Перейти до змісту

Закупка на ChainReactionCycles


Yaryk

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 625
  • Створено
  • Остання відповідь

не не слушай, дали мне еще ваучер на 10 фунтов и записали в какой-то розыгрыш 100-фунтового ваучера :smile3: прям везет с утра :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочу рассказать и еще о двух штуках в рамках темы.

во-первых, возврат товара на чейн после его доставки. так уж получилось, что я по невнимательности заказал гидролинию Goodridge не той толщины что надо (6 мм вместо 5 мм). штука конечно хорошая, но для меня бесполезная. а пытаться продать 3 метра синей гидролинии - это только нервы портить, imho. поэтому я решил воспользоваться возвратом. процедура у них простая до невозможности. надо заполнить ReturnsForm (есть на сайте) и распечатать. а еще приложить Commercial Invoice который идет к каждому товару. то есть, две бумажки + товар (он должен быть неповрежденным, желательно без следов использования и с родный лейблом - так они его быстрее проверят). я так и сделал. сложил все это в мягкий конверт (бесплатно, так как конвертов у меня много) и отправил обычной авиапочтой в Ballyclare, UK (56 гривен). и вот всего через 5 дней я получил уведомление что товар получен и обрабатывается. а еще через сутки paypal уведомил меня о зачислении денег на карту 22.47 фунтов, копеечка к копеечке. общие потери составили около 20%. зато сервис на высшем уровне. вернуть товар можно в течение месяца.

во-вторых, отмена заказа на bike-components до его отправки. тут и вовсе просто. в онлайн чате объяснил проблему - некоторые товары долго стоят в pending, настолько, что я уже нашел их тут. они вошли в положение и в тот же день отменили часть заказа. причем вернули и processing fee! в результате нулевые потери денег. они приехали на карту за четверо суток.

просто поразительно, imho.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Atarax, можу я спробувати.

Заодно протестую свою нову картку: персоніфіковану кредитку від привата :)

Сьогодні отримав її, вже підключив до пейпела.

wittalik, а тобі що потрібно замовити?

MrScoff, тобі педалі ще потрібні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пивіт поки що тільки сидуху:

http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?ModelID=16528

а завтра може ще пару речей другові замовлю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MrScoff, тобі педалі ще потрібні?

спасибо, уже заказали, скоро должны приехать)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мне бы масло. вот такое : http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?ModelID=8399

Яке саме?

Когось ще чекаємо? Коли будемо проплачувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если ещё есть место закажите мне:

покрышки 700 x 23 Folding Black-2шт

магнитRacing 3 - Each-1шт

чулки Large - XLarge Black

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже трохи покористувався персоніфікованою кредиткою від привата, і ось що з'ясував.

Жодна комісія за транзакцію дійсно не знімається. Але й приватбанк сам не корвертує валюту магазину у валюту картки. Це робить або ПейПел або Віза.

Вибрати варіант конвертації можна вже на сторінці Пейпела після авторизації, там-же можна побачити його курс.

Курс Візи, нажаль, ніде побачити не можна :( Лише вирахувати після транзакції.

Вчора курс євро на ПейПелі був 11,06; у приватбанка - 10,8; на Візі - невідомо.

Вчорашній курс долара: Пейпел - 8,18; приватбанк: 7,975; Віза 8,19.

Всі транзакції проводились за рахунок власних коштів, у кредит не залазив.

Як бачите, зараз курс Пейпела менш вигідний ніж банківський, але трохи вигідніший ніж візовий.

Але неможливо змусити приватбанк конвертувати валюту :( Принаймні з цією карткою.

Пригадую, раніше бувало, що Пейпел пропонував вигідніший курс за банківський...

Я так розумію, бажаючих долучитись до замовлення більше немає. Отже:

Замовляємо товарів на £107.35 + доставка £20.00. Тобто процент доставки становить 20/107,35*100=18,63%

Курс фунта на Пейпелі на даний момент: 13,231грн

Atarax: Sun Ringle Disc Jockey Rear Hub 32h Black - £42.48+18,63% = 50,39 х 13,231 = 666,71грн

TreNeR: Token Double Lock On Grips Pair - Black - £8.32+18,63% = 9,87 х 13,231 = 130,59грн

Shkoder: Rock Oil SVI Suspension Fluid 5 Wt 500ml - £4.99+18,63% = 5,92 х 13,231 = 78,33грн

МИстерФикс: 37.49 х 13,231 = 496,03грн

Michelin Speedium 2 700 x 23 Folding Black х 2 - £9.96+18,63% = 11,82

Fulcrum Magnet Attracting Nipple Insert 2010 Racing 3 - Each - £3.32+18,63% = 3,94

Endura Thermolite Leg Warmers Large - XLarge Black - £18.32+18,63% = 21,73

Yaryk Clarks Avid Juicy 3/5/7 Disc Brake Pads 1 x Pair Sintered - £19.96+18,63% = 23.68 х 13,231 = 313,31грн

wittalik, твого сідла, нажаль, вже немає.

В загальному вийшло трохи менш вигідно ніж могло б бути з карткою від УкрСоцБанку (він бере 1% комісії за транзакцію і може сам конвертувати валюту по курсу вказаному на сайті), але менш геморно: відділень приватбанку багато, та й Приват24 рулить :)

Реквізити своєї картки скинув в ПМ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а меня все балуют ваучерами :smile3: причем последний похоже без срока действия. так что можно всегда добавить его в заказ. -10 фунтов совсем не лишние

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довбаний ПриватБанк таки знімає 3,5% комісії за розрахунки через інтернет :( Навіть якщо картка гривнева та в рахунок власних коштів, а не кредиту.

Після списання за цю транзакцію додатково зняло 60грн :(

Короче, повертаюсь я назад на УкрСоц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...