! Шкода, в списку сервісів немає всіх тих, якими я користуюсь :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но Новую почту почему-то не трекает, хотя в списке есть. А по поводу сервисов, можно обратиться к разработчику, дать пару трекномеров, он сервисы добавит ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Завтра буду проплачувати замовлення.

Ще є місце, можна докинути товарів на 30-50 євро ;)

Доставка буде безкоштовна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

в следующий заказ, добросьте пожалуйста вот этот ключик :

http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?ModelID=55935

как раз такой нужен, накидной и цена хорошая

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-моему, хорошая новость для любителей заказа товаров через интернет (полный текст статьи):

Украинцам разрешат беспошлинно ввозить товары на тысячу евро

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-моему, хорошая новость для любителей заказа товаров через интернет (полный текст статьи):

Украинцам разрешат беспошлинно ввозить товары на тысячу евро

На 1000 можна тільки багажем або ручною кладдю. Поштою поріг підняли тільки до 300 євро, але великикй "+", що податком обкладається не вся сума як зараз, а сума котра перевищує поріг (300 євро). І ще не відомо коли все це вступить у дію, скоріше всього з прийняттям нового митного кодексу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

300 євро це вже і так непогано :)

З'являється можливість завезти більше різноманітних рам, вилок, коліс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немного про сроки принятия. Хочется верить...Как раз под новогодние распродажи :smile3:

Проект Таможенного кодекса может быть рассмотрен в ВР в ноябре – Гостаможслужба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

http://korrespondent.net/business/economics/1279352-rada-razreshila-ukraincam-besposhlinno-vvozit-tovary-na-dve-tysyachi-evro

Рада дозволила українцям безмитно ввозити товари на дві тисячі євро

Запитання для тих хто часто займається посилками з-за кордону:

Верховна Рада збільшила неоподатковувану максимальну сумарну вартість товарів, що ввозяться в ручній поклажі або в супроводжуваному багажі один раз у 10 днів, з 0,2 тис. до 2 тис. євро.

Що таке "супроводжуваному багажі"? Воно стосується відправок поштою чи кур'єрськими службами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не стосується, звичайно.

57) супроводжуваний багаж – товари, що належать громадянам, і переміщуються через митний кордон України у багажних відділеннях транспортних засобів, якими прямують ці громадяни, з оформленням багажних документів;
(ц) митний кодекс

Стосовно пошти та міжнародних експрес-відправлень є окрема стаття:

Стаття 160. Оподаткування товарів, що переміщуються у міжнародних поштових та експрес-відправленнях

1. Товари (за винятком підакцизних), що переміщуються у міжнародних поштових або експрес-відправленнях протягом однієї доби на адресу одного одержувача, якщо їх фактурна вартість не перевищує суму 300 євро, звільняються від оподаткування.

© http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?pf3511=40331

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

вдруг кому-то пригодится. ваучер на 10% скидку на чейне, вне зависимости от суммы. работает до шестого декабря :

ROW10%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Відтепер посилки з bike-components.de приходять не на пошту, а доставляються кур'єром в руки під розписку. Доставкою займається фірма "РОСАН"

Трохи дивує і радує їхній графік роботи, одну посилку доставили мені вранці, а ще дві сьогодні (в суботу ввечері) близько 21ї години.

На коробках БК не вказується номер мобільного отримувача, але кур'єр сам записав його і обіцяв в майбутньому передзвонювати перед тим, як везти посилку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Росан/Мiст? именно они доставляли мне вторую Lefty из штатов и раму для найнера потом. все в целости и сохранности прибыло, отдали лично в руки под роспись :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Надумав взяти таку штуку http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?ModelID=67594 (xxlarge black)

Ніхто найближчим часом не планує купувати щось на чейні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще трохи інформації про Росан і DHL.

Нещодавно я отримав посилку з Німеччини. Відкрив коробку і здивувався - товари були явно не мої, я їх не замовляв.

На коробці була одна наклейка від Росан, на якій вказане моє ім'я та адреса, а друга наклейка від магазину вказувала на іншу людину з Запоріжжя.

Схоже, працівники Росана просто переплутали посилки коли їх наклеювали.

На щастя на тій посилці був номер телефону отримувача (магазин інший, не байккомпонентс). За тим номером я одразу зателефонував і попередив людину щоб не хвилювалась. Також повідомив Росан про помилку. Кур'єр забрав посилку, склавши якийсь акт.

Далі було довге очікування з періодичними дзвінками у Росан. Посилку в Запоріжжя вони доставили швидко, а мою чомусь довго не могли знайти.

Але через 2 тижні я таки її отримав цілу і неушкоджену.

І ще одна історія.

Зробив я замовлення на БК, але імейл про відправлення чомусь довго не приходив.

Пишу на підтримку БК, кажуть - замовлення ваше вже давно відправлене.

Питаю, чому немає лінка з трекномером? Кажуть - знайдемо і відправимо.

І так кілька разів.

Потім прийшов лист від БК. Кажуть: DHL зізнався що загубив цю посилку і повернув нам кошти за неї, ваше замовлення ми відправимо повторно.

Але та загублена посилка потім таки прийшла до мене :)

Відправлена вона була в той час, коли посилки йшли через Росан, але поступила вона чомусь на поштове відділення...

Тому, з одного боку зручно, коли посилки приносить кур'єр додому. А з іншого - стрьомно, коли з ними такі чудеса робляться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але та загублена посилка потім таки прийшла до мене :)

Но денежки им ты отправлять не стал, да? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага... :_08:

Повезло) Т.е. получил две посылки? если да, то рекомендую перевыпустить карту, а то вдруг разберутся и придет списание по карте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І це ще не всі мої пригоди :)

Замовляв я собі переднє колесо Hope Hoops Pro2 Evo ZTR Crest 29er Щоб отримати безкоштовну доставку набрав собі ще дрібниць різних: камери, флягу і насос.

Замовлення пропатив. Через деякий час в аккаунті бачу, що замовлення моє відправлено без насоса, хоча на момент замовлення його було в наявності "10+"

Насос обіцяють відправити як тільки він поступить. І одразу на наступний день відправили і насос окремою посилкою :)

Отримав я посилку, відкрив, і бачу - шось не то... Втулка якась інша по формі. Роздивився, що прислали мені колесо не Hope Hoops Pro2 (яке я замовляв), а Hope Hoops Pro2 Evo SP (втулки з прямим підведенням спиць Straight Pull) але комплект запасних спиць був таки для звичайних. Робити обмін не хотілося, все таки Straight Pull рулить :) Але в підтримку вігля написав. А ті пообіцяли безкоштовно відправити мені комплект запасних спиць для мого колеса.

Але ж треба замовити і заднє. Якщо Hope Hoops Pro2 Evo ще майже вписувалося в ліміт 200євро, то Hope Hoops Pro2 Evo SP вже ніяк ні...

Не по феншую ставити різні колеса на перед і зад :) Довелось замовити колесо з доставкою на німецьку адресу, а звідти мені його повинні передати.

Трохи переплатив - 19% German VAT. Але проти наших 44% - це ще нормально.

До того ж мені підвернувся ваучер на знижку, тому реально я переплатив лише якихось 10 євро.

Отак почався у мене новий рік :) Невже такі приколи будуть переслідувати мене увесь сезон? :0162:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...