Перейти до змісту

Закупка на ChainReactionCycles


Yaryk

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 625
  • Створено
  • Остання відповідь

насчет ваучера. неизвестно, кстати, даст ли использовать два одновременно. стоит это проверить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?ModelID=665 - червоні (якщо нема, то чорні) педалі.

http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?ModelID=34175 - шузи 44 розміру.

Все на тепер.

А каже: "Нема грошей на велотапки" <_<

Приблизно за ті-ж гроші можна купити велотуфлі Shimano SH-MT22 і контакти Shimano PD-M520

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yaryk, я ще ніколи не катав на велотопталотапках, тому я в нєвєдєніі...

...того троха стрьомно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yaryk, я ще ніколи не катав на велотопталотапках, тому я в нєвєдєніі...

...того троха стрьомно.

всі свого часу не катали. в тому немає абсолютно нічого страшного. а плюсів контактів перед платформами масса. Якби ти катав фрірайд, даунхіл тоді да, платформи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я катаю по бездоріжжю, або по трасах на відстані (буває малі), але найчастіше 10-18км в одну сторону по асфальту (як правило вбитому).

Не знаю, чим мені тут поможуть контакти, без захисту (наколінники-налокотники-шлем) не бачу смислу ставити таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я катаю по бездоріжжю, або по трасах на відстані (буває малі), але найчастіше 10-18км в одну сторону по асфальту (як правило вбитому).

Не знаю, чим мені тут поможуть контакти, без захисту (наколінники-налокотники-шлем) не бачу смислу ставити таке.

А ми в контактах по чому катаємо, як думаєш?

В контактах "байк тримається купи" :D і ноги не розлітаються як з топталок в різні сторони на розколбасі. І педалювати легще, бо підтягуєш педаль вгору, а не тільки давиш вниз...є така штука як кругове педалювання, почитай в інеті і т.д.

А захист...шолом...річ обов"язкова і з топталками...ну як обов"язкова...щвидше бажана :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладно, Yaryk і Atarax, поможете мені купити толкові підконтактні шузи, так щоб зразу були в пору по розміру, тоді подивлюся Yarykові контакти Shimano PD-M520.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.chainreactioncycles.com/Categories.aspx?CategoryID=1551

З виробників - Shimano перевірене мало не всіма велолюбителями. Diadora в мене, поки що політ нормальний. Юзаю літом тапки Exustar, теж нарікань особливих нема, хіба що підошва розклеїлась до кінця літа на носках(думаю, причина в тому, що тапки пару років пролежали на ВЗ). Чим старіше взуття - тим швидше воно розвалюється.

Ось такі кльові тапки продають у на львівському велофорумі, всього за 400 ре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яке саме?

Промокає практично все, навіть повністю закрите типу такого. Різниця тільки в швидкості промокання :lol:

Для того щоб не промокало юзають бахіли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вцілому кажу про велотапки. Я бачу у них всіх там якісь вирізи на підошві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через вирізи в які вкручуються шипи тапки можуть промокати якщо в них ходити по воді. Якщо їздити - все гут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладно, Yaryk і Atarax, поможете мені купити толкові підконтактні шузи, так щоб зразу були в пору по розміру, тоді подивлюся Yarykові контакти Shimano PD-M520.

Лучше 540-е. Разница в цене не очень большая, а качество намного лучше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крэнки вообще лучше брать ;)

Хотя шимановские, говорят, живут заметно дольше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

byiviter, ти ж кілька днів як купив велосипед..

В тебе там не такі і погані педалі, покатайся на них, а потім купиш контакти.

Або відразу зараз купляй контакти.

Я думаю хтось дасть, в кого розмір такий як в тебе, попробуй, що таке контакти.

Я ось в січні купив і взуття, і педалі контактні (ті що тобі пропонують Shimano PD M-520), перед тим нормально катався 2-3 роки на топталках.

Відчуття супер. На рахунок педаль, хороші і ніби не дорогі, працюють на відмінно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня еще с прошлой зимы валяются CB Mallet 1. после того, как я в них откатал зиму, из контаков уже выстегиваюсь только на ночь :smile3: кроме того, у меня есть шипы и бэушные, но весьма неплохие боты 43-44 размера. вот, думаю, скоро выложить на продажу этот startup kit :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче два ваучера в одной покупке использовать нельзя:( Если внезпно соберется две посылки, дайте знать. Может с других форумов кто-то чтонить будет заказывать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привет!)

Я так понял 50% скидка на педали? http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?ModelID=52882

Возьмем з другом 2 пары.

Написал в ЛС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, мені отаких 2 штучки треба. І поки більш нічого...

заказал. как раз не хватало добить до суммы скидки :smile3: с тебя 154 гривны

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще є місце?

Якщо так, то добавте, будь ласка, http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?ModelID=47020, а саме:

165071 Small - Blue $20.02

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Superman, я буду собирать заказ не раньше конца февраля. ты не сильно спешишь? но может кто-то и раньше будет заказывать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...