Перейти до змісту

Закупка на ChainReactionCycles


Yaryk

Рекомендовані повідомлення

І знову Росан нас радує :(

2 посилки відправлені з Німеччини з інтервалом в 11 днів поступили в центральний офіс Росана у Львові в один день.

Львівський митний пост об'єднав задекларовану вартість посилок і наклав мито (традиційно, 44%).

При цьому, ніякого повідомлення про це я не отримав. Посилки просто лежали на Росані вже 2 тижні.

Протягом 3 днів я намагався додзвонитись до їхнього митного брокера і лише сьогодні мені це вдалось (раніше увесь час був або зайнятий номер або ніхто не відповідав).

Той сказав, що просто так відмовитись від посилок я не можу. Потрібно зв'язатись з відправником, щоб той подав заявку в DHL про повернення посилок.

І лише коли та заявка дійде до Росана - вони відправлять посилки назад в Німеччину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 625
  • Створено
  • Остання відповідь

просто так відмовитись від посилок я не можу. Потрібно зв'язатись з відправником, щоб той подав заявку в DHL про повернення посилок.

І лише коли та заявка дійде до Росана - вони відправлять посилки назад в Німеччину.

:ohmy: Жесть .... :_09: це просто жесть .... Перечитав двічі, перевірив чи правильно я букви прочитав та все зрозумів. Та їх би ... :0121::0104::0098::lopata::0118:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самое обидное то, что такое головотяпство в любой конторе и никто,я повторяю НИКТО не несет никакой ответственности за про@б. У меня были траблы перед рождеством с новой почтой, года они меня подставили по самое небалуйся, а я соответственно подвел людей которые на меня рассчитывали. Так эти твари даже не извинились, хотя я им накатал подробнейшую претензию на сайте с указанием телефона, мыла и адреса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...той сказав, що просто так відмовитись від посилок я не можу. Потрібно зв'язатись з відправником, щоб той подав заявку в DHL про повернення посилок.

І лише коли та заявка дійде до Росана - вони відправлять посилки назад в Німеччину.

То якийсь бред, запросто можна відмовитися. Напишіть заяву про відмову з вказанням причини відмови і все. Це я вам як представник DHL говорю.

З таким часто зтикаюся що "нерадиві" работнічки все валять на перевізника, і отримувач, вірячи тому, що так воно і є, потім ганить того ж перевізника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто так відмовитись від посилок я не можу. Потрібно зв'язатись з відправником, щоб той подав заявку в DHL про повернення посилок.

І лише коли та заявка дійде до Росана - вони відправлять посилки назад в Німеччину.

:ohmy: Жесть .... :_09: це просто жесть .... Перечитав двічі, перевірив чи правильно я букви прочитав та все зрозумів. Та їх би ... :0121::0104::0098::lopata::0118:

Таке законодавство в Україні, і в даному випадку все вірно, посилки, які попали на митницю в один день і адресовані на одну особу сумуюются, ну і відповідно підлягають оподаткуванню.

Саме перевізник в цьому не винен. А то якось смайли мене лякають. спочатку потрібно розібратися хто винен :) То мабуть інший ДХЛ, бо за 11 днів ми 3 рази привеземо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То якийсь бред, запросто можна відмовитися. Напишіть заяву про відмову з вказанням причини відмови і все. Це я вам як представник DHL говорю.

З таким часто зтикаюся що "нерадиві" работнічки все валять на перевізника, і отримувач, вірячи тому, що так воно і є, потім ганить того ж перевізника.

Кілька хвилин назад я знову спілкувався з Росаном. Сказали, що до моменту вручення посилки отримувачу її власником є відправник і лише він може нею розпоряджатись. І лише відправник може прийняти рішення про те, щоб посилка поїхала назад до нього :(

Тим більше, що я знаходжусь у Луцьку, а посилки затримані на митному пості у Львові. Куди нести ту заяву?

А що ви скажете на рахунок того, щоб зробити переадресацію однієї з посилок на інше ім'я чи адресу. В такому випадку митниця зніме накладені податки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То мабуть інший ДХЛ, бо за 11 днів ми 3 рази привеземо :)

У DHL є декілька варіантів сервісу: Economy, Express ще якийсь там...

Колись я чекав посилку відправлену через DHL майже 2 місяці. Зв'язувався з українським представництвом, надав їм трек-номер посилки.

В DHL сказали, що ця посилка відправлена через DHL Economy, по котрому не надається взагалі ніяких гарантій по терміну доставки.

(типу, скажіть "дякую", що взагалі доїхало :) )

Посилок через DHL Economy я отримую багато. Більшість з них прибувають за 10-15 днів. Але деякі приходять менш як за тиждень, а деякі затримуються на понад місяць часу.

Часто буває, що посилки відправлені в один день приїджають з розривом в декілька днів, а то і тиждень. І навпаки, відправлені в різні дні, прибувають в один день.

До недавнього часу ці посилки прибували на поштове відділення проходячи київську митницю. А там звертали увагу лише на дату відправлення, якщо посилки відправлені у різні дні - їх без проблем пропускали, навіть якщо вони прибули хвилина в хвилину.

Кілька разів бувало, що посилки відправляли мені в один день і митниця оподатковувала їх. Тоді я просто відмовлявся їх приймати на поштовому відділенні і посилки в той же день їхали назад відправнику. А той повертав мені гроші.

З нового року посилки почав доставляти Росан - і все пішло шкереберть.

Одна моя посилка поїхала в Запоріжжя, а замість неї мені вручили іншу, не мою. Ще одну посилку вони просто загубили і відшкодували магазину кошти за неї.

Коли мене немає вдома кур'єр залишає посилки сусідам, хоча я проти цього. Це нормально для представників DHL ?

І ще один цікавий момент. В трекінгу 50% посилок, що доставляє Росан не з'являється відмітка про проходження митниці, і доставляються вони значно швидше ніж інші.

Висновки можете робити самі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Тим більше, що я знаходжусь у Луцьку, а посилки затримані на митному пості у Львові. Куди нести ту заяву?

А що ви скажете на рахунок того, щоб зробити переадресацію однієї з посилок на інше ім'я чи адресу. В такому випадку митниця зніме накладені податки?

Все вірно, власник посилки є відправник.

Що до переадресації то тут якраз відправник мусить надати документи для переадресації, але митниця накладені податки не змінить, так як по базі вже вони пройшли , тобто вже пізно.

Я представляю експрес, тобто з Німеччини посилка в Київ летить 1-2 дні .

Я так розумію, повернення для вас бажане,так як потрібно повернути гроші , в іншому випадку вони зобовязані і так повернути посилку, так як вантаж під митним контролем як і енергія в природі :) нікуди не зникає і з нею потрібно щось робити - або розмитнити, або вивезти з митної території. Поки що, поки вона тут, за неї хтось мусить платити ( адже, по правилам її мають здати на СТЗ) а за це потрібно платити. Тобто, тому, хто зараз займаєтся цим повинно бути не вигідно нічого з нею не робити... хоча все пишу по аналогії з нашою службою.

Тільки що проконсультувався ще раз з людиною яка займаєтся митницею - може отримувач відмовитися!

P.S. Не нормально якщо вашу посилку віддають сусідові, в нас таке не допускаєтся.

Взагалі то в нашій країні як в приказці " дешева рибка - погана юшка" Нажаль, чим дешевший сервіс, тим гірше відношення до клієнтів.

Вот вам приклад про трекінг - якщо я не то що не внесу, чи внесу не вірно...такого й бути не може, слідкують навіть за тим щоб внесення було вчасним, а то зразу крик, а ще штраф.

Так що, після роботи ще й сидиш і перевіряєш чи нічого не забув внести.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спілкувався я з представником EMS, той сказав що у них в аналогічних ситуаціях переадресація на іншу людину допомагає.

З відправником я уже зв'язався - буде пробувати переадресувати. Може щось і вийде. Якщо ні - поїдуть посилки назад.

До речі, а якщо відмовитись лише від одної посилки? Чи можна буде отримати другу без сплати мита?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробити можна все, аби бажання :) :) :)

Представник EMS або не в темі, або йому всеодно. Так можна зробити, але за це можуть взяти "за сраку" інкремінувавши спробу ухиляння від сплати податку з використанням різних схем... хоча(в Україні ж живем - можуть і закрити очі).

На даному етапі можна відмовитися від однієї посилки, і тоді не потрібно буде платити мито за ту що лишится ( якщо вартість до 200 євро) але офомляти всеодно потрібно, тобто у вільний обіг її вже не випустять.

Якщо будуть вимагати сплату брокерських послуг, то в нас, для порівняння вона складала 110 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще хочу добавити - дуже часто в нас люди помилково вважають, якщо посилка коштує менше 200 євро, то її привезуть додому без розмитнення. Насправді це тільки можливість а не правило.

По кожній окремій посилці митник сам вирішує чи поставити її під митний контроль, чи випустити у вільний обіг.

В мене був випадок - людина їздила за кордон і в літаку забула косметичку, сумлінна авіакомпанія знайшла її і переслала нашій людині. Там все не дороге і б,у з косметики, долар їм ціна... поставили під митний контроль :)

Друга помилка думки - покупка з великою знижкою, тобто дорогий товар з дешевим інвойсом - не пройде, митниця не буде зважати на акції чи знижки десь там, а всеодно оцінить по своїх цінах. Результат - знову платимо мито :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VitaliyS, дякую.

Про те, що митна вартість це не те, що записано в інвойсі, і навіть не те, що реально сплачено за товар - я знаю. Митний кодекс читав :)

Але наші велозалізяки митників поки не цікавлять, і вони вірять тому, що записано в інвойсі без переоцінки.

Інша справа запчастини до комп'ютерів, мобільні телефони та інша електроніка. Отут митники найчастіше в інвойс навіть не заглядають, вони мають свої прайси (знають що скільки повинно коштувати) і проводять розмитнення згідно них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо будуть вимагати сплату брокерських послуг, то в нас, для порівняння вона складала 110 грн.

Це ще нормально. Бо у FEDEX це 180 грн, причому незалежно від того, чи накладено мито.

Це просто плата за те, що брокер розглянув твою посилку.

Побачимо, що буде у Росана...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Продовження епопеї з посилками через Росан:

Відмовитись від посилок з моєї сторони так і не вдалось. Працівники росана сказали, що згідно їхнього контракту з ДХЛ, це може зробити лише відправник.

Тому я зв'язався з німцями і попросив їх це зробити, щоб не чекати місяць часу.

Заявку на повернення посилок німці одразу подали в ДХЛ. Але посилки мої так і не рухались. Звонив в росан, питав - казали, що ніяких заявок вони не отримували.

І лише через 2 тижні після цього, мої посилки таки поїхали назад в німеччину. Заявки дійшли :D

Тобто фактично посилки пролежали у росана не місяць, а 2 тижні. Саме стільки часу йшла заявка з німеччини в росан.

Перша партія посилок уже повернулась до БК, і вони повернули мені за них гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тим часом на ChainReactionCycles знову знизили ліміт на безкоштовну доставку в Україну.

Тепер це 190 євро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Парламент принял новый Таможенный кодекс

Новый Таможенный кодекс вступит в силу (если его, конечно, подпишет Президент) с первого числа второго месяца, следующего за месяцем его опубликования. То есть, если предположить, что новый ТК опубликуют уже в марте, то в таком случае он вступит в силу с 1 мая.

http://news.ligazakon.ua/news/2012/3/13/59090.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

:0158: Еще одно дополнение к новости о новом ТК. В новом ТК, пошлина в случае превышения порога беспошлинного ввоза (посылка - 300 евро) будет составлять 10% + НДС. Облагается только сумма превышающая сумму превышения.

Тоже приятно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ніхто часом не думає брати обода на байк компонентс? Можна розділити доставку, так як на обода доставка +20 євро. взяти 4 обода і доставка вийде всього +5 євро за обід. Ну і 15 євро стандартної доставки в розрахунку не забуваєм.

Хотів би взяти ось такі два https://www.bike-components.de/products/info/p30183%7B1%7D20011_XM-319-Disc-26--Felge-Modell-2012-.html , але платити 35 эвро за доставку жаба давить))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів би взяти ось такі два https://www.bike-com...dell-2012-.html

Як на мене, якщо брати з Мавіків, вже краще або ХС 717 (https://www.bike-com...dell-2012-.html) або ж ХМ 719 (https://www.bike-com...dell-2012-.html) в залежності що тобі потрібно від ободів (міцність, легка вага, профіль покришки, сфера використання). Доплатиш лише 19 Євро (~200 грн.) а отримаєш з кращого матеріалу, міцніші, легші, не клепані, а зварні ободи. ХМ 319, якийсь і не туди і не сюди)))

Доречі, на Чейні вони дешевше (http://www.chainreac...x?ModelID=16641 http://www.chainreac...px?ModelID=3440). Там тільки 2011 року, але вони нічим не відрізняються від 2012 крім наклейок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, якщо брати з Мавіків, вже краще або ХС 717 (https://www.bike-com...dell-2012-.html) або ж ХМ 719 (https://www.bike-com...dell-2012-.html) в залежності що тобі потрібно від ободів (міцність, легка вага, профіль покришки, сфера використання). Доплатиш лише 19 Євро (~200 грн.) а отримаєш з кращого матеріалу, міцніші, легші, не клепані, а зварні ободи. ХМ 319, якийсь і не туди і не сюди)))

Доречі, на Чейні вони дешевше (http://www.chainreac...x?ModelID=16641 http://www.chainreac...px?ModelID=3440). Там тільки 2011 року, але вони нічим не відрізняються від 2012 крім наклейок.

На 719 я теж дивився. ХМ719 тільки вони до 115 кг, бо ХС до 85, а це для мене малувато.

О, 317 є на чейні, теж 2011 року.

317 цілком норм обода, в мене задні 317, 2 тижні карпат пройшов без проблем, під моїми 75кг + баул.

Такс, раз таке діло, знач можна брати на чайнику...

п.с.: ну, 200грн це пів ціни фактично різниця. Один 719 або два 317))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що, збираємо на безкоштовну доставку.

З моєї сторони 80,48 Євро є. (http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?ModelID=16641 на 32 дирки)

Конектимось народ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я конечно никого не отговариваю, но ИМХО, нужно хватать черные олимпики, пока они еще есть по мегашаровой цене;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я конечно никого не отговариваю, но ИМХО, нужно хватать черные олимпики, пока они еще есть по мегашаровой цене ;)

Вапрос. Скільки він ваги витримає, при своїх 350 грамах???

По ХМ 717 обмеження ваги 115кг! Що мені очінь даже підходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...